Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 10

Kaip moteris gali valdyti savo galią šeimos ir savo pačios labui?

Jei žmona neakcentuoja neigiamų vyro charakterio savybių, o dažniau giria ir sukoncentruoja pagrindinį dėmesį į teigiamas savybes, tuomet neigiamos vyro savybės palaipsniui eliminuojamos.

Jei žmona nepasitiki savo vyru, juo nepasitiki niekas.

Jei žmona visame kame mato tik gėrį, ji „nureguliuoja” savo vyrą būtent tokiai pasaulėžiūrai.

Jei žmona nepatenkinta, nepatenkinti bus visi šeimos nariai.

Jei žmona nebus atsidavusi vyrui, šeima niekada nebus laiminga.

Jeigu žmona nieko nuo vyro neslepia, atveria jam širdį, vyras nepajėgs išduoti ir būti jai neištikimas.

Jei žmona nuoširdžiai seks paskui vyrą, ji galės išvengti visų gyvenimo sunkumų, bus visiškai apsaugota.

Jeigu žmona supratingai reaguos į vyro temperamentą, vyras dėl jos kalnus nuvers.

Jei žmona savo vyrą laiko „ne pačiu geriausiu“ variantu, vyras pradės „vaikščioti į kairę”, tokia moteris nebus laiminga ir šeima iširs.

Jeigu žmona pernelyg sausai elgiasi su vyrui, nedovanoja jam visos meilės, švelnumo, jos vyras pradės piktnaudžiauti alkoholiu arba įsmuks į kokią nors kitą priklausomybę.

Jeigu šeima byra, būtent moteriai gamta suteikė galią ir energiją pritraukti prie savęs tik tai, kas teigiama, o paskui jau ir vyras prie jos prisijungia ir jau su nuosava energija ima judėti ta pačia kryptimi, link santykių išsaugojimo.

Žmona – energija, vyras – stiprybė. Slaptoji moters galia, nukreipta į vyrą, visada atneš apčiuopiamų rezultatų. Iš pradžių dvasinių, psichologinių, o paskui ir visiškai materialių.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 15:10 Kai kurie žmonės mylės tave tik tada, kai tavęs nebebus

Kai kurie žmonės tavęs neįvertins, kol tavęs neliks. Kai nebeteiksite jiems paramos, kurią jie laikė savaime suprantamu dalyku, kai nebesiųsite jiems gražių žinučių, kurias jie ignoravo, kai nebepasveikinsite jų išskėstomis rankomis kiekvieną kart...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau