Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 14

Ko nori vyrai arba kaip išsaugoti šeimą?

Tai, apie ką kalbėsime šiame straipsnyje, yra daugiau nei aktualu daugumai susituokusių porų Rusijoje, nes dažnai po kelerių metų gyvenimo santuokoje visi galvoja apie jos aktualumą. Taigi, kokios yra šiuolaikinės šeimos santykių problemos? Ar čia svarbi socialinė padėtis ir finansinė padėtis? Ar šeimyninio gyvenimo problemos visiems turi tas pačias šaknis? Ir pabandykime tai išsiaiškinti realiu pavyzdžiu, galbūt šis straipsnis kam nors padės ir išgelbės ne vieną šeimą!

Kodėl sakoma, kad nėra vyro, kuris bent kartą nebūtų apgaudinėjęs savo žmonos? Ar taip yra ir kodėl jie apgaudinėja?

Visi vyrai yra nuspėjami, jie iš prigimties yra medžiotojai, tai jų genetinis paveldas. Pamatęs patinkantį žmogų, vyras iš visų jėgų stengsis ją užkariauti, o kai tikslas pasiektas, bet aukštesni jausmai neatsiranda, viskas, susidomėjimas prarandamas ir medžiotojas pradeda ieškoti naujo trofėjaus, deja, bet taip jau yra.

O kas, jei jis vis dėlto patektų į jūsų meilės tinklą ir taptų jūsų vyru? Kaip išvengti sukčiavimo grėsmės? Štai du variantai, arba, jei norite, dvi diagnozės: "nepataisomas paleistuvis" ir "potencialiai ištikimas vyras". Deja, su pirmuoju variantu, bet praktiškai nieko negalima padaryti, tikrai, jei jūs jį vedėte, tai ištverkite, jo negalima pataisyti, net ir po 70 metų šie vyrai vis dar flirtuoja su priešinga lytimi, o kai kurie vis dar sugeba apgaudinėti savo žmonas, apskritai, "nepataisomas moteriškumas" - diagnozė visam gyvenimui.

Tačiau "potencialiai ištikimas vyras" turi visas galimybes būti tikrai ištikimas ir mylintis vyras iki gyvenimo pabaigos, tačiau labai svarbu sudaryti jam kuo patogesnes sąlygas ir neprovokuoti jo genetinio polinkio ieškoti nuotykių. Tokios kategorijos vyrų reikia, kad galėtume sukurti šeimą ir užtikrinti mūsų rūšies tęstinumą; neatsižvelgiame į kraštutinius atvejus (sadistus, egoistus, šykštuolius, alkoholikus ir t. t.). Tikras vyras turi būti stiprus, pasitikintis savimi, ryžtingas, rūpestingas, švelnus, dosnus ir mylintis, tik tada turėsime galimybę jį įsimylėti ir padaryti savo šeimyninį gyvenimą laimingą.

Ko nori vyrai arba kaip išsaugoti šeimą?

Kas iš tikrųjų galėtų jį išprovokuoti apgauti? Yra daug galimybių, įskaitant jūsų liguistą pavydą, čia net labiausiai mylintis ir ištikimas žmogus, klausytis, diena po dienos, pykčio priepuoliai bet kokia proga. Pavyzdžiui, jei jis vėlavo į darbą, apsivilko naujus marškinius, nusipirko naujus kvepalus, prieš išeidamas iš namų papildomai nusiprausė po dušu ir pan. - tada darote išvadą, kad jis turi dar vieną!!! Nuolat rausiasi kišenėse, mobiliajame telefone ir adresų knygelėje, deja - jis susigūš ir iš tikrųjų nueis į kairę, kad bent jau neskaudėtų, ir tai tiesa!

Taigi, įtarumas ir hipochondrija yra pagrindiniai šeimyninės laimės priešai! Pasiimkite valerijono, motinžolės ar ko nors kito, išsiblaškykite, raskite kuo užsiimti ir pradėkite atsikratyti manijų. Pasitikėti, pasitikėti ir dar kartą pasitikėti - tai tikros santuokinės laimės palydovas!!!

Ar kada nors susimąstėte, ar esate toks tobulas, kad jis negali net pažvelgti į kitus, a? Atlikime nepriekaištingumo testą, tiesiog atsakykite "taip" arba "ne" į pirmiau pateiktus 10 klausimų, ir iškart viskas taps aišku:

-1. Ar esu graži?
-2. Ar esu lieknas?
-3. Ar būdama namuose visada atrodau tobulai (šukuosena, makiažas, drabužiai)?
-4. Ar miegosiu nuoga, ar su prabangiais apatiniais?
-5. Aš dievinu, intymumą su savo vyru ir niekada jo neatsisakau?
-6. Puikiai gaminu, ar jam patinka mano maistas?
-7. Esu ramus ir diplomatiškas, niekada nesiginčiju dėl smulkmenų?
-8. Turite daug bendro (interesų, pomėgių ir pan.)?
-9. Suteikiu jam laisvę bendrauti su draugais, gerbiu jo teisę į laisvalaikį?
-10. Ar visada su juo konsultuojuosi, gerbiu ir vertinu jo nuomonę?

Jei į daugiau nei pusę klausimų atsakėte TAIP, jūsų santykiai turi gerą ateitį, o jei ne, turite nedelsiant imtis veiksmų, kad išsaugotumėte savo šeimą.

Optimalus sprendimas šiuo atveju - padaryti save tobulą, skirtą tam vieninteliam, vieninteliam ir nepakartojamam, tam, kurį branginate ir kurį bijote prarasti. Taigi nustokime bandyti pakeisti tą, kurį mylite, ir pabandykime pakeisti save. Tik tada pastebėsite, koks laimingesnis tapo jūsų šeimyninis gyvenimas, o jūsų santykiai atrodys nauji ir gaivūs.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 15:10 Kai kurie žmonės mylės tave tik tada, kai tavęs nebebus

Kai kurie žmonės tavęs neįvertins, kol tavęs neliks. Kai nebeteiksite jiems paramos, kurią jie laikė savaime suprantamu dalyku, kai nebesiųsite jiems gražių žinučių, kurias jie ignoravo, kai nebepasveikinsite jų išskėstomis rankomis kiekvieną kart...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau