Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 10

Priežastys, kodėl vyrai renkasi už save vyresnę moterį

Šiais laikais nevienodo amžiaus santuokos nieko nebestebina. Visuomenė jau yra įpratusi, kad merginos ieško 10 metų vyresnio vyro, o kartais net tokio, kuris joms tiktų į tėvus.

Daugelis tai aiškina tuo, kad moterys nori stabilumo, kad jos, sužadėtinio sąskaita, gali taip stengtis pagerinti savo finansinę padėtį, nes labai tikėtina, kad per daugelį metų jis tapo turtingas. Nemažai žmonių už tai nesmerkia dailiosios lyties atstovių. Tačiau vyrui, radusiam vyresnę draugę, vis dėlto, kyla įvairių klausimų.

Tiesą sakant, tame taip pat nėra nieko keisto. Jaunas vyras gali susitikinėti su brandžia moterimi dėl tikrai suprantamų priežasčių.

Dėmesys partneriui

Bėgant metams moteris įgyja išminties. Ji nustoja iš partnerio pastoviai kažko reikalauti, stengiasi jį palaikyti, patarti, kaip ir ką geriau daryti. Tokia moteris dažniausiai supranta vyro interesus, įkvepia jį. Dėl to jam patinka tokios partnerės kompanija.

Šalia tokios moters jis tikrai nesijaučia vien tik kaip finansinis rėmėjas.

Ji emociškai stabili

Brandi moteris turi gyvenimiškos patirties, kuria pati aktyviai naudojasi. Ji jau yra susidūrusi su daugybe situacijų, todėl žino, kaip elgtis dabartiniu laiku, kaip įveikti stresą.

Dėl to ji ne stresuoja, elgiasi oriai, nerodo nereikalingų emocijų. Vyras šalia jos taip pat būna ramesnis, jis nepastebi jokių pykčio priepuolių, kurie jam taip nepatinka, o apie tai jauna mergina dažniausiai gali tik pasvajoti.

Moka palaikyti pokalbį

Jaunutė mergina gali elgtis lengvabūdiškai, gali sugebėti palaikyti tik tuščią pokalbį ir negalvoti apie nieką rimčiau. Subrendusios moters galvoje dažniausiai nebūna visų šių aspektų.

Vyresnė moteris kalba apie rimtus dalykus, gali pritarti vyro pokalbiams apie darbą, karjerą, apie ką nors rimto. Ji netgi gali su juo filosofuoti, o tai vyrui tikrai patinka.

Jauną vyrą visa tai traukia, jam patinka tokia moteris, kuri visada jį supranta. Ir tokia moteris dažniausiai būna vyresnė už jį.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau