Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 5

Kaip teisingai rūpintis vienas kitu?

Psichologai yra pasirengę duoti vyrams ir moterims keletą rekomendacijų, kurios padės teisingai rūpintis vieni kitais ir gyventi laimingai.

Ieškodamas poros žmogus, kaip taisyklė, trokšta ne tik intymių santykių, bet ir dvasinio artumo, meilės, rūpesčio. Tačiau būtent pastarojoje srityje dažnai kyla problemų ir bėdų vien todėl, kad ne kiekviena moteris ir ne kiekvienas vyras iš tikrųjų sugeba be perdėto įkyrumo pasirūpinti savo antra puse.

Pirmasis patarimas

Neapgaubkite mylimo žmogaus perdėta globa. Neskambinkite kas valandą, nereglamentuokite susitikimo ar grįžimo namo laiko, nesistenkite daugiau nei vieną kartą įduoti jam į kelią pusryčių dėžutės\šaliko\kepurės ir pan., arba jeigu jūsų partneris aiškiai pasakė, kad jis to nenori.

Antras patarimas

Nesistenkite įpiršti partneriui savo skonio. Jis yra jūsų mylimiausias žmogus, tačiau jis, vis dėlto – kitas žmogus. Jei norite ką nors pasiūlyti, drąsiai siūlykite, tačiau ne daugiau kaip vieną ar du kartus. Jei kokia nors pramoga, patiekalas, aprangos stilius, televizijos laida ir pan., jūsų partneriui nepatinka, skirtingai nei jums, vargu ar situacija pasikeis nuo jūsų įkyrių reikalavimų „išbandyti ką nors naujo“.

Trečias patarimas

Nesiimkite radikalių pokyčių be partnerio sutikimo. Jei nusprendėte įtikti savo partneriui ir išgelbėti jį nuo nereikalingų rūpesčių perklijuodami bute tapetus, išmesdami senus baldus ir pakeisdami juos naujais, apgyvendindami su savimi mamą ir pan., geriau nieko šito nedaryti, kol neišsiaiškinote, kad antroji pusė sutinka.

Ketvirtas patarimas

Nepažeidinėkite partnerio asmeninės erdvės. Nesiklausykite jo ar jos pokalbių telefonu, neskaitykite žinučių ar el. laiškų. Taip pat visiškai nepriimtinas partnerio šnipinėjimas, pastangos neleisti jam ar jai bendrauti su kokiais nors žmonėmis ir visos kitos panašios „rūpestingumo“ apraiškos.

Penktas patarimas

Neskelbkite ultimatumų. Nereikėtų manyti, kad pats geriausias būdas pademonstruoti savo rūpestingumą – ultimatumo forma uždrausti ką nors „žalingo“ savo partneriui. Juo labiau, kad kartą pareiškus „arba aš, arba…“, partneris gali pasirinkti visai ne jus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau