Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 14

Suaugę vyras ir moteris - suaugusių žmonių santykiai

Brandūs vyrai ir moterys nėra tie, kuriems jau gerokai perkopė trisdešimtmetį, jie yra tie, kurie išsiugdė savarankiškumą ir atsakomybę už save ir savo gyvenimą!

Būdama paauglė dažnai girdėdavau frazę, kad pagrindinė merginos aukštoji mokykla yra Sėkmingai ištekėti, t. y. susirasti vyrą, už kurio būsi kaip akmeninė siena, kuris prisiims atsakomybę už tavo gyvenimą, patenkins pagrindinius tavo poreikius ir nešios tave ant rankų! Bet kokiu atveju, mano nemylima močiutė ir mama, kurios nebuvo mylimos savo tėvų, man pasiūlė idealų scenarijų, kai šalia buvo "vyras-tėtis".

Ilgą laiką žaidžiau "mergaitės" žaidimą, perkeldama atsakomybę už savo gyvenimą vyrams, kurie, mano galva, geriau žinojo, kas man geriausia, ir man tai davė, bet taip pat žinojau (vėlgi iš vaikystės), kad tai turi būti kompensuojama "motinišku" rūpinimusi šalia esančiu vyru. Vyrai savo ruožtu laikėsi panašių nuostatų, kurios tempė santykius.

Niekada nebuvau įsijautęs į suaugusiųjų padėtį! Tai įdomus žaidimas... Sūpynės!

Aš baigiau žaisti!

Dabar man "brandi moteris" yra "laisva" nuo vaikystės nuostatų, kuri supranta, kad gyvena savo, o ne tėvų gyvenimo patirtį, žino, ko nori, gali nustatyti savo pagrindinius poreikius ir moka juos patenkinti pati,

suaugusi moteris nelaukia, kol ją ims puoselėti, atidengti ir be galo palaikyti!

Brandus vyras taip pat prisiima atsakomybę už save ir moka remtis savimi. Subrendusiam vyrui nereikia šalia savęs nesibaigiančios įkvepiančios moters ar "moters-motinos".

Mano nuomone, brandūs santykiai - tai santykiai, kuriuose niekas nestovi vienas kitam už nugaros, tokie santykiai, kai du suaugę žmonės žino, kad burna reikalinga ne tik valgyti, bet ir atvirai kalbėti vienas kitam apie savo jausmus ir troškimus! Tokiuose santykiuose suaugę vyras ir moteris jaučiasi laisvi! Tokie santykiai nuolat plėtojami!

Suaugę vyras ir moteris, net ir patyrę blogą santykių patirtį, iš jos pasimoko ir išmoksta suprasti, kodėl jiems tos patirties reikia!

Ir po to jie nešaukia, kad jiems niekas nereikalingas, kad jie viską gali padaryti patys, nes tikrai žino, kad "suaugusiam žmogui reikia subrendusio žmogaus".

Ir kas, jūsų manymu, yra suaugę vyrai ir moterys?

Suaugę vyras ir moteris - suaugusių žmonių santykiai

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau