Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 18

Receptas kuris prailgina gyvenimą. Užsirašykite!

Šis paprastas ilgaamžiškumo receptas nustebins kiekvieną! Jį naudojo sveikatos apsaugojimui jau 5 amžiuje per. mūsų erą ir jau tada vertino ir saugojo receptą.

Todėl, jei norite būti jauni ir puikiai jaustis, pasigaminkite šį nuovirą ir gerkite jį griežtai pagal rekomendacijas.

Ilgaamžiškumas, jonažolė, šlamutis, insultas, širdies priepuolis

Šį receptą atrado UNESCO ekspedicija 1971 metais Tbilisio vienuolynuose. Jis buvo surašytas ant molinių lentelių. Dabar receptas išverstas į visas pasaulio kalbas. Šiame straipsnyje parašyta, kaip reikia teisingai jį paruošti.

  • 100 g ramunėlių
  • 100 g jonažolių
  • 100 g šlamučių
  • 100 g beržų pumpurų

Naudojimo spektras labai platus, juk surinktos visos pagrindinės žolelės.

Paskirtis: Labai staigiai pagerina medžiagų apykaitą, išvalydamas organizmą nuo riebalų ir kalkių nuosėdų, nuo ko kraujagyslės tampa elastingomis. Kaip jau žinome, tai apsaugo nuo sklerozės, insulto, stenokardijos, infarkto, hipertenzijos, dingsta ūžesys galvoje, atsistato regėjimas, visas organizmas atsijaunina.

Paruošimas:

Viską sumalkite kavamale, sudėkite į emaliuotą indą. Vakare paimkite 1 valgomąjį šaukštą šio mišinio, užpilkite 0,5 l vandens (tik ką virusio), leiskite 20 minučių nusistovėti, tada persunkite per audeklą (ne per marlę). Įpilkite 1 stiklinę gėrimo, ištirpinkite arbatinį šaukštelį medaus. Vakare, po vakarienės, išgerkite šį gėrimą. Po to negalima nei gerti, nei valgyti.

Ryte: Ant garų pašildykite iš vakaro likusį skystį, ištirpinkite jame arbatinį šaukštelį medaus, ir išgerkite. Taip darykite tol, kol nesibaigs žolių mišinys.

Gydymo kursas: pakartoti po 5 metų.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.05.2020 laikas 07:58 Šiame kaime nėra vietos senukams - kaip primityvios bendruomenės atsisveikindavo su gyvais senoliais?
Kartais anekdotuose ar net senose pasakose minimas keistas ir net šiek tiek žiaurus motyvas – šeimos senoliai yra nuvelkami į mišką ir ten paliekami mirti, kad nebūtų našta šeimai. Bet ar žinojote, kad kadaise įvairiuose pasaulio kraštuose tai buvo tikra tradicija, turėjusi gilią prasmę ir gana žiau...

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:48 Netikro draugo požymiai: kaip atpažinti, kad jums slapta pavydi?
Laikykitės atokiau nuo netikro draugo. Kad vėliau susirgę neliktumėte stepėje ir nemelstumėte pagalbos – tai beprasmiška. Geriau su tokiu žmogumi nekeliauti nei per stepę, nei per gyvenimą…

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:15 Iš kur atsiranda sapnai ir ką jie reiškia?
Kas tie sapnai? Ar verta į juos kreipti dėmesį, o gal tiesiog pamiršti kaip bereikšmius nakties vaizdinius? Nieko nėra labiau pažeidžiamo nei mokslinė teorija, kuri tėra trumpalaikis bandymas paaiškinti faktus, o ne pačią amžinąją tiesą....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau