Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2023 » Vasario » 26

Prezidentas Ronaldas Reiganas jautė naštą žinodamas, kad egzistuoja ateiviai, 1983 m. rugsėjo mėn. kalba Jungtinėse Tautose

Ronaldas Reiganas kalba Jungtinėse Tautose 1983 m. rugsėjo mėn

Toliau pateikiamas vaizdo įrašas, kuriame JAV prezidentas R. Reiganas kalba trijuose skirtinguose renginiuose ir kiekviename iš jų bando nutekinti tiesą, kad ateiviai egzistuoja. Jis tikrai labai stengėsi informuoti visuomenę, net kai žinojo, kad tai prieštarauja nacionaliniam saugumui. 

1983 m. rugsėjo 16 d. JAV prezidentas Ronaldas Reiganas (Ronald Reagan) pasakė įsimintiną kalbą Jungtinių Tautų Organizacijoje. Joje jis subtiliai užsiminė, kad ateiviai egzistuoja ir kad visa žmonija gali būti prarasta, jei jie nuspręstų pulti. 

Prezidentas R. Reiganas teigia: Galbūt mums reikia kokios nors išorinės, visuotinės grėsmės, kad pripažintume šį bendrą ryšį. Kartais pagalvoju, kaip greitai išnyktų mūsų skirtumai visame pasaulyje, jei susidurtume su ateivių grėsme iš už šio pasaulio ribų. 

Žinoma, prezidentas Reiganas turėjo vidinės informacijos iš CŽV ir NASA ir jam buvo pasakyta, kad ateiviai egzistuoja. Tačiau jis negalėjo to pasakyti nepažeisdamas nacionalinio saugumo taisyklių. Todėl vietoj to... jis subtiliai užsiminė kitiems pasaulio lyderiams apie tai, ką sužinojo iš CŽV ir NASA. Jis taip pat žino, kad nedidelė dalis kitų Jungtinių Tautų susitikime dalyvavusių prezidentų taip pat žinojo apie ateivių egzistavimą. Jis netgi užsimena apie vieną kitą prezidentą... jis kalbėjosi su generaliniu sekretoriumi Gorbačiovu... kuris vėliau tapo Rusijos prezidentu. 

Dabar svarstyti apie taiką pasaulyje yra gražu... bet jaučiu, kad prezidentas Reiganas ant savo pečių jautė svorį... naštą, kurią nešė šios žinios apie ateivių egzistavimą. Prisiminkite, kad tai buvo 1980-ieji, o tada technologijos buvo labai prastesnės už šiandieninius technikos stebuklus. Jam turėjo būti labai baisu žinoti, kad ateiviai egzistuoja, bet turėti tiek nedaug žmonių, su kuriais galėtų susėsti ir atvirai pasikalbėti šia tema. 

Pažiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir įsitikinkite. Jis stengiasi pasakyti pasauliui tiesą... kad ateiviai egzistuoja.

Pasisakymų data: 1983 m. rugsėjo 16 d.
Kalbos vieta: Jungtinės Tautos

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau