Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 5

Siono prioratas: paslaptingiausia draugija žmonijos istorijoje

Siono prioratas buvo įkurtas prieš daugiau kaip 1000 metų ir gyvuoja iki šiol. Slaptoji draugija kilo iš Tamplierių ordino. Ji iki šiol slėpė savo veiklą ir savo gyvavimą nuo pašalinių akių. Kai kurie istoriniai šaltiniai teigia, kad vienu iš draugijos narių buvo net Leonardas da Vinčis. Bet koks buvo priorato įkūrimo tikslas, lieka paslaptimi daugeliui tyrėjų ir istorikų kartų. Mes galime rasti tik atskirų jo veiklos epizodų, likusių dokumentuose, atgarsius (paranormal naujienos - https://paranormal.lt/).

Oficialioji versija

Pasak iki šių laikų išlikusių ritiniu, Siono prioratą įkūrė riteris Gotfrydas Buljonietis. Kai 1099 metais kryžiuočiai užgrobė Jeruzalę, Gotfrydo įsakymu buvo pradėta Siono kalno Dievo Motinos abatijos statyba. Čia įsikūrė vienuolių augustinų ordinas. Šie vienuoliai buvo Gotfrydo patarėjai. Siono priorato archyvai pasakoja, kad šie vienuoliai prisidėjo, 1118 metais įkuriant Tamplierių ordiną, kuris buvo karinis ir administracinis priorato instrumentas. 1307 metais Tamplierių ordinas buvo likviduotas. Svarbiausias priorato uždavinys buvo Merovingų dinastijos atkūrimas prancūzų soste ir šios šventos dinastijos išsaugojimas.

Merovingai, Siono prioratas, Slaptos draugijos, Sąmokslo teorija

Merovingai

Sakralinė Merovingų šeima buvo pirmoji frankų karalių, valdžiusių nuo V amžiaus pabaigos iki VIII amžiaus vidurio, dinastija. Anot legendų, pirmasis Merovingų protėvis pagal moterišką liniją buvo pats Jėzus Kristus, kuris neva buvo vedęs Mariją Magdaleną, pagimdžiusią jam kūdikį. Vaikas buvo pervežtas į Galiją ir tapo pirmuoju dinastijos įkūrėju.

Merovingai, Siono prioratas, Slaptos draugijos, Sąmokslo teorija

Pirmieji persekiojimai

Romos bažnyčia negalėjo leisti egzistuoti tokiai rimtai jėgai tiesiog savo pašonėje. Ordiną imta persekioti, ir Siono prioratas praktiškai visas persikėlė į Angliją ir Škotiją. Tačiau didelė sekėjų grupė XII amžiuje išliko Orleane. Ten ordiną palaiko pats Liudvikas VII, ir bažnyčia nieko negalėjo jam padaryti.

tamplieriai, Siono prioratas, Slaptos draugijos, Sąmokslo teorija

Karinė jėga

Iš išlikusių dokumentų galima numanyti, kad patys riteriai tamplieriai buvo tik karinis priorato padalinys, ir ne daugiau. O ordino išskaidymas buvo tik apgaulingas manevras apdumti akis valdantiesiems. Taip manyti tikrai yra pagrindo: žinoma, kad dėl Pilypo Gražiojo užsipuolimų Tamplierių ordino magistrai ir riteriai prieglobstį rado kaip tik slaptose priorato slėptuvėse.

tamplieriai, Siono prioratas, Slaptos draugijos, Sąmokslo teorija

Ordino magistrai

Ilgą laiką prioratą valdė didieji magistrai. Pareigos būdavo paveldimos, bet paskui tradicija pasikeitė ir magistrus pradėta rinkti iš didžiųjų dailininkų, mokslininkų bei filosofų. Įvairiais laikais daug garsių žmonių vadovavo prioratui.

Leonardas da Vinčis, Merovingai, Siono prioratas, Slaptos draugijos

Leonardas da Vinčis

Daug kas laiko Leonardą da Vinčį tikru krikščioniu. Kaip gi kitaip - juk jis sukūrė freską «Paskutinė vakarienė»! Iš tikrųjų didysis meistras garsėjo tarp amžininkų kaip Dievo niekintojas ir eretikas (atkreipkite dėmesį į mažai kam žinomas Leonardo pasakėčias, dviprasmiškai smerkiančias bažnyčios papročius). Paskutinius 9 gyvenimo metus Leonardas buvo didžiuoju Siono priorato magistru. Tai patvirtina išlikę dokumentai.

Vokiečių paieškos, Hitleris,Merovingai, Siono prioratas

Vokiečių paieškos

Hitleris garsėjo keistu potraukiu į viską, ką gaubė paslaptis, mistika. Per Antrąjį pasaulinį karą vokiečiai iškasinėjo visą Rennes-le-Chateau rajoną, nepagailėjo net senų bažnyčių sienų. Šiandien žinoma, kad iš čia buvo išvežti senovinių rankraščių ritiniai. Jie rasti, tvarkant Vokietijos prisigrobtas brangenybes. Tačiau taip ir lieka paslaptis, ką dar Hitleris išgabeno iš Prancūzijos.

Siono prioratas: paslaptingiausia draugija žmonijos istorijoje

Šiuolaikinis Siono priorato gyvenimas

Savotiška sensacija buvo priorato išėjimas į visuomenę. 1989 metais toks Merovingų dinastijos palikuonis Pjeras Plantaras pareiškė,
kad Siono prioratas tapo Jeruzalės šventovės brangenybių saugotoju, kurios bus gražintos, tik atėjus tam tikram laikui. Šiuolaikiniai istorikai tai laiko tik viešųjų ryšių išdaiga: slaptoji draugija toliau daro įtaką mūsų gyvenimui, besislėpdama užkulisiuose.

sąmokslo teorija

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:14 Mityba šiais produktai, gali apsaugoti nuo vėžio
Susirgimų vėžiu priežasčių labai daug, tačiau viena iš jų yra neteisinga mityba. Ką gi reikia valgyti, kad apsaugotume savo organizmą nuo vėžio?

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:02 Kaip kovoti su ratilais po akimis namų sąlygomis?

Ratilai po akimis, net ir nelabai dideli, nepuošia nei vienos moters ir gadina nuotaiką. Dėl jų moteris atrodo vyresnė, pavargusi, neišsimiegojusi ir nesveikuojanti.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 06:49 Kaip sumažinti Cholesterolio kiekį liaudies priemonėmis

Apie cholesterolio žalą turbūt girdėjo daugelis. Tai į riebalus panaši medžiaga, kuri yra mums būtina ir didžiąją jo dalį (80 proc.) pagamina pats organizmas. Likusi gi dalis gaunama iš maisto, kuri, deja, ne visuomet naudinga. Dažniausiai būtent ši dalis ir yra „blogojo“ cholesteroli...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau