Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Rugpjūčio » 12

Vaistažolės - Širdies žolelės

Esant įvairioms širdies patologijoms, lygiagrečiai su pagrindiniu gydymu, reikia vartoti nuovirų, užpilų ir arbatų iš vaistažolių. Gydomieji augalai taip pat naudingi prevencijai.

Gudobelė yra viena iš pagrindinių širdies gynėjų. Jos vaisiai ir žiedai tonizuoja širdies raumenį, padidina kraujo apytaką vainikinėse kraujagyslėse ir palengvina diskomfortą širdies plote. Gudobelė šiek tiek sumažina kraujospūdį, todėl ją vartoti gali ir turintys hipertenziją, ir hipotenziją. Tai naudinga esant širdies veiklos funkciniams sutrikimams, krūtinės anginai, prieširdžių virpėjimui. Manoma, kad didesnį efektą suteikia gudobelės žiedynai.

Užpilkite 1 valgomąjį šaukštą susmulkintų žiedų (arba vaisių) stikline verdančio vandens, 15 minučių palaikykite vandens vonioje, atvėsinkite ir nukoškite. Išgerkite trečdalį stiklinės 2 arba 3 kartus per dieną 30 minučių prieš valgį.

Lygiomis dalimis sumaišykite gudobelės vaisius ir žiedus, 3 valgomuosius šaukštus mišinio užplikykite 3 stiklinėmis verdančio vandens, palaikykite 2 valandas šiltoje vietoje, perkoškite ir gerkite po stiklinę 3 kartus per dieną 30 minučių prieš valgį arba valandą po valgio.

Valerijonas nuo seno buvo naudojamas sergant širdies ligomis. Jame yra medžiagų, kurios reguliuoja širdies neuromuskulinio aparato veiklą, antispazminiu būdu plečia vainikines kraujagysles. Valerijonas yra daugelio sudėtingų vaistų nuo širdies dalis. Jis turi būti vartojamas ilgą laiką, mažiausiai 3 mėnesius. Tuomet reikia padaryti pertrauką, kad neišprovokuotų galvos skausmų, pykinimo ir net širdies veiklos sutrikimų.

Užpilkite 2 valgomuosius šaukštus valerijono šaknų stikline karšto vandens ir 15 minučių palaikykite verdančio vandens vonelėje. Palaukite 40 minučių, nukoškite. Nuovirą gerkite po 2 arba 3 šaukštus nuo 3 iki 4 kartų per dieną 30 minučių po valgio.

Užpilkite 1 valgomąjį šaukštą susmulkintos valerijono šaknies puse stiklinės šalto virinto vandens ir palaikykite parą. Išgerkite vaistą dienos metu per tris kartus.

Pipirmėtėje yra mentolio, kuris turi analgetinį, antispazminį, antiseptinį poveikį ir sukelia koronarinių kraujagyslių refleksinį išsiplėtimą.

Mėtų užpilas, stimuliuojantis širdies veiklą, yra geriamas sergant krūtinės angina. Užplikykite 1 arbatinį šaukštelį sausų mėtų lapelių stikline verdančio vandens, palaikykite 20 minučių, nukoškite ir gerkite tuščiu skrandžiu pusvalandį prieš pusryčius. Taip pat būtina ilgą laiką vartoti pipirmėčių užpilą.

Melisa pasižymi unikaliomis gydomosiomis savybėmis: ramina, mažina mėšlungį, reguliuoja širdies ritmą, stiprina širdies raumenį, gerina širdies veiklą.

Užpilkite 2 valgomuosius šaukštus žolės stikline verdančio vandens, 15 minučių palaikykite vandens vonelėje, atvėsinkite, nukoškite ir išgerkite po trečdalį stiklinės nuo 2 iki 3 kartų per dieną valandą po valgio 3 arba 4 savaites.

Esant mažam kraujospūdžiui, reikia vartoti atsargiai.

Sukatžolė sulėtina širdies ritmą, mažina kraujospūdį.

Sukatžolės vaistinių lapų ir žydinčių viršūnėlių užpilai geriami sergant širdies ir kraujagyslių neuroze, krūtinės angina, kardioskleroze, miokarditu, širdies ydomis.

Užpilkite 2 desertinius šaukštelius žolės stikline karšto virinto vandens ir 15 minučių palaikykite vandens vonelėje, tada atvėsinkite, nukoškite ir gerkite šiltą po pusę stiklinės 2 arba 3 kartus per dieną prieš valgį.

Sukatžolė draudžiama pacientams, kurių yra žemas kraujospūdis ir kurie turi bradikardiją.

Cikorija stiprina širdies veiklą ir lėtina širdies susitraukimų ritmą.

Užpilkite 1 arba 2 šaukštelius žolelių stikline verdančio vandens, palaikykite 20 minučių, nukoškite ir gerkite po pusę stiklinės nuo 2 iki 3 kartų per dieną 30 minučių prieš valgį. Užpilkite 1 šaukštelį susmulkintų šaknų 2 stiklinėmis verdančio vandens, virkite 5 minutes, valandą palaikykite, nukoškite, pasaldinkite medumi. Gerkite po pusę stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį.

Vaistinė gelsvė yra kvepianti žolė, kurią daugelis namų šeimininkių deda į įvairius patiekalus dėl aromato. Šio augalo šaknys gerina širdies veiklą, padeda atsikratyti širdies kilmės edemos. Užpilkite 1 valgomąjį šaukštą susmulkintų džiovintų šaknų 0,5 litro vandens, virinkite 7 arba 8 minutes, tada palaikykite 20 minučių. Vartokite 4 kartus per dieną Kiekvieną dieną darykite šviežią užpilą.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.06.2019 laikas 20:09 Receptai Purūs ir skaniausi kepti pyragėliai. Tešla neprilygstama!

O pasigaminti paprasčiau nei paprasta! Nuostabūs pyragaičiai, kuriuos galima pagaminti su, bet kokiu įdaru: kopūstais, kiaušiniai ir svogūnais, su mėsa ir pan.

Skaityti daugiau

15.06.2019 laikas 09:57 Receptai Gardžių kokosinių sausainių receptas
Gardžių kokosinių sausainių receptas. Pasigaminkime kokosinius sausainukus namuose. Skanaus!

Skaityti daugiau

21.09.2018 laikas 08:21 Receptai Vaistažolių mišiniai siekiant pašalinti nemalonų burnos kvapą
Blogas burnos kvapas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai siekiant pašalinti nemalonų burnos kvapą, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip g...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau