Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 17

ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį

(Paranormal) Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kurių genetiniai testai net neanalizuoja ir kurie yra visiškai nepastebimi viso pasaulio onkologams.

Taigi dabar atėjo laikas nepriklausomoms laboratorijoms, kurios nėra vakcinų gamintojos (ar jų pasamdytos), atlikti "Covid" vakcinų serijos diagnostinius tyrimus ir išsiaiškinti, ar tai nėra vėžį sukeliantys skiepai, kurie, užbaigus seriją, sukels vėžinius auglius paskiepytoms masėms, kurios iš baimės ir propagandinio poveikio suskubo pasiskiepyti. Sveiki atvykę į eksperimentinių ir nešvarių vakcinų, vadinamų mRNA "technologija", pasaulį.

Anksčiau nežinomi vėžį sukeliantys pasiuntiniai slepiasi RNR, o ne DNR

Šis protu nesuvokiamas atradimas turėtų būti paskelbtas kiekvienoje medicinos naujienų svetainėje, laikraštyje, televizijos naujienų laidoje ir CDC svetainėje, tačiau jei neskaitote šio straipsnio ir nenaudojate "DuckDuckGo" kaip paieškos sistemos, tikriausiai niekada jo nepamatysite. Taip yra todėl, kad "Google" kartu su "Big Pharma" ir VIC - vakcinų pramoniniu kompleksu. Taigi čia pateikiame išsamesnį paaiškinimą, ką mes iš tikrųjų žiūrime, susijusį su mRNA ir vakcinomis.

Informaciją pernešanti molekulė, pasiuntinių RNR, galiausiai gali duoti nurodymus žmogaus ląstelėms lygiai taip pat, kaip ir vėžio varomosios jėgos, ir vaidinti svarbų vaidmenį sukeliant vėžio klestėjimą, tuo pat metu inaktyvuojant natūralius vėžį slopinančius baltymus, kuriuos žmogaus organizmas sukuria tam, kad išgelbėtų jus nuo vėžio. Tai yra visiška priešingybė tam, ką CDC ir vakcinų gamintojai dabar visiems sako apie "Covid" vakcinas, ir tai pagrįsta Sloano Ketteringo instituto molekulinių biologų klinikiniais tyrimais.

Net vėžio ląstelių DNR sekos nustatymas neatskleidžia šių pokyčių, štai kokios klastingos yra vakcinos. Tai tarsi Trojos arklys, kuris liepia jūsų ląstelėms leisti atlikti šiuos pokyčius, tarsi jie būtų saugūs, tačiau taip nėra. Visos dabar daromos prielaidos, kad mRNA yra "saugi", šiuo tyrimu buvo visiškai apverstos 180 laipsnių kampu. Labai gerai apsvarstykite tai, jei dar nesate paskiepyti mRNA technologija, o jei jau pasiskiepijote, galbūt norėsite "apsiginti".

Po "Covid" vakcinacijos RNR iškeliauja iš jūsų ląstelės branduolio ir nebegalės tinkamai veikti kaip vėžio naviko slopintojas.

Billas Gatesas ir vakcinų pramoninis kompleksas, kaip visi žinome, yra labai grėsmingi, tačiau kurti vakcinas, kurios sutrumpina (išjungia, sutrumpindamos) vėžio navikų slopintojus ir sunaikina žmogaus organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo vėžio, yra visiška beprotybė. Sutrumpinti navikų slopintojų baltymai yra panašūs į DNR mutacijas, dėl kurių vėžio ląstelės mutuoja ir nekontroliuojamai dauginasi. Ar per kelerius ateinančius metus Amerikoje dėl "Covid" vakcinų smarkiai išaugs vėžio atvejų skaičius? Tai parodys tik laikas, tačiau dabar mokslas atskleidžia, kad tai tikėtina. Atkreipkite dėmesį.

Todėl visi, kurie mirtinai bijo "Covid" vakcinų, yra veikiau už mokslą, o ne prieš mokslą, nes mokslas rodo, kad mRNA technologija yra labai pavojinga, ypač kalbant apie baltymus, kurie skatina vėžinius auglius. Pakartokime tai dar kartą: Mokslas įrodė, kad mRNA technologija gali skatinti vėžio navikų augimą.

Nemažai daliai kraujo vėžiu sergančių žmonių mRNA lygmenyje inaktyvuojami SAMAI navikus slopinantys genai

Mokslininkai taip pat nustatė, kad nemažai kraujo vėžiu, dar žinomu kaip lėtinė limfocitinė leukemija (LKL), sergančių žmonių mRNA lygmeniu inaktyvuoja lygiai tokius pačius naviką slopinančius genus. Iš tikrųjų, jų aptikti mRNA pokyčiai galbūt galėtų paaiškinti trūkstamas DNR mutacijas, o tai yra bloga žinia visiems, kurie mano, kad "Covid" vakcinų serija yra "saugi ir veiksminga". Galima daryti išvadą, kad ji tikrai veiksminga, nes slopina priešvėžinius baltymus.

Net jei žmogaus ląstelėse įvyksta tik pusės (dalinio sutrumpinimo) mRNA pokyčiai, to pakanka, kad "visiškai užgožtų esamų normalių versijų funkciją", teigia Sloan Ketteringo mokslininkų komanda. Be to, šie pokyčiai vienu metu gali būti susiję su 100 skirtingų genų, todėl jų gali greitai padaugėti ir sukelti siaubingų padarinių sveikatai. Žinoma, pagrindinė žiniasklaida atmes bet kokias šių atradimų sąsajas, tačiau jiems mokama už farmacininkų kalbų skleidimą, todėl tai visai nenuostabu.

Svarbu pažymėti, kad, pasak mokslininkų, mRNA pokyčiai būdingi ne tik kraujo vėžiui, bet ir ūminiam limfos vėžiui bei krūties vėžiui. Ar tai gali reikšti, kad stebime naują populiacijos kontrolės mechanizmą, paslėptą pasiuntinių RNR?

Kasmet JAV apie 20 000 žmonių suserga lėtine limfocitine leukemija "CLL". Kiek iš jų tyliai pradeda ja sirgti dabar, o po penkerių metų staiga "pasirodo"? Simptomai: nuovargis, padidėję limfmazgiai ir naktinis prakaitavimas. Ar pasiskiepiję nuo mRNA jau pajutote šiuos simptomus? Ar šie simptomai nurodyti įspėjamojoje etiketėje - vakcinos įdėkle? Ar juos perskaitėte?

Šiuo metu farmacijos pramoninis kompleksas siūlo tik vieną CLL "gydymo būdą" - kamieninių ląstelių kaulų čiulpų transplantaciją. O, bet ji rekomenduojama tik tada, kai yra "tikėtina", kad jūsų KLL progresuos. Ar jūsų mRNA vakcinos dabar priskiriamos prie "tikėtinai" progresuojančios KLL?

Nusistatykite savo interneto rinkiklį į Vaccines.news, kad sužinotumėte naujienas apie bandymus su žmonėmis, norinčiais slopinti genus, kurie kovoja su vėžiu. Nenuostabu, kad Markas Zuckerbergas mirtinai išsigandęs dėl "Covid" vakcinos.

Šio straipsnio šaltiniai:

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau