Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 21

Dr. Stevenas Hotze įspėja apie pavojingas COVID-19 vakcinų sudedamąsias dalis, įskaitant grafeno oksidą

(Paranormal) Dr. Stevenas Hotze'as (Steven Hotze) iš "The Dr. Hotze Report" nagrinėja pavojingas sudedamąsias dalis, esančias kiekviename Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų buteliuke. Autorius ir mokslininkas daktaras Robertas Youngas (Robert Young ) prisijungė prie Hotze'o spalio 18 d. laidoje, kurią pastarasis transliavo per Brighteon.TV. R. Youngas pateikia savo išvadas apie keturias plačiai naudojamas COVID-19 vakcinas ir atskleidžia šokiruojantį atradimą.

Hotzė paliečia Youngo "specialų tyrimą" apie "Pfizer/BioNTech", "Moderna", "AstraZeneca" ir "Johnson & Johnson" COVID-19 vakcinų sudedamąsias dalis. "Daktaras Youngas ne tik analizavo, kas yra injekcijose, bet ir tai, ką jos daro su krauju po injekcijos", - sako Hotze'as.

Youngas mini metodus, kuriuos jis ir jo komanda taikė kruopščiai tirdami atskiras COVID-19 vakcinose esančias sudedamąsias dalis. Tai "labai pažangūs" optiniai mikroskopai, elektronų perdavimo ir skenavimo mikroskopija bei energinės dispersijos rentgeno spindulių spektroskopija. Pasak Youngo, jie leido jam ir jo komandai pažvelgti į organinių ir neorganinių medžiagų - įskaitant vandens medžiagas - vidų.

"Vadinu jas "vadinamosiomis vakcinomis", nes buvau šokiruotas to, kas jose [buvo] - tai iš tikrųjų išstumtų iš žaidimo, taip sakant, jei kalbame apie sportą. Mes jau nebekalbame apie vakcinas, mes kalbame apie organinių ir neorganinių medžiagų skiepus, kurie kelia nerimą - tiesą sakant, siaubą", - sako Young.

Mokslininkas taip pat daug dėmesio skiria "Pfizer/BioNTech" ir "Moderna" vakcinoms ir jose naudojamai mRNA technologijai. "Priežastis, kodėl jie genetiškai modifikuoja, yra ta, kad galėtų užpatentuoti šį savo sugalvotą mikstūrą, o paskui ją paženklinti vakcina, tarsi ji suteiktų kažkokį imunitetą. Sakyčiau, pseudoimunitetą", - sako Young Hotze.

Youngas įspėja apie grafeno oksido keliamus pavojus

Hotze giria Youngą už tai, kad jis atliko "plačiausią darbą" vertindamas keturias COVID-19 vakcinas. Tada jis klausia: "Ką jūs manote apie tai? "Kas joje yra, apie ką jie mums nepasakojo? Ar joje yra kas nors, kas jums kelia nerimą arba dėl ko turėtume susirūpinti?"

Young atsako: "Visose šiose vakcinose yra grafeno oksido ir skirtingu kiekiu. Pavyzdžiui, [Pfizer] [vakcinoje], kuri teigė, kad joje nėra grafeno oksido ar geležies oksido, yra maždaug 98 proc. grafeno oksido", - sako jis Hotze'ui. Youngas tęsia, kad "Moderna mRNA" vakcinoje taip pat yra toks pat grafeno oksido kiekis. (Susiję: Grafeno oksidas, naudojamas koronaviruso vakcinose, susijęs su nepageidaujamais reiškiniais ir net mirtimi).

Youngo pastebėjimas atitinka buvusios "Pfizer" darbuotojos, tapusios demaskuotoja, Karen Kingston atskleidimą. Interviu su podkasto vedėju Stew Petersu metu ji atskleidė, kad "Pfizer" ir "BioNTech" mRNA vakcinos sudėtyje yra grafeno oksido. "Šimtu procentų taip ir yra, ir tai nenuginčijama", - sako Kingston Petersui.

Pranešėjas tęsia, kad grafeno oksidas nenurodytas kaip sudedamoji dalis todėl, kad "gerai žinoma, jog jis nuodingas žmonėms".

Mokslininkas taip pat išsamiai paaiškina, kodėl grafeno oksido vakcinose reikėtų saugotis. Youngas aiškina: "Jis nėra elektronų donoras. Jis yra protonų donoras ir tiesiogine to žodžio prasme atima elektronus, taigi atima iš jūsų gyvybinę energiją. Kiti mokslininkai nustatė, kad jis yra citotoksiškas, t. y. ardo ląstelių membraną. Jis yra genotoksiškas, o tai reiškia, kad jis sunaikina arba mutuoja ląstelės genetiką arba gali tai padaryti."

Jis tęsia: "Dėl geležies derinio ji tapo magnetotoksiška, todėl tai yra biologinio jutiklio tipo medžiaga. Taigi ji yra elektrinė ir kartu magnetinė, nes dėl šių dviejų metalų derinio nanostate ji patenka į konkrečias kūno vietas, pavyzdžiui, moterų ir vyrų lytinius organus, kaulų čiulpus ir širdį, ir sukelia miokarditą, perikarditą ir labai, labai rimtus simptomus." (Susiję: FDA pripažįsta, kad "Pfizer" ir "Moderna" kovido injekcijos sukelia širdies uždegimą).

Young peikia vakcinų gamintojus už atsisakymą atskleisti sudedamąsias dalis

Youngas peikia vakcinų gamintojus už atsisakymą atskleisti visą COVID-19 vakcinų sudedamųjų dalių sąrašą. Jis pažymi, kad vakcinų buteliukai paprastai būna su saugos ir sudedamųjų dalių lapeliu, kaip to reikalauja įstatymai. Tačiau Youngas sako, kad ne visi vakcinų gamintojai yra teisingi, nes kai kurie jų neatskleidžia kitų sudedamųjų dalių, naudojamų skiepuose.

Hotze komentuoja: "Mes žinome, kad jie turi patentuotų medžiagų, kurių neatskleidė patente. Jie nemano, kad turi jas atskleisti, ir jūs tai ištyrėte".

Youngas sako, kad būtent tai ir paskatino jį atidžiau pažvelgti į COVID-19 vakcinas.

Jis pažymi, kad mRNA vakcinų atveju modifikuota mRNA, padengta polietilenglikoliu, perduoda konkrečias instrukcijas į konkrečias kūno vietas. "Tai tampa labai svarbu, nes savo pareiškimuose šios farmacijos kompanijos teigė, kad skiepas lieka skiepijimo vietoje [ir] neišsisklaido. Taip nėra", - pabrėžia Young.

Visą spalio 18 d. laidos "The Dr. Hotze Report" epizodą žiūrėkite toliau. Įsijunkite "The Dr. Hotze Report" kiekvieną pirmadienį 17-18 val. per Brighteon.TV.

DangerousMedicine.com yra daugiau straipsnių apie toksiškas sudedamąsias dalis, naudojamas COVID-19 vakcinose.

Tarp šaltinių yra ir šie:

Brighteon.com

Principia-Scientific.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Noriu visiems pasakyti, tai kalba ne šiaip sau statistai. O gydytojai turintys mokslinius laipsnius.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau