Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Rugpjūčio » 20

Mirusio vyro, paskiepyto nuo COVID-19, organuose rasta viruso mRNA

(Paranormal) Atlikus novatorišką pomirtinį vyro, kuris prieš mirtį buvo paskiepytas mRNA COVID-19 vakcina, lavono pomirtinį tyrimą paaiškėjo, kad dėl šios vakcinos visi 86 metų vyro kūno organai buvo užkrėsti spyglių baltymais.

Tai teigiama straipsnyje, kuris buvo paskelbtas 2021 m. birželio mėn. žurnalo "International Journal of Infectious Diseases" numeryje, pavadinimu "Pirmasis paciento, paskiepyto nuo SARS-CoV-2, pomirtinio tyrimo atvejis".

Žurnale vokiečių mokslininkai aprašo, ką jie nustatė atlikę pomirtinį 86 metų vyro, gyvenusio senelių namuose ir gavusio vieną "Pfizer" COVID-19 vakcinos dozę, tyrimą. Vyras sirgo aukštu kraujospūdžiu, demencija, prostatos vėžiu ir lėtiniu venų nepakankamumu, tačiau prieš skiepijimą buvo besimptomis.

Praėjus dviem savaitėms po vakcinos jis nugriuvo pusryčiaudamas; po trijų dienų jis pateko į ligoninę dėl vis stiprėjančio viduriavimo. Nuo tada jo sveikata sparčiai blogėjo ir jis mirė praėjus vos keturioms savaitėms po "Pfizer" vakcinos paskiepijimo.

Tyrimo autoriai pažymi, kad atvykus į ligoninę vyrui buvo atliktas neigiamas COVID-19 testas, ir jam nebuvo jokių simptomų, tačiau dieną prieš mirtį jo testas buvo teigiamas. Tyrėjai iškėlė teoriją, kad jis užsikrėtė nuo paciento, su kuriuo gyveno viename ligoninės kambaryje.

Tyrėjai taip pat atkreipė dėmesį, kad jo mirties priežastimi oficialiai įvardyta ūminė bronchopneumonija ir inkstų nepakankamumas, nors jo audiniuose nebuvo jokių "COVID-19 būdingų morfologinių požymių".

Vyro organizmas buvo perpildytas vakcinos sukeltais spygliuotaisiais baltymais

Didžiausią susirūpinimą kelianti tyrimo dalis buvo ta, kad atlikus tyrimus SARS-CoV-2 rasta beveik visuose tirtuose organuose, įskaitant vyro smegenis, plaučius, trachėją, inkstus ir širdį. Trumpai tariant, visas jo kūnas buvo užterštas dideliu vakcinos sukeltų smailių baltymų arba viruso RNR kiekiu.

Tai paskatino autorius padaryti išvadą, kad pirmoji vakcinacija gali sukelti stiprų imuninį atsaką, tačiau ji nesukelia sterilaus imuniteto, o tai reiškia, kad imunitetas, kurį vakcina suteikia žmogui, visiškai neužkerta kelio SARS-CoV-2 sukelti ligą. Vakcina minėtam vyrui sukėlė imuninį atsaką, tačiau ji niekaip nesustabdė viruso ir spyglių baltymų plitimo ir jo organų nepakankamumo.

Kad vakcinos pasiektų sterilų imunitetą, jos turi paskatinti imuninę sistemą gaminti neutralizuojančius antikūnus, kurie nukreipti prieš patogenus ir juos neutralizuoja. Kelios medicininių tyrimų publikacijos parodė, kad šiuo metu turimos mRNA vakcinos neužtikrina tokio veiksmingumo lygio. Tai tapo visiškai aišku, nes matome, kad vis daugiau visiškai paskiepytų asmenų patiria vadinamuosius proveržio atvejus.

Nors tai tik vienas tyrimas, daugelis ekspertų mano, kad tai taps įprasta išvada, nes toliau išgyvename pandemiją. Tyrimo autoriai rašė: "Būtina atlikti išsamią skrodimo duomenų analizę, kad būtų galima išsamiau susipažinti su mirtinu nepageidaujamu poveikiu ir bet kokiomis su skiepijimu susijusiomis mirtimis."

Deja, daugelis gydytojų bijo kvestionuoti naratyvą, nes tie, kurie kėlė svarbius klausimus apie vakcinų veiksmingumą, buvo išjuokti, atstumti, įtraukti į juodąjį sąrašą ir grasinama, kad gali netekti licencijos. Socialiniuose tinkluose pakanka vien tik paminėti abejonę dėl vakcinų ar šalutinį poveikį, kurį galėjote patirti po vakcinos, kad būtumėte nutildytas.

Nors visi norėtume tikėti, kad COVID-19 vakcinos yra saugios ir veiksmingos ir gali visiems laikams sustabdyti šią pandemiją, tai paprasčiausiai neatitinka tikrovės, kurią dabar matome, todėl svarbu geriau suprasti, ką šie skiepai daro žmonėms, o ne aklai reikalauti, kad visas pasaulis jų laikytųsi, ir grasinti žmonėms socialine izoliacija už tai, kad jie to nedaro.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

NaturalHealth365.com

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Cassie B. nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.09.2018 laikas 07:52 Receptai Vaistažolių mišiniai celiulito gydymui

Celiulitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai celiulito gydymui, celiulitas, celiulito gydymas, receptai, vaistažolės, receptai celiulitui, vaistažolės celiulitui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradici...

Skaityti daugiau

15.07.2019 laikas 15:07 Receptai Skanios varškės spurgos
Gaminame namuose. Varškės spurgos Į dubenį mušame kiaušinius, truputį paplakame, dedame varškę, grietinę, beriame cukrų, vanilinį cukrų, manų kruopas, žiupsnelį druskos. Miltus sumaišome su kepimo milteliais ir dedame į dube, užma...

Skaityti daugiau

15.07.2019 laikas 10:02 Receptai Kiaulienos muštiniai
Kiaušinius išplakame dubenėlyje. Imame muštą kiaulieną, apvoliojame džiūvėsėliuose, merkiame į kiaušinį ir kepame įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių. Jeigu norite, kad kiaulienos muštiniai būtų storesni, paniruokite du kartus. ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau