Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 20

Mirusio vyro, paskiepyto nuo COVID-19, organuose rasta viruso mRNA

(Paranormal) Atlikus novatorišką pomirtinį vyro, kuris prieš mirtį buvo paskiepytas mRNA COVID-19 vakcina, lavono pomirtinį tyrimą paaiškėjo, kad dėl šios vakcinos visi 86 metų vyro kūno organai buvo užkrėsti spyglių baltymais.

Tai teigiama straipsnyje, kuris buvo paskelbtas 2021 m. birželio mėn. žurnalo "International Journal of Infectious Diseases" numeryje, pavadinimu "Pirmasis paciento, paskiepyto nuo SARS-CoV-2, pomirtinio tyrimo atvejis".

Žurnale vokiečių mokslininkai aprašo, ką jie nustatė atlikę pomirtinį 86 metų vyro, gyvenusio senelių namuose ir gavusio vieną "Pfizer" COVID-19 vakcinos dozę, tyrimą. Vyras sirgo aukštu kraujospūdžiu, demencija, prostatos vėžiu ir lėtiniu venų nepakankamumu, tačiau prieš skiepijimą buvo besimptomis.

Praėjus dviem savaitėms po vakcinos jis nugriuvo pusryčiaudamas; po trijų dienų jis pateko į ligoninę dėl vis stiprėjančio viduriavimo. Nuo tada jo sveikata sparčiai blogėjo ir jis mirė praėjus vos keturioms savaitėms po "Pfizer" vakcinos paskiepijimo.

Tyrimo autoriai pažymi, kad atvykus į ligoninę vyrui buvo atliktas neigiamas COVID-19 testas, ir jam nebuvo jokių simptomų, tačiau dieną prieš mirtį jo testas buvo teigiamas. Tyrėjai iškėlė teoriją, kad jis užsikrėtė nuo paciento, su kuriuo gyveno viename ligoninės kambaryje.

Tyrėjai taip pat atkreipė dėmesį, kad jo mirties priežastimi oficialiai įvardyta ūminė bronchopneumonija ir inkstų nepakankamumas, nors jo audiniuose nebuvo jokių "COVID-19 būdingų morfologinių požymių".

Vyro organizmas buvo perpildytas vakcinos sukeltais spygliuotaisiais baltymais

Didžiausią susirūpinimą kelianti tyrimo dalis buvo ta, kad atlikus tyrimus SARS-CoV-2 rasta beveik visuose tirtuose organuose, įskaitant vyro smegenis, plaučius, trachėją, inkstus ir širdį. Trumpai tariant, visas jo kūnas buvo užterštas dideliu vakcinos sukeltų smailių baltymų arba viruso RNR kiekiu.

Tai paskatino autorius padaryti išvadą, kad pirmoji vakcinacija gali sukelti stiprų imuninį atsaką, tačiau ji nesukelia sterilaus imuniteto, o tai reiškia, kad imunitetas, kurį vakcina suteikia žmogui, visiškai neužkerta kelio SARS-CoV-2 sukelti ligą. Vakcina minėtam vyrui sukėlė imuninį atsaką, tačiau ji niekaip nesustabdė viruso ir spyglių baltymų plitimo ir jo organų nepakankamumo.

Kad vakcinos pasiektų sterilų imunitetą, jos turi paskatinti imuninę sistemą gaminti neutralizuojančius antikūnus, kurie nukreipti prieš patogenus ir juos neutralizuoja. Kelios medicininių tyrimų publikacijos parodė, kad šiuo metu turimos mRNA vakcinos neužtikrina tokio veiksmingumo lygio. Tai tapo visiškai aišku, nes matome, kad vis daugiau visiškai paskiepytų asmenų patiria vadinamuosius proveržio atvejus.

Nors tai tik vienas tyrimas, daugelis ekspertų mano, kad tai taps įprasta išvada, nes toliau išgyvename pandemiją. Tyrimo autoriai rašė: "Būtina atlikti išsamią skrodimo duomenų analizę, kad būtų galima išsamiau susipažinti su mirtinu nepageidaujamu poveikiu ir bet kokiomis su skiepijimu susijusiomis mirtimis."

Deja, daugelis gydytojų bijo kvestionuoti naratyvą, nes tie, kurie kėlė svarbius klausimus apie vakcinų veiksmingumą, buvo išjuokti, atstumti, įtraukti į juodąjį sąrašą ir grasinama, kad gali netekti licencijos. Socialiniuose tinkluose pakanka vien tik paminėti abejonę dėl vakcinų ar šalutinį poveikį, kurį galėjote patirti po vakcinos, kad būtumėte nutildytas.

Nors visi norėtume tikėti, kad COVID-19 vakcinos yra saugios ir veiksmingos ir gali visiems laikams sustabdyti šią pandemiją, tai paprasčiausiai neatitinka tikrovės, kurią dabar matome, todėl svarbu geriau suprasti, ką šie skiepai daro žmonėms, o ne aklai reikalauti, kad visas pasaulis jų laikytųsi, ir grasinti žmonėms socialine izoliacija už tai, kad jie to nedaro.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

NaturalHealth365.com

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Cassie B. nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau