Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 20

Vakcinose nuo koronaviruso naudojamas grafeno oksidas susijęs su nepageidaujamais reiškiniais ir net mirtimi

(Paranormal) Dėl toksiškų Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų sudedamųjų dalių mirė daug paskiepytų amerikiečių. Vienas konkretus komponentas - grafeno oksidas - suvaidino didžiulį vaidmenį daugelyje mirčių, susijusių su COVID-19 vakcinomis. Tačiau naujoje ataskaitoje atskleista, kad ši pagrindinė mRNA vakcinų sudedamoji dalis buvo įtraukta kaip didesnės depopuliacijos darbotvarkės dalis.

Grafeno oksidas dažnai naudojamas medicinoje ligoms aptikti, įvairiems vaistams pernešti ir antibakterinėms medžiagoms gaminti.  Tiesa, jis buvo pagrindinis "Pfizer" ir "Moderna" mRNA vakcinų komponentas. Grafeno oksidas iš organų sistemų atimdavo taip reikalingą deguonį, o tai daugeliui paskiepytų asmenų sukėlė rimtų nepageidaujamų reakcijų.

Stivenas Fišmanas (Steven Fishman) žurnale "State of the Nation" išsamiai aprašė, kaip mirtinai pavojingas grafeno oksidas nužudo paskiepytus asmenis. Fishmanas šiuo klausimu kalbėjosi su savo draugu daktaru Mylo Canderianu (Mylo Canderian). Graikijoje gimęs mokslininkas ir Pasaulio sveikatos organizacijos medicinos bendradarbis 2015 m. sukūrė grafeno oksido, kaip biologinio ginklo, patentą.

Be medicininių pasiekimų, M. Canderianas karštai palaikė Klausą Švabą ir jo Didžiojo persitvarkymo idėją. Fišmanas savo draugą apibūdino kaip "genocidinį globalistą", kuris tikėjo "maro", t. y. žmonijos, išnaikinimu.

Pasak Canderiano, 95 proc. pasaulio gyventojų yra "nenaudingi valgytojai", kuriuos reikia kuo greičiau išnaikinti. "Pažvelkite į Čikagos, Baltimorės ar Los Andželo centrą ir aiškiai pamatysite, kodėl nenaudingus valgytojus reikia naikinti kaip pasiutusius šunis", - sakė jis. panašią panieką Canderianas išreiškė ir kritinę rasių teoriją propaguojantiems pedagogams, vadindamas juos "užkrečiamaisiais".

Ciklo pabaigos formulė - vadinamoji "depopuliacijos lygtis"

Fišmanas pažymėjo, kad Canderianas buvo įsitikinęs, jog COVID-19 vakcina padarys galą "vėžiui", kuris yra žmonija. Jis paklausė mokslininko, kaip paskiepyti asmenys gali tiksliai žinoti savo likusį laiką Žemėje po to, kai pasiskiepys. Tuomet Canderianas atskleidė informaciją apie lengvai apskaičiuojamą ciklo pabaigos formulę (angl. End of Cycle Formula, EOCF).

Jis pasakė Fišmanui: "Nuo injekcijos iki ciklo pabaigos [t. y. mirties] yra ne ilgesnis kaip 10 metų ciklas, ir jį nustatyti labai lengva". Pasak Canderiano, grafeno oksidu užteršto paskiepyto asmens kraujo procentinė dalis buvo padauginta iš maksimalaus dešimtmečio ciklo ir taip nustatyta likusi asmens gyvenimo trukmė metais. Jis pridūrė, kad bet kuris hematologas gali iš karto nustatyti grafeno oksido kiekį kraujyje naudodamas standartinį arba elektroninį mikroskopą.

Remiantis formule, paskiepytas asmuo, kurio kraujyje buvo 20 proc. grafeno oksido, po skiepo dar gyventų aštuonerius metus (10 - [10*0,20] = 8). Panašiai ir paskiepytas asmuo, kurio kraujyje buvo 70 proc. grafeno oksido, po skiepo negyventų ilgiau kaip trejus metus (10 - [10*0,70] = 3).

Fišmanas taip pat klausė apie vėlesnių vakcinos dozių poveikį ir jų poveikį EOCF. Canderianas atsakė, kad papildomos dozės padidintų grafeno oksido kiekį kraujyje. "Kuo daugiau injekcijų... [jie] gaus, tuo blogiau jų kraujas atrodys per mikroskopą - ir greičiau pavirs trąšomis", - sakė jis.

Galutinis žaidimas: Visose COVID-19 vakcinose yra ši toksiška sudedamoji dalis

Buvusi "Pfizer" darbuotoja Karen Kingston patvirtino, kad bendrovės BNT-162b2 mRNA vakcinos, pagamintos bendradarbiaujant su Vokietijos bendrove "BioNTech", sudėtyje iš tiesų yra grafeno oksido. Podkasto vedėjas Stew Petersas jos paklausė, ar Niujorke įsikūrusios bendrovės vakcinoje yra toksiškos sudedamosios dalies. "100 procentų yra, ir tai nenuginčijama", - atsakė Kingston.

Petersas taip pat pripažino nepriklausomų Ispanijos mokslininkų grupės "La Quinta Columna" išvadas. Grupė vaizdo įraše atskleidė, kad "Pfizer" vakcinoje COVID-19 buvo grafeno oksido pėdsakų. Tolesnis La Quinta Columna tyrimas taip pat atskleidė, kad pavojingos cheminės medžiagos buvo ir Moderna mRNA-1273 vakcinos bei AstraZeneca dviejų dozių adenoviruso vakcinos.

Prieš Cingstono pasirodymą Petersas į savo podkastą pakvietė daktarę Jane Ruby. Pokalbio metu Ruby parodė Petersui keletą kraujo mėginių, kuriuose matėsi neigiamas grafeno oksido poveikis. Pokalbio su podkasto vedėju metu Ruby taip pat atskleidė La Quinta Columna atradimus dėl grafeno oksido COVID-19 vakcinose. (Susiję: La Quinta Columna: "98-99 proc. vakcinos buteliuko sudaro grafeno oksidas").

ChemicalViolence.com yra daugiau straipsnių apie toksišką grafeno oksidą, rastą COVID-19 vakcinose.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

SGTReport.com

Graphene-Info.com

StateOfTheNation.co

Principia-Scientific.com

Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau