- 07.02.2021
- 3.5 Reitingas
- 1014 Peržiūros
- Komentarai
Tik reklamoje teigiama, kad kvėpavimui suteikti gaivos labai paprasta. Deja, realybė yra kitokia. Kramtomosios gumos ir kiti skanumynai bei priedai, gaivinantys burnos ertmę, «aromatą» prislopina tik trumpam. Jei yra skrandžio, žarnyno ar dantenų problemų, tai visos išorinio poveikio priemonės veikia trumpą laiką. Išbandžiau daugybę įvairių priemonių.
Ypač susižavėjau svarainiais.
Vasarą viešėjau pas draugę sodyboje. Kaip tik buvo svarainių derėjimo metas. Puoliau prie tų skanumynų kaip kokia išbadėjusi. Per dvi savaites prisivalgiau sočiai, kokiems metams į priekį. Ir ką jūs manote? Rėmuo nustojo mane varginti, dvokiantys garai iš skrandžio daugiau nebesiveržė į išorę. Mano džiaugsmui nebuvo ribų. Per dieną man pakakdavo 2-3 kramtomosios gumos plokštelių per dieną.
Toks įvykių posūkis buvo netikėtas. Supratau, kad tie pasikeitimai - dėl palankaus svarainių poveikio. Parvažiavusi namo, ėmiau ieškoti informacijos apie svarainius.
Apie šiuos puikius augalus sužinojau įdomių dalykų. Mano tėvų sodyboje dabar jau auga keli svarainių krūmeliai. Vaisius, ir sunokusius, ir nelabai, nuskiname, supjaustome smulkiomis skiltelėmis ir užplikome kaip arbatą.
Rašau jums, nes gali būti, kad ne visi vartoja svarainius, tiesiog nežinodami, kokie tai puikūs gamtiniai vaistai. Jie gali ir skrandį apgydyti, ir galvos skausmą numalšinti. Svarainiais turėtų susidomėti moterys, nes jie gali pagerinti odos spalvą.
Šviežius svarainius naudinga valgyti nedideliais, virtus - dideliais, o uogienes su medumi - neribotais kiekiais. Iš svarainių sėklų ruošiami gleivingi antpilai ir nuovirai (1:20). Juos gerti po 1/2 stiklinės 3 kartus per dieną, likus 20-30 minučių iki valgio.
Svarainių sėklos gali padėti tiems, kuriems tenka daug kalbėti prieš publiką. Kad burna neišdžiūtų, po liežuviu padėti 2-3 svarainių sėkleles ir palaikyti maždaug valandą likus 20-30 minučių iki pokalbio pradžios. O sakant kalbą publikai, galima laikyti po liežuviu sėklelę. Toks metodas padeda ir karščiuojantiems ligoniams, kuriems nuolat džiūsta burna.
Gaila, kad svarainių sulčių ne visada pavyksta nusipirkti. Jos taip pat labai naudingos, nes didina gyvybinį tonusą, stiprina širdį, kepenis, padeda pašalinti nemalonų burnos kvapą.
Pabaigai pasakysiu: reikia ne tik žinoti, bet ir naudoti. Reikia ne tik norėti, bet ir daryti.
Taigi, sėkmės visiems!
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau