Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Vasario » 7

Svarainių Nauda. Svarainiai Saugo Sveikatą

Tik reklamoje teigiama, kad kvėpavimui suteikti gaivos labai paprasta. Deja, realybė yra kitokia. Kramtomosios gumos ir kiti skanumynai bei priedai, gaivinantys burnos ertmę, «aromatą» prislopina tik trumpam. Jei yra skrandžio, žarnyno ar dantenų problemų, tai visos išorinio poveikio priemonės veikia trumpą laiką. Išbandžiau daugybę įvairių priemonių.

svarainiai, vaisiai, vitaminai, liaudies medicina

Ypač susižavėjau svarainiais.

Vasarą viešėjau pas draugę sodyboje. Kaip tik buvo svarainių derėjimo metas. Puoliau prie tų skanumynų kaip kokia išbadėjusi. Per dvi savaites prisivalgiau sočiai, kokiems metams į priekį. Ir ką jūs manote? Rėmuo nustojo mane varginti, dvokiantys garai iš skrandžio daugiau nebesiveržė į išorę. Mano džiaugsmui nebuvo ribų. Per dieną man pakakdavo 2-3 kramtomosios gumos plokštelių per dieną.

Toks įvykių posūkis buvo netikėtas. Supratau, kad tie pasikeitimai - dėl palankaus svarainių poveikio. Parvažiavusi namo, ėmiau ieškoti informacijos apie svarainius.

svarainiai, vaisiai, vitaminai, liaudies medicina

Apie šiuos puikius augalus sužinojau įdomių dalykų. Mano tėvų sodyboje dabar jau auga keli svarainių krūmeliai. Vaisius, ir sunokusius, ir nelabai, nuskiname, supjaustome smulkiomis skiltelėmis ir užplikome kaip arbatą.

Rašau jums, nes gali būti, kad ne visi vartoja svarainius, tiesiog nežinodami, kokie tai puikūs gamtiniai vaistai. Jie gali ir skrandį apgydyti, ir galvos skausmą numalšinti. Svarainiais turėtų susidomėti moterys, nes jie gali pagerinti odos spalvą.

Šviežius svarainius naudinga valgyti nedideliais, virtus - dideliais, o uogienes su medumi - neribotais kiekiais. Iš svarainių sėklų ruošiami gleivingi antpilai ir nuovirai (1:20). Juos gerti po 1/2 stiklinės 3 kartus per dieną, likus 20-30 minučių iki valgio.

Svarainių sėklos gali padėti tiems, kuriems tenka daug kalbėti prieš publiką. Kad burna neišdžiūtų, po liežuviu padėti 2-3 svarainių sėkleles ir palaikyti maždaug valandą likus 20-30 minučių iki pokalbio pradžios. O sakant kalbą publikai, galima laikyti po liežuviu sėklelę. Toks metodas padeda ir karščiuojantiems ligoniams, kuriems nuolat džiūsta burna.

Gaila, kad svarainių sulčių ne visada pavyksta nusipirkti. Jos taip pat labai naudingos, nes didina gyvybinį tonusą, stiprina širdį, kepenis, padeda pašalinti nemalonų burnos kvapą.

Pabaigai pasakysiu: reikia ne tik žinoti, bet ir naudoti. Reikia ne tik norėti, bet ir daryti.

Taigi, sėkmės visiems!

svarainiai, vaisiai, vitaminai, liaudies medicina

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 86
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2021 laikas 22:52 Pandemija užkirto kelią polių poslinkiui?
Vasario 27-ąją dieną, išvakarėse, ponas Eduardo Schaberger Poupeau, profesionalus argentiniečių fotografas ir mėgėjas-astronomas, padarė šią keistą saulės nuotrauką

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:09 Ateiviai Bando Invazijos Jėgas?

Kaip rašo „ufosightingshotspot“, maždaug prieš mėnesį Red Springs, į vakarus nuo Las Vegaso (t. y. kažkur netoli garsios 51 zonos), buvo nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas net ne NSO, o du viename. Tai yra, iš pradžių iš kalno išskrenda kažkoks žaibas, panašus į labai grei...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 17:47 Nibiru gali pasirodyti esanti tamsiosios materijos planeta

Kaip savo „Facebook“ paskyroje pranešė Kanadoje gyvenantis ponas Philippe François, 2021 m. vasario 15 d. jam teko stebėti labai keistą saulėtekį

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 15:49 Krzysztofas Jackowskis: finansinė katastrofa įvyks liepos mėnesį

2021 m. vasario 25 d. vakare lenkų parapsichologas ir aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis išėjo į eterį su neplanuota žinia apie pasaulinę ekonominę krizę, kurios apytikslę datą jis, matyt, pamatė

Skaityti daugiau

26.02.2021 laikas 23:34 5 kūno apnuodyto toksinais požymiai

Manote, kad esate sveikas kaip ridikas, tačiau nuolatos kovojate su energijos trūkumu? O galvos ir kūno skausmus suverčiate senatvei? Tai gali kelti toksinų perteklius jūsų organizme. Besikaupiantys toksinai laikas nuo laiko sukelia organizmo intoksikacijas.

...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 20:07 Žaliųjų lęšių ir lapinių kopūstų salotos su konservuotomis pupelėmis
Aš pati savo gyvenime niekada negaminau daug lęšių patiekalu. Kažkada seniai buvau nusipirkusi keletą maišelių oranžinių lęšių, bet juos sunaudojau tik kaip svorius kepant pyragus. Lęšiai man tiesiog neatrodė skaniai, jie visai nežadino mano apetito; aš galvojau, kad jie yra visai neskanūs bei nuobo...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Bulvių apkepėlė su rūkytu kumpiu, grietinėle, obuoliais ir sūriu
Labai noriu Jums parekomenduoti šią bulvių apkepėlę, kurioje yra naudojami ir obuoliai. Šis ingredientas gal ir neįprastas, bet labai paskanina šį patiekalą, net pati nustebau. Sūris, rūkytas kumpis ir grietinėlė taip pat čia labai tinka. Pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Veganiški avietiniai keksiukai be kiaušinių
Koks didžiulis džiaugsmas yra pasiimti arbatos arba kavos termosą ir… 12 nekaloringų veganiškų keksiukų ir pasidžiaugti gamta. Va tuomet pasijauti tarsi rojuje!

Skaityti daugiau