Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Balandžio » 23

Tatuiruotės ir jų magiška galia

Iki šių laikų kai kurie žmonės tiki, kad piešiniai ant kūno gali kaip nors paveikti santykius ar įvykius žmogaus gyvenime. Yra begalė tatuiruočių, kurios turi stebuklingų ženklų arba magišką prasmę, nors ne visada tikrąją jų reikšmę suprantame.

Dauguma šiuolaikinių magiškų tatuiruočių atkeliavo iki mūsų laikų iš gilios senovės. Taigi, ši kategorija gali apimti visas senovės keltų, actekų, maorių genčių, budistų, Zodiako ženklų ir daugelį kitų tatuiruočių. Senovėje visos tatuiruotės buvo daromos vien tik magijos tikslais: apsauga, amuletas, pagalba, specialus ženklas.

Gyvenimo praktikoje pasitaiko atvejų, kai tatuiruotės iš tiesų veikia žmonių gyvenimą, todėl niekada neturėtumėte pasidaryti tokio piešinio, hieroglifo ar užrašo, nežinodami konkrečios jo prasmės. Kiekvienas piešinys, tai yra jame esantis vaizdas, turi savo energiją, kuri gali tiesiogiai veikti jo nešiotoją. Tikriausiai geriau būtų pasidaryti tatuiruotes su šviesesniais, teigiamais simboliais. Tačiau viskas gerai gali būti ir su neigiamais, nes tatuiruotė magišką arba antgamtinę galią turi tik tada, jei pats jos turėtojas tuo tiki. Jeigu nepaprasta tatuiruočių galia netikima, jos, kaip manoma, negali ir pakenkti.

Runų tatuiruotės prasmė

Runos yra pagrindinė, magiška Vidurio ir Šiaurės Europos abėcėlė. Tai nėra tik informacijos perteikimo ženklų rinkinys. Runos turi simbolinę prasmę, kuri gerokai peržengia materialistinę informacijos ir tikrovės sampratą. Susidomėjimas šiais ženklais neišnyko daugelį šimtmečių ir atsispindėjo tatuiruočių mene. Mokslininkai nustatė, kad senovėje runų ženklai buvo naudojami daugiausiai ezoterikos srityje. Pats žodis „runa” liudija, kad šie simboliai buvo tiesiogiai susiję su dvasinėmis ir giliausiomis magijos paslaptimis. Išvertus iš airių kalbos runa reiškia paslaptį ir sprendimą.

Begalybė

„Begalybė visada egzistuoja, nes kad ir koks būtų skaičius, visada bus skaičius, didesnis už šį”, – sakė Aristotelis. Begalybės simbolio tatuiruotė priklauso tiems piešiniams ant kūno, kurie laikomi paprastais ir išradingais. Viena vertus, tai yra paprastas matematinis simbolis, kita vertus, jis turi gilią simbolinę ir net magišką prasmę. Begalybės ženklas reiškia būties amžinybę, neišmatuojamą ir pasaulio pažinimo neįmanomybę. Tokią tatuiruotę neįtikėtinai gilia prasme apdovanojo mokslo žmonės, kurie daug žino ir supranta visą šio, iš pirmo žvilgsnio, paprasto ženklo simbolinę prasmę. Dabar per begalybės tatuiruotės ženklo prasmę žmogus gali išreikšti savo troškimą visko, kas tobula ir idealu.

Mandala

Mandala yra tokia koncentruota diagrama, kurią sudaro labai sudėtingi modeliai ir įvairūs ikonografiniai vaizdai. Budistų mitologijoje mandala yra labai svarbus šventas simbolis, atspindintis Visatos geometrinę schemą, tiksliau sakant, jos struktūrą. Be to, šioje diagramoje parodyti visi budistų šventieji. Mandalos tatuiruotės turi holistinio pasaulio įvaizdžio prasmę. Ši prasmė gali būti paaiškinama tuo, kad pagrindinė mandalos figūra yra apskritimas, kuriame yra kvadratas. Kartais ši figūra taip pat būna padalinta į keturis trikampius, kurie, savo ruožtu, yra orientuoti į tam tikrus taškus ir dažomi specialiomis spalvomis. Šiaurė yra dažoma žalia spalva, Pietūs – geltonai, Vakarai yra raudoni, Rytai yra balti, o centras yra mėlynas, tačiau gali būti įvairių variantų. Tai reiškia penkis žmogaus asmenybės elementus: genialią nepajudinamą ir nesibaigiančią šviesą, deimantines įsčias ir neabejotiną supratimą.

Pentagrama

Pentagrama, geriau žinoma kaip penkiakampė žvaigždė arba masonų „liepsnojanti žvaigždė”, yra vienas paslaptingiausių simbolių, todėl jos reikšmės yra labai įvairios. Apskritai pentagrama yra senovinis ir galingas simbolis, kurios prasmė gali būti siejama su sėkme, pranašumu, klestėjimu ir lyderyste. Ji taip pat įkūnija sveikatą, jaunystę ir gamtišką dvasingumą. Tatuiruotė tinka tiek vyrams, tiek moterims. Neturi reikšmės kokioje kūno dalyje ji bus nupiešta.

Tekstas perpublikuojamas iš priekavos.lt.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau