Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 5

Trumpas įspėja, kad "Amerika eina į pragarą" po jo arešto

Trumpas įspėja, kad "Amerika eina į pragarą" po jo arešto

Po suėmimo Manhatane Donaldas Trumpas savo iššaukiančioje kalboje pareiškė, kad Amerika "eina į pragarą".

Prisipažinęs nekaltas dėl verslo dokumentų klastojimo siekiant nuslėpti žalingą informaciją prieš 2016 m. rinkimus, buvęs prezidentas pareiškė, kad jam iškelta byla yra "įžeidimas mūsų šaliai", ir tvirtino nepadaręs jokio nusikaltimo.

"Vienintelis nusikaltimas, kurį padariau, yra tas, kad be baimės gyniau mūsų tautą nuo tų, kurie siekia ją sunaikinti", - sakė jis šalininkams, susirinkusiems jo namuose "Mar-a-Lago" Floridoje po to, kai pasirodė teisme.

Jis taip pat sakė, kad prieš jį iškelta "suklastota byla" tėra demokratų planų kištis į kitais metais vyksiančius prezidento rinkimus, kuriuose jis dalyvauja.

J. Bidenas pirmadienį taip pat pripažino kažką panašaus:

Bidenas prisipažino, kad jo komanda koordinuoja veiksmus, kad "neleistų Trumpui vėl paimti valdžios".

Apie tai praneša BBC: Buvusiam prezidentui iškelta byla susijusi su 130 000 JAV dolerių (104 000 svarų sterlingų) vertės tylos pinigų mokėjimu prieš 2016 m. prezidento rinkimus.

Nors toks mokėjimas nėra neteisėtas, prokuratūra teigia, kad D. Trumpas klastojo verslo dokumentus ir pažeidė rinkimų įstatymus, nes bandė nuslėpti mokėjimus.

Buvęs jo advokatas Michaelas Cohenas, kuris nusigręžė nuo savo buvusio viršininko, sakė, kad mokėjimą atliko D. Trumpo nurodymu.

Už kiekvieną iš kaltinimų gresia ne daugiau kaip ketveri metai kalėjimo, nors teisėjas gali skirti D. Trumpui lygtinę bausmę, jei jis bus pripažintas kaltu.

Kol kas neaišku, kokia tikimybė, kad jis bus pripažintas kaltu, tačiau šie kaltinimai įtraukė šalį į nežinomą politinę teritoriją.

Teisėjas A. Merchanas sakė, kad D. Trumpo teismo procesas gali prasidėti jau 2024 m. sausį, o tai reiškia, kad respublikonas gali grįžti į teismą kaip tik tuo metu, kai prasidės pirminiai rinkimai, per kuriuos bus renkamas partijos kandidatas.

Prokurorai taip pat nurodė kitus mokėjimus, kurie, jų teigimu, buvo atlikti per tarpininką D. Trumpo vardu, siekiant nuslopinti potencialiai politiškai žalingas istorijas.

Jie tvirtina, kad 30 000 JAV dolerių buvo sumokėta už tai, kad būtų nupirkta "Trump Tower" durininko, teigusio, kad D. Trumpas turi meilės vaiką, tyla.

O 150 000 JAV dolerių buvo sumokėta buvusiam "Playboy" modeliui Karen McDougal, kuri teigė turėjusi lytinių santykių su D. Trumpu.

Prokurorai teigė, kad abu mokėjimus atliko JAV bulvarinis laikraštis "National Enquirer", kurio leidėjas yra ilgametis D. Trumpo sąjungininkas.

Nors apkaltinamasis nuosprendis nesutrukdytų D. Trumpui nei kandidatuoti į prezidentus, nei susigrąžinti Ovalųjį kabinetą, užsitęsusi teisinė kova gali labai atitraukti respublikonų lyderio dėmesį ir įnešti naują sumaišties sluoksnį į jo partijos pirminius rinkimus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau