Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 5

Per 10 dienų trys rusų gydytojai kurie gydė žmonės nuo Covid-19 iškrito pro langus

Rusijos vakariniame Voronežo regione greitosios medicinos pagalbos medikas Александр Шулепов balandžio 22 d. socialiniame tinkle skundėsi dėl vaistų trūkumo ir dėl priverstinio darbo nepaisant teigiamo COVID-19 testo, rašo buzzfeednews.com

Po dešimties dienų paslaptingomis aplinkybėmis jis iškrito pro ligoninės langą, praneša vietos žiniasklaida, todėl jis tapo trečiuoju Rusijos gydytoju, mirusiu per pastarąsias 10 dienų kuris gydė koronaviruso sergančius ligonius.

Remiantis pranešimais, Шулепов buvo paguldytas į ligoninę balandžio 22 d., gavus teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, tačiau po antroji tyrimo, neigiamo rezultato, turėjo būti išleistas.

Išleidimo dieną Шулепов ir jo kolega Косякин paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jie skundėsi, kad jų viršininkai verčia Шулепов ir jo kolegas tęsti darbus, net ir gavus teigiamą testo rezultatą.

Po trijų dienų Шулепов atsisakė savo pareiškimo, kitame vaizdo įraše sakydamas, kad pirmasis vaizdo įrašas buvo klaidingas ir padarytas veikiant emocijoms. Tačiau jis vis tiek iškrito pro langą.

Шулепов yra trečiasis gydytojas Rusijoje, kuris paslaptingomis aplinkybėmis per pastarąsias 10 dienų iškrito pro langą.

Penktadienį Sibiro mieste Krasnojarske, karo veteranų ligoninės vyriausioji gydytoja Елена Непомнящая mirė nuo sužeidimų, patirtų nukritus pro savo kabineto langą, kuris randasi penktame aukšte. Incidentas įvyko balandžio 25 d.

Anot vietinio Krasnojarsko televizijos kanalo, 47-erių Елена Непомнящая baigė telefoninį pokalbį su regiono sveikatos ministru dėl vienos, iš jos ligoninės pastatų, pavertimo ligonine, kurioje būtų gydomi pacientai nuo koronaviruso. Buvo pranešta, kad Елена Непомнящая kategoriškai prieštaravo šiai idėjai. Tačiau ji taip pat skundėsi valdžios institucijoms dėl to, kad jai ir jos darbuotojams trūksta asmeninių apsaugos priemonių. Iškart po šio telefono pokalbio ji iššoko pro langą.

Dieną anksčiau, balandžio 24 d., 48 metų Наталья Лебедева greitosios medicinos pagalbos centro „Zvezdnoje“ netoli Maskvos, vadovė, mirė „dėl nelaimingo atsitikimo“, praneša Maskvos ligoninė.

REN TV  žinios ir laikraštis „Moskovsky Komsomolets“, cituodami Лебедева kolegas, teigė, kad ji iškrito pro langą ir galbūt nusižudė, apkaltinta savo viršininkų tuo, kad ji užkrėtė kelis savo kolegas koronavirusu.

Po to, kai balandžio mėn. viduryje, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė, kad koronaviruso padėtis yra visiškai kontroliuojama, protrūkis privertė jį ir regioninę valdžią taikyti giežtas socialinio atstumo priemones.

Kai kurie stebėtojai teigia, kad Rusijos valdžia gali sumažinti nuo koronaviruso ir mirštamumo nuo COVID-19 skaičių, dėl mažo kiekio testavimo.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau