Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 9

Jei antroji Covid-19 banga smogs vaikams, protestai prieš karantiną iškarto pasibaigs

Prasidėjus plačiam Covid-19 karantino susilpnėjimui, konspirologijos bendruomenėje sklando įtampa, kurioje laukiama antrosios pandemijos bangos, kurios užuominos lengvai pastebimos, valdžios kalbose, laikraščiuose tarp eilučių. Bendras planas susiveda į vieną PSO tezę: „Mes jus gi perspėjome!“.

Mes nežinome, kiek tokie jų įvertinimai atitinka tikrovę, tačiau pats požiūris, tarp eilučių, konspirologai mano gali būti teisingas, todėl mes ir toliau skaitome tarp eilučių.

theglobeandmail.com, 06/05: Kanados gydytojai tiria, ar retą ir galimai sunkų uždegiminį sindromą, kurį neseniai atrado, kai kuriuose vaikuose Montrealyje galėjo sukelti naujas koronavirusas.

Visuomenės sveikatos direktorė Theresa Tam trečiadienį pareiškė, kad paslaptinga liga tiriama Ontario ir Quebec, o Kanados vaikų gydytojų draugija (Paediatric Society) rengia informacinį biuletenį visos šalies vaikų gydytojams, prašydami stebėti vaikus, kurių simptomai sutampa su Kawasaki liga ir toksiško sindromo šoku.

Kawasaki liga – ūmus kraujagyslių uždegimas, kurį paprastai lydi užsitęsęs karščiavimas, rausvos akys, patinę gimdos kaklelio limfmazgiai, patinimas ir paraudimas ant delnų ir padų pėdų.

Kol kas neaišku, kiek atvejų Montreal yra susiję su koronavirusu, tačiau COVID-19 gydytojai karštuose taškuose Europoje ir Jungtinėse Valstijose pranešė, apie jų gydomus vaikus su panašiais simptomais, kai kurie vaikai turėjo teigiamą rezultatą naujam virusui...

standard.co.uk,08/05: daugiau nei 40 vaikų buvo gydomi specialioje Londono ligoninėje dėl naujos „hiper-uždegiminės“ ligos po, aiškaus koronaviruso užsikrėtimo. Londono pietryčiuose buvo aptiktas „židinys“ tokių atvejų. Vienas 14 metų berniukas, kuris neturėjo problemų su sveikata, mirė.

Londono Evelina vaikų ligoninės gydytojai sako, kad liga panaši į Kawasaki ligą – retą uždegiminę būklę, galinčią sukelti rimtų širdies problemų. Ligoninės visose šalyje buvo įspėtos apie „naują reiškinį“, susijusį su koronavirusu...

washingtonpost.com, 05/05: Niujorko miesto sveikatos apsaugos tarnybos šią savaitę perspėjo apie neįprastą ir galimai sunkią uždegiminę būklę, galbūt susijusią su Covid-19, kurią jie aptiko pas 15 hospitalizuotų vaikų.

2-15 metų vaikai patyrė nuolatinį karščiavimą ir padidėjusius uždegimo žymenis, panašius į sindromą, vadinamą Kawasaki ligą. Daugiau nei pusė turėjo bėrimą, pilvo skausmą, vėmimą ar viduriavimą. Mažiau nei pusė turėjo kvėpavimo takų simptomus...

clickondetroit.com, 07/05: Michigan vaikų ligoninė perpėja, kad paslaptingasis sindromas, sukeliantis vaikų ligas New York ir Europoje, pasiekė ir Michigan. Naujoji liga vadinama multisisteminiu uždegiminiu sindromu. Vaikų ligoninėje tokių įvykių buvo nuo 15 iki 20 atvejų per pastarąsias dvi savaites...

Spaudos rinkinį sudarė ištikimas GLP gerbėjas, anonimas 76895140 iš Kanados, kitų regionų, šalių žmonės po pranešimais, komentaruose atrašė – kad jų spauda rašo tą patį, pateikia tokią žinią:

Keliose Europos šalyse buvo pranešta apie ypač sunkią ligą, nuo kurios kenčia vaikai. Pas kai kuriuos šia liga sergančius vaikus aptinkamas koronavirusas su nuorodomis AFP, dpa ir DW.

Simptomai primena Kawasaki sindromą: kraujagyslių uždegimas, karščiavimas ir dažnai išberiama. Pasak Universitetinės ligonės, Vokietijoje nustatyti bent du atvejai. Anot jų, dar nėra aišku, ar ši liga susijusi su koronavirusu.

Nuo koronaviruso protrūkio Ženevos universitetinėje ligoninėje buvo gydomi trys vaikai, sergantys panašiu sunkiu uždegimu. Vienas vaikas jau pasveiko ir buvo išleistas, kitas – ligoninėje, kitas – intensyvios terapijos skyriuje.

Apskritai padėtis akivaizdi, kaip diena: antroji banga smogs pradinio ir vidutinio mokyklinio amžiaus žmonėms. Kadangi, dažniausiai sergantys koronavirusu senyvo amžiaus žmonės, masėms šaukė, kad „vis tiek mirs“, antra banga virusas smogs vaikams ir visi protestuotojai bus užčiaupiami – liaudis stovės šakėmis patys prie postų įvažiuoti į mietus, valdžios pastatų ir reikalauti, kad valdžia skubiai atimtų iš visų teises, užvirintų namų duris į laiptines.

Kadangi, šiuo virusu, žmones, taip lengva neįbaugino, antroji banga bus smogiama vaikams. Pilietis bus visai sugniuždytas ir įbaugintas, ne savimi, o savo šeima. O, toks varianto scenarijus galimas ir labai tikėtinas, kad butų galima sutramdyti aktyvius žmones, ir pradėti įgyvendinti planą visus vakcinuoti. Ši informacija yra tik hipotetinė, bet žinoti verta, kad gali taip nutikti, žmogus turi apgalvoti jau dabar, o ne spontaniškai priimti sprendimus... mano rekomendacijos būtų, dabar atidžiai stebėti, kas, kur rašoma apie vaikus ir jų ligas, būtinai žiūrėti, kas rašo, kas kalba, gali būti, kad didžioji spauda vykdo melagingus straipsnius įbauginti žmones.

Kol publika dar tik ruošiama šiam siurprizui, spaudoje palengva leidžiama mamoms morališkai viską sukramtyti, ir nurodoma, kas gali grėsti jų brangiems vaikams:

  • Karščiavimas per 48 valandas.
  • Bėrimas.
  • Raudoni ar suglebę delnai ar padai.
  • Raudonos ir suskeldėjusios lūpos.
  • Raudonos skaudančios akys.
  • Braškinės raudonos spalvos liežuvis.
  • Virškinimo trakto simptomai, tokie, kaip pilvo skausmas ar viduriavimas.

Akivaizdu, kad netrukus apie tai rašys visa spauda, todėl mes rekomenduojame, kad skaitytojai, turintys vaikų, iš anksto paslėptų juos nuo gresiančio pavojaus ir nuvežtų kur nors toli, pavyzdžiui, artimiesiems kur nors atokioje provincijoje ar į kaimą, kur nėra 5G, prekybos centrų ir lėktuvai nieko nepurškia.

Kas gali paneigti šiuos faktus, kodėl dabar šiuo metu vėl atidaromi darželiai, mokslo įstaigos, vidutinės mokyklos, o ne universitetai, nes vidurinės mokyklos mokiniams dar nėra pilnametystės ir juos kontroliuoja tėvai, o tai didžiausias skausmas. Kam reikia porai savaičių atidaryti vidurines mokyklas, po kurio galimai gali sekti antroji banga... kurios pasekmės bus vakcina ir čipavimas. Pats tas pradėti nuo naujos kartos... vyresnių jau neperauklėsi.

Pasak didžiųjų medicinos šviesuolių, ši liga bus kažkas panašaus į Covid-19-Kawasaki. Mes nežinome, kokia tai yra nauja liga, bet bendros situacijos esmė, pagal kurią apibūdina liaudies poetas, dar Fukušimos laikais, kuris dar pasirodė ir pranašas, rašo. Eilėraštis nedidelis, nedaug cenzūruotas yra toks:

Hirosima-Nagasaki
Fukušima- Kawasaki
Imperijos spindesys
Kas pabėgo – tas šaunuolis.

Tolimame 2011 m. nebuvo labai aišku, prie ko čia Kawasaki, bet dabar visas atsistoja į savo vietas, pranašystės išsipildė, tad stebėkime kas dedasi pasaulyje, o kam patiko mano apžvalgos ir nuomonė pasidalinkite su kitais ar prisijunkite prie paskiros...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau