Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 27

Tu – Burtininkė, Dilgėle! Išgelbėjai Nuo Radiacijos ir Gūžio!

Noriu papasakoti apie naudingiausią, tiesiog neįkainojamą žolę, kurią visi žino, tiek mažas, tiek senas. Ši žolė – Didžioji dilgėlė. Ant savęs išbandžiau jos stebuklingas savybes.

1958 m. pas mane susidarė gūžys. Ir jis užaugo iki tokio dydžio, kad reikėjo operacijos. Gydytojas iš  Kirovo atsisakė tai daryti, sakydamas, kad galiu numirti ant stalo – pas mane, tipo, širdis, kaip mazgotė. Taigi, aš eidama namo, visą kelią verkiau. Man buvo tik 31 metai, o namuose trys vaikai – kam juos paliksiu?

Tada prie manęs priėjo moteris ir paklausė: Ar kažkas nutiko?“ Aš jai pasakiau, kad mirsiu. „Kokia nesąmonė“, - tarė moteris. – Ji ketina, mat mirti. Kai, grįši namo, prisirink dilgėlių, užvirk ir gerk“.

Dilgelės, Gūžys, Radiacija, liaudies medicina, sveikatos patarimai

Jau buvo ruduo, ryte buvo šalta. Bet aš paėmiau pjautuvą ir nusipjoviau dilgėlių. O užviriau taip: paėmiau puodą (talpa 2,5 l), kai vanduo užvirė, sudėjau ten tris dilgėlių viršūnes (po 20 cm) ir iškarto išjungiau ugnį. Jokiu būdu negalima jų virti. Valandą palikau nusistovėti. Ir gėriau, kaip arbatą, kol dar buvo šilta. O, kai atvės, gėriau, kada gerti norėdavau.

Ir, kaip man pasakojo ši moteris, kurią sutikau, kol nepagydysi gūžio, turi negerti kvaso/giros ir nevalgyti kiaulienos. Aš išgerdavau ši puodą ir penkias dienas ilsiuosi. Ir taip visą žiemą.

Dilgelės, Gūžys, Radiacija, liaudies medicina, sveikatos patarimai

Nuvažiavau į regioninę ligoninę pas tą patį gydytoją Leharą Ivanovičių (jis buvo vokietis). Jis žinojo, kad aš operacijos nedariau ir labai nustebo: kur mano gūžys? Aš jam pasakiau apie dilgėles. O jis atsakė: „Aš, sako, žinojau, kad dilgėlės gydo širdį, nervus, reumatizmą, bet, kad išgydyti gūžį? Tai pirmą kartą matau“.

Daugeliu, kitais atvejais, dilgėlės man padėjo. O, dar jos visiškai išgydo nuo priklausomybę/alkoholizmą. Gerti ją reikia taip, kaip aš gėriau. Tai nėra kodavimas, nėra baisu, kad nebūtų galima gerti alkoholio. Gerkite tiek, kiek norite, bet prie pagirių tavęs netrauks.

Nesuprantu, kodėl daugelis žmonių vengia dilgėlių. Jos ne karčios, ne rūgščios, gerti jas galima ir be cukraus. Man dabar 75 metai, daugiau nei pusę savo darbo stažo buvau pardavėja maisto prekių parduotuvėje. Bet šiam brudui – alkoholiui- niekada manęs netraukė.

Nors per mano gyvenimą kiek gerų žmonių nusigėrė. O dėka šios dilgėlės, aš net negaliu jokios tinktūros su spiritu nuryti. Ir jei žmonės nusigeria, reikia, kad jų organizmui trūksta tų vitaminų ir mineralų, kurių yra dilgėlėse.

Kartą autobusų stotelėje kalbėjau su kariškiu ir jis pasakė, kad jis buvo Černobylyje, pačiame įkarštyje. Ir jei ne dilgėlė, kurią nurodė jos mama, jis jau būtų negyvas.

Tai, kad dilgėlė, kalbant apie gydymo savybės, yra burtininkė – tai tikrai. Ir vis dėlto... Nekontroliuojamas dilgėlių vartojimas, kai kuriais atvejais gali sukelti nemalonumų. Visų pirmą, tai liečia žmones, kurių protrombinų kiekis kraujyje yra padidėjęs, ryšium su tromboflebitu...

Norėdami išvengti pavojaus, gydytojai pataria gerti dilgėles su geltonžiedžiu barkūnu santykiu (1:0,3).

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau