Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 15

Veidas be raukšlių. Tepalas nuo raukšlių namuose

Gimnastika nuo raukšlių aplink burną ir dvigubą pasmakrį

1. Lengvai ištempkite lūpas, burnos kampelius prispauskite prie dantų. Skaičiuodami iki 12, lėtai sutraukite lūpas į centrą. Paskui pastumkite sutrauktas lūpas po 3 kartus į kairę ir į dešinę. Atsipalaiduokite ir perbraukite delnais veidą iš apačios aukštyn, taip nuimsite įtampą.

2. Išsižiokite ir ištarkite ilgą a, neištempdami ir nesuspausdami lūpų. Paskui mintyse skaičiuokite iki 10 ir, nejudindami žandikaulių, lėtai sujunkite lūpas. Iki galo to padaryti nepavyks, burna liks truputį praverta. Išlaikykite tokią padėtį, skaičiuodami iki 10. Atsipalaiduokite. Kai gerai išmoksite šį pratimą, darykite jį 3 kartus per dieną.

3. Suspauskite žandikaulius, kuo stipriau ištempkite apatinę lūpą, skaičiuodami iki 10. Atsipalaiduokite. Dabar pabandykite ištempti abi lūpas kartu.

4. Pašvilpkite 10 sekundžių, gerai prispaudę lūpų kampelius prie dantų. Paskui stipriai išpūskite žandus, užčiaupkite burną ir «varinėkite» orą ratu - nuo kairio žando virš viršutinės lūpos dešinio žando link ir iš po apatinės lūpos dešinėje kairio žando link.

O dabar lengvai užverskite galvą atgal ir atsargiai išpūskite orą, tarsi pūstumėte šalin pūkelį. Kartokite
2-3 kartus.

5. Pastatykite alkūnes ant stalo, gerai suspauskite žandikaulius, sudėję lūpas triūbele, ir judinkite sulenktus delnų pirštus iš apačios į viršų palei žandikaulius iš abiejų veido pusių, lengvai paspaudinėdami įsitempusius raumenis, paskui taip pat masažuokite žandus burnos link. Galiausiai suspauskite žandus delnais ir skaičiuokite iki 15. Atsipalaiduokite. Kelis kartus delnais paplekšnokite veidą ir kaklą.

Raukšlės, grožio paslaptys, tepalai

Masažas su zomša

Zomšos gabalėliais ištrinkite veidą iki raudonumo 2 kartus per dieną, be ceremonijų, dideliais ratais nuo nosies link plaukų: po 5-10 minučių kiekvieną žandą. Zamšai trinantis į veido odą, atsiranda elektros krūvis, kuris, dirgindamas raumenis, daro juos tvirtesniais, odai suteikia stangrumo.

Raukšlės, grožio paslaptys, tepalai

Tepalas nuo raukšlių

Į emaliuotą puodą įdėkite 50 g balto vaško ir 50 g medaus, įpilkite po 5 g svogūnų ir baltųjų lelijų sulčių, puodą dėkite ant ugnies. Kai vaškas ištirpsta, karštą turinį perkoškite per 2 marlės sluoksnius. Šiuo tepalu tepkite veidą ryte ir vakare.

Galima kasdien tepti ant veido ploną sluoksnį medaus.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.11.2020 laikas 22:27 Liga neišnyks! Nosies valymas yra geriausias vaistas nuo virusų

Virusas į organizmą patenka per kvėpavimo takus. Kaip juos apsaugoti, kaip išvalyti, kad kuo labiau apsaugotume nuo tokio įsiskverbimo?

Skaityti daugiau

24.11.2020 laikas 20:19 Ufologo naujienos: panašu, kad „marsiečiai“ netrukus mus bombarduos?

Ilgą laiką pagrindinė tikinčių nežemiška civilizacija žmonių, pranešti ir įrodyti pasauliui apie NSO pastebėjimus, kad „jie gyvena“ ar panašiai. Šiandien nieko niekam nereikia įrodinėti - tik aklas žmogus negali matyti, kad mus čia gano, kaip avis laukuose „marsiečiai“.

Skaityti daugiau

24.11.2020 laikas 08:09 Žemės link skrieja asteroidas, prilygstantis didžiausio pasaulio pastato dydžiui
Likus vos kelioms dienoms iki gruodžio mėnesio, milžiniškas asteroidas atsidurs greta Žemė. NASA Netoli Žemės esančių objektų studijų centras (angl. Center for Near-Earth Object Studies, CNEOS) pranešė apie Žemės link artėjančią didžiulę kosminę uolieną....

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 22:54 Krakmolas nuo raukšlių - poveikis ne ką prastesnis nei injekcijų!
Jūs visada spėsite atlikti botokso injekcijas. Išbandykite įprastą krakmolo kaukę. Ekspertai teigia, kad jo poveikis nėra blogesnis nei injekcijų. Kaukė skirta brandžiai odai su nuovargio požymiais. Tai puikiai pašalina smulkias raukšles  ir drėkina odą....

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 22:40 Šis augalas auga jūsų namuose. Išmokite jį naudoti teisingai!
Bet ne visi žino, kad jį galima auginti ir dėl sveikatos. Jo gydomosios savybės padės atsikratyti daugelio negalavimų, nes jis turi priešuždegiminių, antivirusinių ir baktericidinių savybių.

Skaityti daugiau

23.11.2020 laikas 21:55 Keistas reidas Šanchajaus oro uoste. Ar Kinijoje yra naujas virusas?

Lapkričio 21 d., vykstant G20 viršūnių susitikimui, Kinijos vadovybė, atstovaujama p. Xi Jinpingo, pasiūlė įvesti vadinamuosius „sveikatos pažymėjimus“ naudojant QR kodus, kurie būtų abipusiai pripažįstami skirtingose šalyse.

...

Skaityti daugiau