Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2021 » Balandžio » 14

Miesto legendos: Veidrodžių namas

Viename iš Ispanijos miestelių, Kadise, sklando miesto legenda apie apleistą namą „La Casa de los Espejos“ – „Veidrodžių namą“.

Tai trijų aukštų senosios Ispanijos stiliaus namas. Kartais po gražiu “viršeliu” slepiasi daug paslapčių, taip ir čia. Miestelio gyventojai tiki, kad šiame name gyvena vaiduoklis. Todėl visi vengia namo, o naktį stengiasi jį apeiti kelių mylių spinduliu. Anot legendos, šiame name gyveno admirolas su šeima. Žmonai nepatiko, kad vyro dažnai nebūdavo namuose, daug daugiau laiko jis praleisdavo jūrose.

Sklandė gandai, kad admirolas tiesiog dievino savo mažą dukrelę. Mylėjo ją labiau už gyvenimą. Kai tėtis turėdavo išvykti, mažoji dukrelė nuolat verkdavo. Skaičiuodavo dienas, kol tėtis sugrįš. Mylėjo jį ir labai ilgėjosi.

Dukrelė turėjo pomėgį - ji kolekcionavo veidrodžius.

Kaskart grįždamas iš jūrinių kelionių, tėvas parveždavo jai veidrodį. Kolekcija didėjo ir per kelerius metus pasidarė įspūdingai didelė. Vienu iš mėgstamiausių mergaitės užsiėmimų buvo vaikštinėti po namą ir žiūrėti į save veidrodžiuose.

Bėgo metai, žmonos grožis blėso. O primindavo apie tai, kad jos grožis vysta, veidrodžiai, kurių buvo pilni namai. Kasdien matydavo savo atvaizdą veidrodžiuose ir krūpčiodavo vien nuo minties, kad atėjo senatvė. Moteris pradėjo nekęsti savęs, veidrodžių, namo. Bet baisiausia buvo tai, kad ji pradėjo pavydėti dukrai, nes ši tapo tikra gražuole.

Moteris užsidarė savyje, beveik su niekuo nesikalbėjo, nuolat buvo apimta depresijos. Neapykanta dukrai augo kiekvieną dieną. Kai vyras išplaukdavo į jūrą, tarp motinos ir dukros vis dažniau kildavo pykčiai.

Paskutinis lašas, perpildęs motinos ir dukros neapykantos taurę, buvo tai, kad moteris įtarė, jog vyras gerokai labiau myli jų dukrą, negu ją kažkada.

Moterį taip užvaldė pavydas, kad ji ėmė kurti keršto planus. Vieną gražią dieną, kai vyras vėl išplaukė į jūrą, ji į dukros vakarienę įpylė nuodų. Dukra smarkiai susirgo. Visame kūne atsivėrė kraujosruvos. Iš burnos ir akių tekėjo kraujas, po kelių dieną mergina mirė didelėse kančiose.

Žmona dėl to piktdžiugiškai džiaugėsi. Ji buvo įsitikinusi, kad būtent dukra sugadino jos santykius su vyru. Grįžus vyrui, žmona ramiai papasakojo, kad jų dukra nebegyva, kad ji susirgo ir mirė kančiose.

Išgirdęs tai, vyras neteko proto iš sielvarto. Visą laiką leido dukros kambaryje ir raudojo.

Kartą naktį jis atsitiktinai pažvelgė į vieną iš veidrodžių ir pamatė tai, kas pribloškė iki širdies gelmių. Veidrodyje stovėjo permatoma dukros figūra. O paskui veidrodyje jis pamatė siaubingą sceną. Sunku patikėti, bet jo dukra sugrįžo iš ano pasaulio, kad papasakotų tėvui visą tiesą apie savo netikėtą mirtį.

Vyras pamatė, kaip dukra kentėjo nuo skausmo, kaip iš jos burnos ir akių tekėjo kraujas, kaip moteris pylė nuodus į maistą ir davė dukrai. Ir kaip ji džiaugėsi, kad jai viskas pavyko. Vyras matė, kaip dukra šaukė iš skausmo, o žmona piktdžiugiškai stebėjo tai.

Admirolas tiesiog įsiuto, išlėkė iš dukros kambario ir puolė pas žmoną.
Vyras papasakojo jai, ką matė, ir privertė prisipažinti įvykdžius žmogžudystę. Paskui nuvedė į policiją. Moterį pripažino kalta dėl įvykdyto nusikaltimo, ir visą likusį gyvenimą ji praleido kalėjimo vienutėje.

Tėvo gyvenimas buvo sugadintas, jis negalėjo susitaikyti su dukros mirtimi ir išvažiavo į kitą miestą.

Praėjo jau daug dešimtmečių, o namas vis dar stovi, tik niekas neįsikelia čia gyventi. Anot legendos, namo sienas iki šiol puošia veidrodžiai.

Kaimynai tvirtina, kad jie naktimis girdi keistus garsus ir riksmus iš apleisto namo. Tai jaunos merginos riksmai.

Būdavo drąsuolių, kurie išdrįsdavo aplankyti namą ir įsitikinti, ar miesto legenda yra tikra ir iš kur sklinda tie garsai. Anot jų, tie garsai sklinda iš antro aukšto, jie aiškiai girdėjo, kaip graudžiai verkė jauna mergina. Atrodė, kad verksmas atsispindi nuo veidrodžių arba atvirkščiai - sklinda iš jų.

Vienas neatsargus lankytojas sudaužė veidrodį. Kai jis paėmė veidrodžio šukę į rankas ir pažvelgė į ją, tai savo atspindžio nepamatė, bet pamatė mirusios merginos veidą. Kiti tvirtino, kad matė, kaip mergina žvelgia į juos iš veidrodžių.

Ši istorija išpopuliarėjo visoje Ispanijoje ir tapo garsia miesto legenda. Atvažiuodavo daug žmonių iš įvairių šalies vietų, norėdami praleisti naktį apgriuvusiame apleistame name. Visi norėjo pamatyti nerimstančią merginos dvasią.

Buvo ir tokių, kurie net mažą versliuką bandė daryti iš apleisto pastato. “Verslininkai” rengdavo konkursus, kas daugiau laiko praleis name.

Tie, kurie bent kartą apsilankė tame name, buvo įsitikinę, kad nė už ką neperžengs šio namo slenksčio antrą kartą.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau