Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 20

Grinvudo kapinių vaiduokliai

Dekaturo mieste (JAV, Ilinojaus valstija) yra senovės Grinvudo kapinės. Jos laikomos pačiomis „antgamtiškiausiomis“ visoje apylinkėje. Kai kurie paranormalių reiškinių specialistai tiki, kad čia yra portalas į kitą dimensiją. Jų nuomone, priežastis – kažkada šioje vietoje buvusi senovės indėnų gyvenvietė.

Teritoriją, kur dabar yra kapinės, vietiniai šių kraštų gyventojai indėnai naudojo kaip kapinyną. Jie laidodavo paprastai ypatingose vietose, susijusiose su anapusiniu pasauliu, nes tai palengvindavo mirusių žmonių sielų perėjimą į aną pasaulį. Baltųjų kolonistai sujaukė ir sutrikdė palaidojimų pilkapius, o kartu ir čia palaidotų indėnų dvasias. Beje, pietinėje Grinvudo dalyje iki šiol randama senovinių bevardžių palaidojimų vietų.

miesto legendos, mistika, vaiduokliai, Nepaaiškinama

Iš vietinių istorijų apie vaiduoklius populiariausia yra legenda apie Grinvudo nuotaką, žinoma maždaug nuo 1930 metų. Vienas jaunas žmogus neteisėtai prekiavo spiritiniais gėrimais. Kartą jį, bandantį slapta perduoti pirkėjui partiją viskio butelių, patykojo konkurentai. Jie vaikiną nužudė, o kūną įmetė į netoli Grinvudo tekančią upę, tačiau vietiniai žvejai ištraukė vyro kūną iš vandens. Kontrabandininko nevykėlio sužadėtinė, sužinojusi apie jo mirtį, puolė į isteriją ir kitą naktį pabėgo iš namų.

Netrukus buvo rastas ir jos kūnas - jis plūduriavo veidu žemyn toje vietoje, kur žuvo jos jaunikis... Mergina nusiskandino, negalėjusi gyventi be mylimojo.

Palaidojo ją su nuotakos suknele. Duobę iškasė ant kalvos, nes ji buvo savižudė. Nuo to laiko ten dažnai matydavo merginą su balta suknele. Rankoje ji laikydavo nosinaitę, kuria valė veidu riedančias ašaras dėl žuvusio mylimojo...

Pasakojama apie du Konfederacijos kareivius, kurie buvo palaiduoti po bevardžiais antkapiais. Kartais juos mato, besislepiančius už paminklų.

Kraujais aptekę vaiduokliai apsirengę suplėšytomis pilkomis karinėmis uniformomis, o ant kojų - grandinės...

Po vienu iš antkapių guli moteris, vardu Hilda. Sako, kad ji buvo ragana. Sutemus geriau nesirodyti prie jos kapavietės: velionė gali išlipti iš kapo, ir tada vėlyviems vaikščiotojams gali nutikti bėdų... Bet su šia palaidojimo vieta susijęs ir kitas, pozityvus prietaras. Sako, jei mergina svajoja ištekėti, ji turi atnešti auką ant raganos Hildos kapo. Jei mergina nori santuokoje pagimdyti berniuką, turi atnešti raudonų rožių, o jei mergaitę - saldainių...

Dar pasakojama apie mažo raišo berniuko vaiduoklį, vilkintį senu sudriskusiu kombinezonu. Paprastai jį mato vaikštantį tarp kapų. Kartais vaiduoklis elgiasi agresyviai, pavyzdžiui, mėto akmenis į pravažiuojančius automobilius.

miesto legendos, mistika, vaiduokliai, Nepaaiškinama

Vaiduoklė mergaitė Megė žaidžia ant savo kapo. Anksčiau ji neva vogdavusi gėles nuo svetimų kapų, tačiau dabar lankytojai patys atneša jai gėlių, žaisliukų ir saldainių. Sako, kad kartais šis vaiduoklis net padėkoja ir juokiasi...

Dar Grinvudo kapinėse pasirodo vaiduoklės raudotojos ir ištisos laidotuvių procesijos. Kartą tokia Enė Kamings atėjo aplankyti savo tėvo kapo ir pamatė ant kalvos prie medžio stovinčią moterį, apsirengusią ilga juoda suknele. Rankose ji turėjo geltonų gėlių puokštę. Enė akimirkai nusisuko, o kai atsisuko, nepažįstamoji jau buvo dingusi... Kartą keli kapinių darbininkai, pjovę žolę, pamatė laidotuvių procesiją.

Jie panoro pažiūrėti, ką laidoja, tačiau pamatė, kad ten nėra nė gyvos dvasios... Dar vienas liudininkas, pamatęs laidotuvių procesiją, nusekė paskui ją ant kalvos viršaus. Tačiau ten pamatė, kad procesija dingo, o toje vietoje stūkso antkapis. Ant jo užrašyta, kad čia palaidota moteris mirė prieš 60 metų kaip tik tą dieną!

1908 metais Grinvude pastatytas mauzoliejus, kuriame buvo laidojami garsūs miestiečiai. Tai buvo ilgas statinys su dviem poromis geležinių vartų ir bokštais kampuose. Urnas su palaikais laidodavo šoninėse nišose. Dėl nežinomos priežasties pastatas ėmė greitai irti. Kartais lankytojai mauzoliejuje girdėdavo keistą aidą, panašų į šnibždėjimą, ir balsus.

miesto legendos, mistika, vaiduokliai, Nepaaiškinama

Pamažu mauzoliejus virto griuvėsiais. Valdžia atsisakė jį atstatyti, o 1967 metais mauzoliejus buvo visai nugriautas. Dabar iš pastato liko tik aikštelė su pamatų likučiais.

1998 metų spalio mėn. grupė turistų, kurie lankėsi ekskursijoje po Grinvudą, atsidūrę nugriauto mauzoliejaus vietoje, pajuto, kaip staiga nukrito oro temperatūra. Pasidarė taip šalta, kad net matėsi garai kvėpuojant. Vos tik jie paliko tą vietą, vėl pasidarė šilčiau... Taip nutinka vietose, kurioms būdingas tai vadinamas “paranormalus aktyvumas”.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau