Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (523) Komentarų: (0) (25.01.2019 - 22:01)

Veiksmingi namų gydymo būdai greitai atsikratyti sauso kosulio!

Efektyviausios namų priemonės, net nuo apleisto kosulio!

Kosulys paprastai atsiranda, kai mūsų plaučiai yra užsikrėtę, o organizmas veikia, šalindamas gleives, kurios užkemša kvėpavimo takus. Tačiau ilgas sausas kosulys rodo, kad kažkas yra ne taip (paranormal.lt).

Jei pastebėjote, kad turite sausą kosulį, jį reikia gydyti kuo greičiau. Mes siūlome namų receptus, visiškai natūralius, kurie padės greitai atsikratyti šios problemos.

Kosulys, sausas kosulys, gydymas, kosulio gydymas, medus, peršalimas

Natūralios priemonės sausam kosuliui

Gerklės skalavimas druska

Skalavimas druska labai veiksminga priemonė, turint sausą kosulį. Norėdami tai padaryti, turite sumaišyti šaukštą druskos su 500 ml karštu vandeniu. Tai paprastas, ekonomiškas ir efektyvus būdas, kurį galite atlikti kelis kartus per dieną be problemų.

Svogūnas

Smulkiai supjaustykite svogūną ir pridėkite du šaukštus medaus. Leiskite jam nusistovėti pusvalandį. Valgykite šį mišinį po 1 šaukštelį kelis karus per dieną. Jis nėra labai skanus, bet labai veiksmingas tiek sausam kosuliui, tiek kitiems peršalimo simptomams malšinti.

Rūpinkitės savimi ir būkite sveiki skaitydami paranormal.lt

Vynuogės

Pagerina plaučių efektyvumą ir veikia, kaip atsikosėjimo priemonė. Jūs galite valgyti visą dieną, taip pat gerti sultis su šaukštu medaus, kuris yra efektyvus ir skanus.

Migdolai

Kitas puikus natūralus vaistas nuo sauso kosulio. Paimkite šaukštą migdolų ir per naktį palikite vandenyje. Ryte susmulkinkite juos iki pastos formos, į kurį reikia įdėti šaukštą sviesto ir šaukštą medaus. Gerai sumaišykite ir vartokite šaukštelį, bent tris kartus per dieną.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar