Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 14

Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija

Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje.

1871 metais, praėjus šešeriems metams po Pilietinio karo JAV pabaigos, daktaras Džonas T. Ridas su sūnumi nusprendė pastatyti viešbutį. Viešbutis buvo atidarytas prieš pat naujuosius 1872 metus. Daug metų viešbutis garsėjo gera reputacija. Čia apsistodavo garsūs žmonės. XX amžiaus 4-ajame dešimtmetyje, kai vyko Al Kaponės teismai, garsusis gangsteris gyveno būtent šiame viešbutyje. Beje, jis apsistojo savo vaiduokliais garsėjusiame 311 kambaryje. Tada ant kambario langų buvo uždėtos geležinės grotos, kurias nuėmė tik per remontą 2004 metais. Daugelį metų viešbučio svečiai pasakojo apie keistus įvykius 311 kambaryje.

vaiduokliai, nutikimai, istorijos paslaptys, legendos

Pasak legendos, tame kambaryje gyvena moters, vardu Analiza Neterli, vaiduoklis. Kartu su vyru ji gyveno viešbutyje trečiajame dešimtmetyje. Sklandė gandai, kad ji iš tikrųjų buvo prostitutė. Buvo kalbama, kad šiame viešbutyje ji buvo neištikima savo vyrui, kuris galiausiai čia aptiko moterį su meilužiu. Viešbučio personalas rado Analizą vonioje su perrėžta gerkle. Yra ir kita šios istorijos versija.

Pagal ją, neištikimas buvo Analizos vyras, o jauna moteris mirė iš sielvarto 311 kambaryje - neatlaikė širdis.

Kaip ten bebūtų, šiame kambaryje vyksta daug nesuprantamų dalykų. Ypač kliūna vyrams, o labiausiai - rūkaliams. Analiza nemėgsta tų, kurie rūko. 311 kambario svečiai pasakoja, kad jautė, tarsi kažkas juos stebėtų, girdėjo keistus garsus ir net matė vaiduoklišką švytėjimą. 2017 metais grupė investuotojų skyrė 25 milijonus dolerių pastato remontui.

vaiduokliai, nutikimai, istorijos paslaptys, legendos

Generalinis direktorius Kenas Merkelis sako, kad darbų tikslas buvo sugrąžinti viešbučiui prabangią išvaizdą, kurią jis turėjo 1920-1930 metais. Nepaisant kasdienių ekskursijų, 311 kambaryje svečiai neapgyvendinami. Ateityje viešbučio savininkai planuoja vis dėlto leisti čia apsistoti svečiams. Už ypatingą, gerokai didesnę kainą. Merkelis sako, kad ir pats yra matęs įvairių keistų įvykių.

Kartais šiame kambaryje pats savaime pradeda bėgti vanduo iš čiaupo, girdisi neaiškūs garsai, pakrypsta paveikslai ant sienos. Daugybė visokių antgamtiškų ir paslaptingų dalykų mėgėjų pasiruošę laukti eilėje, kad galėtų nors vieną naktį praleisti paslaptingame 311 kambaryje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau