Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2020 » Gruodžio » 3

Iš kur virš Baltarusijos keistas šviesos fakelas?

2020 m. gruodžio 1 d. Minsko ir gretimų miestų gyventojai horizonte pastebėjo labai neįprastą šviesos reiškinį - ugnies stulpą, plakantį nuo žemės ir einantį kažkur į dangų:

Technogeninės nelaimės, nelaimės, konspirologija, Astravas

Nuotrauka iš kito taško:

Technogeninės nelaimės, nelaimės, konspirologija, Astravas

Susirūpinę žmonės ėmė kelti klausimus žinomiems ekspertams, į kuriuos žinomi ekspertai sumurmėjo vienintelį žinomą žodį - aureolė.

Kadangi paaiškinimas žmonių netenkino, žmonės iškart prisiminė Černobylį, kurio švytėjimas nušvietė Kijevą, o komunistų partiją visiems aiškino apie aureolę ar panašiai. Černobylis užgeso, todėl neseniai nesėkmingai pradėta eksploatuoti Astravo (blrs. Астравец) mieste atominė elektrinė tapo sekanti kandidatė:

Technogeninės nelaimės, nelaimės, konspirologija, Astravas

Technogeninės nelaimės, nelaimės, konspirologija, Astravas

Atominė elektrinė buvo paleista 2020 m. rugpjūtį, o iki lapkričio reaktorius buvo šildomas, kad įgautų pajėgumą. Kadangi atominę elektrinę pastatė žmonės iš P. Kirijenkos aplinkos Korporacija „Rosatom" ir žinia - reaktorius pasirodė su siurprizu. Taigi, lapkričio 7 d. ten sprogo keli svarbūs transformatoriai, dėl kurių, teko sustabdyti turbiną.

Nauji transformatoriai buvo gabenami ir montuojami keletą savaičių, o kitą dieną reaktorius vėl buvo paleistas. Ir vėl įvyko nelaimė. Šį kartą kažkas nutiko su garo generatoriais ir, kaip rašoma, buvo išgriauta net dalis pastato sienos. Viršininkai to greitai nepasakys, jie ir su transformatoriai savaitę delsė, tačiau vargu, ar bus sunaikintas, sustabdytas reaktorius:

Technogeninės nelaimės, nelaimės, konspirologija, Astravas

Taigi foninė spinduliuotė, tenai yra tarsi normali, net Varšuva foninės spinduliuotės turi daugiau. Nors, žinoma, su neturinčiais analogo branduoliniais reaktoriais gali nutikti, bet kas.

Technogeninės nelaimės, nelaimės, konspirologija, Astravas

Nes Astrave, atominės elektrinės reaktorius, kai buvo sumontuotas, taip pat buvo numestas, išsamiai apie tai rašoma čia.

$IMAGE8$

Laimei, reikia tikėti, kad reaktoriaus saugumas bus didesnis. Apskritai, reikėtų laukti daugiau žinių iš  Vilniaus, belieka stebėti link tos pusės vilniečiams tokius reiškinius. O, kas tai buvo, nuotraukose belieka tik spėlioti, avarija? Žinoma, mes to nesužinosime... nes turime ir kitų bėdų, o šitas dalykas palauks, kam, kankinti dar tokiomis žiniomis žmones.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau