Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2023 » Kovo » 25

Virš Teksaso nufilmuotas juodo kubo formos NSO

Virš Teksaso nufilmuotas juodo kubo formos NSO

Šią savaitę, antradienį, nenurodytoje Teksaso valstijos (JAV) vietoje nufilmuotas keistas juodas objektas, panašus į kubą.

Pasak neįvardyto vaizdo įrašo autoriaus, jis su žmona žiūrėjo į dangų, kai karinis lėktuvas, panašus į bombonešį F-111, skrido iš vakarų į rytus tiesiai virš jų namų.

Šį įvykį jie laikė labai neįprastu, nes anksčiau kariniai orlaiviai jų apylinkėse pasirodydavo labai retai.

Tačiau jie buvo dar labiau sutrikę, kai praėjus vos kelioms sekundėms po bombonešio praskridimo danguje pasirodė tamsus objektas.

Iš pradžių jis jiems atrodė sferinis, bet paskui jie nusprendė, kad jis labiau panašus į kubą. Taip pat gali būti, kad objektas pakeitė savo formą.

Vaizdo įraše girdėti, kaip vyras sako: "Tai taip keista. Pro šalį skrenda karinis lėktuvas, o tada pasirodo TAI, kad ir kas tai būtų." Į tai jo žmona atsako: "Net neįsivaizduoju, kas tai yra."

Nurodoma, kad vyras savo nufilmuotą vaizdo įrašą nusiuntė NSO svetainei MUFON. Liudininkas taip pat pripažino, kad keistas objektas gali būti kažkas žemiško, pavyzdžiui, vaikiškas balionas, tačiau jis mano, kad ši "oro anomalija" skleidžia kažkokį švytėjimą, kuris aiškiai nesusijęs su balionų savybėmis.

Jo nuomone, šis "švytėjimas" gali būti susijęs su orlaivio varomąja sistema.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau