Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 2

Žemė pakeliui į asteroidų debesį?

Prasidėjus tikram pasauliniam karui dėl Sirijos, per pastarąjį dešimtmetį, visi, kas galėjo, kam reikėjo ir kam nereikėjo pradėjo siųsti ten savo žmones, armijas. Sąmokslo teorijos bendruomenėje dažnai kyla įtarimų, kad visi ten kažko ieško, su siaubinga jėga, net kovos vyksta. Ko ieško ten, nėra labai aišku, daugelis net galvoje, kad ten yra net tokių artefaktų, kaip „žvaigždžių vartai“.

Dėl „žvaigždžių vartų“ mes tiksliai nežinome, tačiau, Eufrato regionas pastaruoju metu savo archeologinėmis naujienomis šoktelėjo į pasaulio visuomenę. Didžiausias susidomėjimas, tariamai archeologų su kastuvėliais iš dalies buvo senovės Abu Hureiros (Abu Hureyra) gyvenvietė, kurią dabartinis Sirijos vadovas užtvindė rezervuaru, pastatydamas vadinamą „Revoliucijos užtvanką“ ant Eufrato (Euphrates) upės:

Astreroidai, Kospirologija, Nibiru, Meteoritai

Polinkis taip naikinti, griauti tokius radinius klesti visame pasaulyje, tik galima priežastys, mastai kitokie, tačiau, tai daugiausia yra tai paplitusi tokia manija pergalingų revoliucijų šalyse. Pavyzdžiui, SSSR devintojo dešimtmečio pabaigoje 1980 metais buvo rastas Akraimas – ir kai tik jis buvo rastas, komunistams iškarto prireikė skubiai pastatyti užtvanką netoliese ir viską užtvindyti rezervuaru vandens. Laimei, socializmas griuvo ir nebespėjo pastatyti užtvankos, tačiau toks stebuklas Sirijoje neįvyko ir Abu Hureiros (Abu Hureyra) gyvenvietė šiuo metu tiriama tik likusių likučių, kurie buvo atvežti iš šios vietos pakabintais ekskavatoriaus kaušais.

Ir dabar, kaip livescience.com rašo birželio 20 d., remdamasis nuorodą į mokslinio žurnalo esantį straipsnį, šiandien visiškai įrodyta, kad miestą sunaikino asteroido smūgis. Taigi, iškastų teritorijų dirvožemio mėginiuose aštuntajame dešimtmetyje buvo rasta mineralų, kuriuos galima gauti tik esant nepaprastai aukštai temperatūrai ir esant aukštam slėgiui, tačiau mineralai galėjo būti atvežti, ten išsiveržus kažkokiam ugnikalniui. Tačiau, dabar jie tenai rado ir žmogaus pagamintų daiktų, kurie taip pat buvo paveikti milžiniškos temperatūros ir slėgio, todėl peršasi išvadą, ten buvo asteroidas su 100% garantija. Jie rašo taip:

Šių išlydytų mineralų neįmanomą paaiškinti jokiu kitu natūraliu procesu, išskyrus kosminį poveikį. Labiausiai tikėtina, kad žemė praėjo per asteroidų nuolaužų debesį. Manoma, kad didžiausios kometos nuolaužų sankaupos gali sukelti tūkstančius ore sprogimų per kelias minutes visoje žemės atmosferoje. Susidūrimas su tokia milijonų kilometrų pločio šiukšlių krūva būtų tūkstančius kartų didesnė nei susidūrimas su 10 km pločio asteroidu“.

Ką jie ten rado šiame smėlyje iš Abu Hureiros – tai iš tikrųjų nėra labai svarbu, galbūt jie ten net nieko nerado. Pagrindinis dalykas čia yra teiginys apie asteroidų debesis, kurie staiga pradeda kristi per visą žemės paviršių. Ir ant Sirijos akmuo nukrito, kaip rašoma, prieš 13 000 metų.

Kokiu chronometru tai buvo nustatyta, aš negaliu pasakyti, tačiau atsižvelgiant į besitęsiančius gandus apie žemės patekimą į asteroidų debesį, lauką, aš esu minėjęs ankščiau: dabar reikia dažniau žiūrėti visiems į dangų, o ne kas dedasi ant žemės, galimai tai nukreipimas, nuo tikros artėjančios problemos, todėl stebėkime skaitykime toliau.

Kita žinia, kurią turime liepos 28 d., kur rašoma, kad Negevo (Negev) dykumoje (čia kur reikėjo padaryti Gazos ruožą) buvo rasta dar viena senovės gyvenvietė, kuri taip pat buvo sunaikinta per naktį. Tai buvo maždaug VI mūsų eros amžiuje, tai yra, tik prieš 1500 metų. Niekas nežino, kas ten sunaikino vietinius gyventojus, bet, kaip jie mano, arba ugnikalnis, arba tiesioginis meteorito smūgis. Ir, kadangi, netoliese nėra ugnikalnių, greičiausiai tai buvo meteoritas.

Taigi ilgą laiką mums buvo pasakojama pasaka apie asteroidą ir dinozaurus, tačiau visada ramino, kad asteroidas, galintis sukelti tokį įvykį, kaip E.L.E (masinis išnykimas) gali, ar įvyksta, kartą per milijonus metų. Ir, štai 2020 m. kovo mėn. mums praneša, kad paskutinis E.L.E buvo prieš 13 000 metų, o po to liepą mums sakoma, kad 1 500 nutiko tas pats. Kaip tai suprasti?

Kaip tai suprasti, kad „International Business Times“ (trečioji iš geriausių JAV naujienų svetainių, apimanti politikos ir verslo naujienas) staiga praneša:

Europos kosmoso agentūra (ESA) nustatė asteroidą, kurio tikimybė rugsėjo mėnesį smogti žemei yra nenulinė. Anot agentūros, asteroidas eina natūralia orbita, kertančia žemę.

Asteroidas buvo identifikuotas, kaip 2018 SV13. Šiuo metu jis įtrauktas į ESS rizikos sąrašą. Tai reiškia, kad visi sąraše esantys asteroidai ateityje gali smogti žemei.

Kaip pažymėjo ESA, 2018 m. SV13 turi šansą atsitrenkti į žemę rugsėjo 22 d., tačiau jeigu tai nenutiktų – asteroidas vis dar bus rizikos sąraše 617 dienų nuo šios naujienos paskelbimo dienos.

Remiantis SV13 2018 jo sprogimo energija ore gali būti lygi kelioms atominėms bomboms. Priklausomai nuo sprogimo aukščio, oro smūgis SV13 2018 gali padaryti daug žalos žemėje.

SV13 2018 šansai pataikyti į žemę priklauso nuo įvairių veiksnių kosmose, tokių, kaip didelių kosminių objektų gravitacinis traukimas. Šie objektai, tokie, kaip planetos ir mėnulis, gali stumti asteroidą į susidūrimą su žeme.

Asteroidas, pasak ESA, nėra labai didelis ir jo skersmuo yra 130 pėdų, tai yra 40 metrų. Tai yra dvigubai didesnis už Čeliabinsko meteoritą pagal ilgį/plotį ir maždaug 8 kartus turintis didesnę masę – viso – apie 4 megatonas. Taigi – ESA, kalba teisingai, sunaikinimas bus gana stiprus. Tačiau nutylima, kad viskas gali sudegti atmosferos sluoksniuose kritimo metu.

Greičiausiai šis konkretus SV13 2018 ant nieko nenukris, nes kitaip ESA apie jį nebūtų rašiusi, tačiau tendencija vis dėlto yra tokia, kad pareigūnai gana dažnai pradėjo kalbėti apie asteroidus.

Apie tai kalba, ne pareigūnai. Visų pirma, Styvas Betonas rado pagyvenusį Čilės astronomą, asmeniškai pažinojusį daktarą Carlos Ferrada, kuris kalbėjo apie Nibiru dar praėjusio amžiaus viduryje, nors jis jį vadino Hercolobus. Ir ten, taip pat viskas sutampa:

Mes esame kalbėję apie nepriklausomą astronomą „Bruce kuris mato viską“, šalia saulės esančius nežinomus ratilus. Šis dėdė reguliariai stebi šalia Saulės didžiulę Jupiterio dydžio esančia tamsią sferą:

Astreroidai, Kospirologija, Nibiru, Meteoritai

Ir šis Bruce, kaip paaiškėjo, nėra vienintelis – kiti astronomai savo teleskopais mato tą patį dalyką (vaizdo įrašo autorius daug kalbą, todėl, galite žiūrėti, jei norite nuo 9:00-9:20).

Aplamai, ką norėjau pasakyti, Nibiru egzistuoja, ji yra netoliese, ją galima stebėti per teleskopus ir kartais pagauti oficialiose NASA nuotraukose, kartais ją galima pamatyti net plika akimi. Vienintelis dalykas, kuris nėra aiškus, yra tai, kada ji pradės stipriai mus purtyti, kada mus visus uždarys savo namuose „karantinui“ ir prasidės kiti smagumai.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau