Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 5

Žemės Įgriuvimai įgyja Dydžius ir Jėgą

2020 m. gegužės 3 d. Saratogos grafystėje, JAV Niujorko valstijoje, įvyko milžiniškas grunto lūžis, suformuodamas nuošliaužą, sunaikinusi aplinkinius pastatus ir kelią:

Seismologija, eschatologija, konspirologijos

Seismologija, eschatologija, konspirologijos

Laimei, niekas nebuvo sužeistas, dabar gelbėtojai gelbsti visus, aiškintojai visiems aiškina – apie tai, niekas nevyksta ir, kad visa tai yra normos ribose.

Tuo tarpu dar viena panaši nesėkmė ir sekanti nuošliauža įvyko Kolumbijoje, kur niekas taip pat nebuvo sužeistas – geologinis įvykis palietė sąvartyną.

Vietiniai gyventojai apie įvykį sužinojo dėl susidariusio kvapo: per kelis dešimtmečius susiformavusi paviršiaus pluta įtrūko, smarvė išsiveržė į paviršių ir tapo nepakeliama. Laimei, visi jau vaikščiojo su kaukėmis, dėka karantino:

Galiausiai, trečiasis tokio pobūdžio incidentas per pastarąsias tris dienas įvyko gegužės 3 d., Kenijoje, kur susidariusi žemėje ertmė pradėjo siurbti į save viską kas papuola:

Manoma, kad tokias problemas kurias matome, tik įvykių pasaulyje pradžia. Kas žino, gal visas pasaulyje vanduo ir subėgs į tokias skyles... todėl, stebėkime pasaulyje pokyčius.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau