Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 20

Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda

Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį

Esant lengvai cukrinio diabeto formai gydymui galima sėkmingai panaudoti fitoterapiją - gydymą žolelėmis. Tarp jų yra nemažai tokių, kurios turi glikokininų, kurie savo poveikiu panašūs į insulino veikimą. Šios medžiagos yra ožarūtyje, pupelių aiženose, kukurūzų purkose, didžiojoje dilgėlėje, paprastojoje kiaulpienėje. Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius:

• Sumaišyti 30 g paprastosios kiaulpienės šaknų ir po 35 g mėlynių lapų ir didžiosios dilgėlės. 10 g mišinio suberti į emaliuotą indą, užpilti 200 ml virinto vandens, uždengti ir pamerkti vandens vonelėje, t.y. didesniame puode, kuriame verda vanduo. Palaikyti 15 minučių, periodiškai pamaišyti. Po to palaikyti 45 minutes, kad po truputį atvėstų, perkošti ir papildyti virintu vandeniu, kad susidarytų 200 ml skystimo. Gerti po 0,5 stiklinės 3 kartus per dieną.

• Lygiomis dalimis sumaišyti varnalėšų šaknis ir mėlynių lapus. Paruošti užpilą, kaip ir prieš tai aprašytame recepte. Gerti po 0,25 stiklinės 3-4 kartus per dieną.

• Sumaišyti 2 dalis mėlynių lapų ir po 1 dalį didžiosios dilgėlės, juodavaisio šeivamedžio žiedų. 10 g mišinio suberti į emaliuotą indą, užpilti 200 ml virinto vandens, uždengti dangčiu. Vandens vonelėje pakaitinti 30 minučių. Po 30-40 minučių atvėsinimo perkošti, užpilą papildyti virintu vandeniu iki 200 ml skysčio. Gerti po 0,25 stiklinės 3-4 kartus per dieną.

• Sumaišyti 2 dalis takažolės ir po 1 dalį dirvinio asiūklio, žemuogių žolės. Paruošti užpilą pagal pirmą receptą. Gerti po 0,5 stiklinės 3-4 kartus per dieną

• 10 g susmulkintų lauro lapų užpilti 700 ml verdančio vandens, palaikyti 2-3 valandas. Gerti po 0,5 stiklinės 3 kartus per dieną.

Siūlomas dar toks daugiakomponentis mišinys:

Jeigu ir turite visiems receptams reikalingų žolelių, labai įsijausti nereikia. Žoleles reikia vartoti iš eilės, t.y. mėnesį pagerti vieną užpilą, po to padaryti 2-jų savaičių pertrauką ir imti vartoti kitą užpilą. Tolimesniam gydymui reikia pasirinkti tą užpilą, kuris jums geriausiai tinka ir efektyviausiai veikia.

Liepos teikiama nauda

Apie liepos gydomąsias savybes tikriausiai yra girdėję beveik visi. Liaudies medicinos knygose galima rasti receptų nuo įvairių ligų.

Nuo aukštos temperatūros 1 valg. šaukštą liepos žiedų užpilti 1 stikline verdančio vandens, truputį atvėsinti ir išgerti.

Nuo galvos skausmo 7-10 valg. šaukštų susmulkintų liepos lapų apšlakstyti verdančiu vandeniu, uždėti ant medžiagos ir dėti kompresus ant galvos, tik reikia galvą tvirtai apvynioti.

Nuo skaudančių kepenų 1 valg. šaukštą liepos lapų užpilti 100 ml degtinės, palaikyti 3 savaites. Vartoti po nepilną arbat. šaukštelį 3-4 kartus per dieną valgio metu.

Nuo klimakso

• 1 valg. šaukštą džiovintų gudobelės uogų užpilti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti 2 valandas šiltoje vietoje, perkošti. Vartoti po 1-2 valg. šaukštus 3-4 kartus per dieną prieš valgį.

• Sumaišyti lygiomis dalimis gudobelės uogas ir žiedus. 3 valg. šaukštus mišinio užpilti 3 stiklinėmis verdančio vandens, palaikyti 2 valandas šiltoje vietoje, perkošti. Gerti užpilą po 1 stiklinę 3 kartus per dieną 30 minučių prieš valgį arba 1 valandą po valgio. Vartoti klimakso pradžioje, kol išnyksta negalavimai.

• Nuo moteriškų ligų - amenorėjos, gimdos nusileidimo, gimdos išsivalymo po gimdymo: sutrinti 5 žalių kiaušinių lukštus, sumaišyti su 9 smulkiai supjaustytomis citrinomis su žievele, palaikyti 4 dienas, užpilti 0,5 l degtinės. Vartoti po 50 ml 3 kartus per dieną.

• Sumaišyti po 3 dalis šeivamedžio žiedų, plikojo skleistenio, anyžiaus vaisių, trispalvės našlaitės, dygliuotojo dirvenio šaknų, dygiosios šunobelės žievės, saldymedžio šaknų, medetkų žiedų ir 2 dalis dedešvos žiedų. Klimakso periodu gerti užpilą po 2 stiklines per dieną.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 17:42 Spanguolių Tepalu Gydome Viską: Skaudulius, Pragulas, Nudegimus, Žaizdas
Mūsų šeima turi vieną paprastą receptą, kurį naudojame ne vienerius metus. Naudojo mūsų prosenelės, o dabar ir mes. Šis tepalas gerai gydo bet kokias žaizdas ir nudegimus. Tai dėl spanguolių, kurios malšina uždegimą ir greitai užgydo visus skaudulius....

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 15:40 Juodojo Voro “Amžinoji knyga”

Mišelio Nostradamo vardas jau seniai žinomas daugeliui, tam tikra prasme jis tapo žodžio „pranašas“ sinonimu. Tačiau, kai kurių tyrinėtojų nuomone, Nostradamo aiškiaregystės dovaną išugdė jo mokytojas, kurio aiškiaregystės taip ir liko garsaus mokinio šlovės šešėlyje. Kalba eina apie ...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 15:28 COVID19: Dekonstrukcija
LTanon ir Žemietis detaliai išanalizuoja Coronaviruso kilmę bei reikšmę. Linkime malonios peržiūros.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 13:48 Laiko sutrikimų ir anomalijų paslaptys
Viena iš labiausiai paplitusių neteisingų nuomonių apie laiką yra tokia: laikas yra nuolat visur. Deja, jei tai būtų tiesa, ta mūsų brangioji planeta netektų pusės tokių mielų žmogaus širdžiai paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pokyčių ir „beviltiškų, užburtų“ vietų....

Skaityti daugiau