Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2020 » Gruodžio » 27

10 dalykų, kurių brandus vyras niekada nepadarys

Kiekviena moteris svajoja turėti netoliese patikimą, rimtą ir tvirtą gyvenimo partnerį. Norėdami tai padaryti, jis turi bent jau užaugti ir įgyti gyvenimiškos patirties. Ir ko gi nedarys emociškai subrendęs vyras? Išsiaiškinkime.

Vyrai bręsta įvairiai. Kažkas subręsta 18 metų. Kažkas, įgijęs gyvenimiškos patirties, - sulaukęs 30 metų. O kai kurie iš „trumpų kelnių“ neišauga iki gyvenimo pabaigos.

Kaip elgiasi išmintingas vyras

Kaip atpažinti emociškai brandų vyrą? Kokias savybes jis turi? Čia yra 10 tokio žmogaus bruožų.

Jis nekritikuos savo damos išvaizdos

„Šis plaukų atspalvis jums nelabai tinka“, „Ar ne laikas, mieloji, laikytis dietos?“ - mylintis vyras nesiorientuos į jūsų išvaizdos trūkumus. Gal jis sako šiuos dalykus norėdamas sumažinti jūsų savivertę? Kad niekada nepaliktumėte jo?

psichologija, santykiai, emociškai brandus vyras, partneris, moteris

Jis nepuola į jūsų asmeninę erdvę

Galite laisvai daryti tai, kas jums patinka, bendrauti su jus dominančiais žmonėmis ir nepranešti mylimajam apie tai, kur ir su kuo buvote. Jus valdyti -  žemiau jo orumo.

Jis nevengia sunkumų

Subrendęs vyras susiduria su bet kokia problema akis į akį, jis žino, kad gyvenimas susideda iš kliūčių, kurias reikia nuolat įveikti.

Jis nemano, kad jausmingumas - silpnumo ženklas.

Natūrali emocijų išraiška jam yra ne silpnumas, o gyvenimo skonis. Jis nėra nekompleksuotas ir neslepia emocijų giliai savyje.

Jis negyvena išskirtinai šiuo momentu

Subrendęs vyras - nėra nepateisinamo prašmatnumo šalininkas. Jis niekam netaško demonstratyvios prabangos, bet stengiasi suteikti savo artimiesiems ateitį, kad galėtų drąsiai ir užtikrintai pažvelgti į rytojų.

Su juo jūs nesijausite antrame plane po jo draugų.

Ar draugai pirmiausia jam? Čia ne apie brandų vyrą! Jis kuria gyvenimo prioritetus, daugiausia dėmesio skirdamas savo šeimai ir partneriui.

Su motina jis palaiko tinkamus santykius.

Meilė tėvams yra šventa. Tačiau kai vyras kiekvieną kartą nubėga pas mamą patarimo ir leidžia jai skambinti 10 kartų per dieną - tai priežastis susirūpinti.. Subrendęs žmogus santykiuose su mama nustato aiškias ribas.

Jis gerbia tave ir netoleruoja smurto

Smurtas gali būti ir fizinis, ir psichinis. Subrendęs vyras nekaltina partnerio dėl savo nesėkmių, nesaugumo ir agresijos. Jis niekada nekels rankos prieš moterį ir neįžeis jos nei žodžiu, nei veiksmu.

Jis planuoja ateitį

Subrendusio vyro tikslas visada yra judėti pirmyn. Jo neatbaido nesėkmės ir jo paties klaidos. Šis asmuo turi planą rytojui, metams, dešimtmečiui.

Jis moka atleisti

Subrendęs vyras supranta, kad visi žmonės turi silpnybių. Todėl jis nuolaidžiauja kai kuriems santykių taškams. Šis asmuo supranta, kad daug ką galima atleisti, išskyrus galbūt niekšybę ir išdavystę.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau