Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2020 » Gruodžio » 27

10 dalykų, kurių brandus vyras niekada nepadarys

Kiekviena moteris svajoja turėti netoliese patikimą, rimtą ir tvirtą gyvenimo partnerį. Norėdami tai padaryti, jis turi bent jau užaugti ir įgyti gyvenimiškos patirties. Ir ko gi nedarys emociškai subrendęs vyras? Išsiaiškinkime.

Vyrai bręsta įvairiai. Kažkas subręsta 18 metų. Kažkas, įgijęs gyvenimiškos patirties, - sulaukęs 30 metų. O kai kurie iš „trumpų kelnių“ neišauga iki gyvenimo pabaigos.

Kaip elgiasi išmintingas vyras

Kaip atpažinti emociškai brandų vyrą? Kokias savybes jis turi? Čia yra 10 tokio žmogaus bruožų.

Jis nekritikuos savo damos išvaizdos

„Šis plaukų atspalvis jums nelabai tinka“, „Ar ne laikas, mieloji, laikytis dietos?“ - mylintis vyras nesiorientuos į jūsų išvaizdos trūkumus. Gal jis sako šiuos dalykus norėdamas sumažinti jūsų savivertę? Kad niekada nepaliktumėte jo?

psichologija, santykiai, emociškai brandus vyras, partneris, moteris

Jis nepuola į jūsų asmeninę erdvę

Galite laisvai daryti tai, kas jums patinka, bendrauti su jus dominančiais žmonėmis ir nepranešti mylimajam apie tai, kur ir su kuo buvote. Jus valdyti -  žemiau jo orumo.

Jis nevengia sunkumų

Subrendęs vyras susiduria su bet kokia problema akis į akį, jis žino, kad gyvenimas susideda iš kliūčių, kurias reikia nuolat įveikti.

Jis nemano, kad jausmingumas - silpnumo ženklas.

Natūrali emocijų išraiška jam yra ne silpnumas, o gyvenimo skonis. Jis nėra nekompleksuotas ir neslepia emocijų giliai savyje.

Jis negyvena išskirtinai šiuo momentu

Subrendęs vyras - nėra nepateisinamo prašmatnumo šalininkas. Jis niekam netaško demonstratyvios prabangos, bet stengiasi suteikti savo artimiesiems ateitį, kad galėtų drąsiai ir užtikrintai pažvelgti į rytojų.

Su juo jūs nesijausite antrame plane po jo draugų.

Ar draugai pirmiausia jam? Čia ne apie brandų vyrą! Jis kuria gyvenimo prioritetus, daugiausia dėmesio skirdamas savo šeimai ir partneriui.

Su motina jis palaiko tinkamus santykius.

Meilė tėvams yra šventa. Tačiau kai vyras kiekvieną kartą nubėga pas mamą patarimo ir leidžia jai skambinti 10 kartų per dieną - tai priežastis susirūpinti.. Subrendęs žmogus santykiuose su mama nustato aiškias ribas.

Jis gerbia tave ir netoleruoja smurto

Smurtas gali būti ir fizinis, ir psichinis. Subrendęs vyras nekaltina partnerio dėl savo nesėkmių, nesaugumo ir agresijos. Jis niekada nekels rankos prieš moterį ir neįžeis jos nei žodžiu, nei veiksmu.

Jis planuoja ateitį

Subrendusio vyro tikslas visada yra judėti pirmyn. Jo neatbaido nesėkmės ir jo paties klaidos. Šis asmuo turi planą rytojui, metams, dešimtmečiui.

Jis moka atleisti

Subrendęs vyras supranta, kad visi žmonės turi silpnybių. Todėl jis nuolaidžiauja kai kuriems santykių taškams. Šis asmuo supranta, kad daug ką galima atleisti, išskyrus galbūt niekšybę ir išdavystę.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 20:13 TKS Kamera Užfiksavo NSO Laivyną Žemės Orbitoje
TKS įrengtoje kameroje užfiksuotas NSO flotilės skrydis per žemės orbitą.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau