Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 4

10 Dalykų, Kuriuos Visą Gyvenimą Darei Neteisingai

  1. Piršto subintavimas.

Yra paprastas būdas, kuris neleis raiščiui nuslinkti nuo piršto: sukarpykite kiekvieną pleistro juostelę išilgai, kad vietoj dviejų lipnių dalių, fiksuojančių raištį, jūs turėtumėte keturis. Tada supinkite kiekvieną iš keturių juostelių tarpusavyje.

  1. Pistacijos.

Nelaužykite nagų, bandydami atverti pistaciją. Vietoj to nusivalykite tą riešutėlį, kuris labiausiai atsivėręs. O toliau naudokite jo kevalą kitų riešutėlių atvėrimui.

  1. Siūlai ir adatos.

Tam, kad greitai įvertumėt siūlą į adatą, padėkite siūlą ant delno, o priešais jį – adatą. Tada staigiai pastumkite siūlą į adatos akutę.

  1. Vištienos smulkinimas.

Susmulkinti vištieną salotoms rankomis užima daug laiko. Naudokite mikserį minimaliu greičiu, jis idealiai susmulkins vištieną.

  1. Drabužių lyginimas.

Neskubėkite imti lygintuvo į rankas. Paimkite ledo gabalėlius ir sudėkite juos su drabužiais ir drabužių džiovyklę 10-iai minučių, pačiu karščiausiu režimu. Ledas ištirps, o garas išlygins drabužius.

  1. Apelsino nulupimas.

Peiliu nupjaukite vaisiaus viršų ir apačią, tada padarykite 5-6 įpjovimus šonuose, apelsinas turi „atsiverti“ tiesiog skiltelėmis, paruoštomis valgymui.

  1. Sūrio tarkavimas.

Dauguma žmonių trintuvę stato ant stalo vertikaliai. Pabandykite ją laikyti horizontaliai ir braukykite sūrį iš kairės į dešinę, o ne iš viršaus į apačią.

  1. Duonos pjaustymas.

Jei duona labai šviežia, nepadės ir labai aštrus peilis. Tokiu atveju atsukite duoną į save pačia kiečiausia puse ir pradėkite pjaustyti, riekelės bus gražios.

  1. Sniego nuvalymas.

Kad sniegas nepriliptų prie kastuvo, ištepkite jį automobilio vašku arba apipurkškite aerozoliu nuo pridegimo.

  1. dužusio stiklo surinkimas.

Paimkite duonos gabalėlį, labai lengvai sudrėkinkite ir surinkite juo smulkias duženas.

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.03.2021 laikas 10:06 Įminta Diatlovo perėjos paslaptis? Dėl 9 šiurpių mirčių buvo kaltinami „ateiviai ir sniego žmonės“
Naujas tyrimas atskleidė, kad devynis studentus, 1959 m. keliavusius slidėmis Sibire, pražudė snigo griūtis. Ne ateiviai ar sniego žmonės, kaip kadaise buvo tikima.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 08:55 Brandi ir nebrandi meilė: nuo poreikio iki savęs priėmimo
„Myliu tave, nes tu man esi labai reikalingas“. Nebrandi meilė – tai spąstai, kurių pagrindas yra vidinis poreikis. Jeigu norite sukurti tvirtus santykius, būtina suvokti, kuo skiriasi brandi meilė nuo nebrandžios....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 17:07 Žudanti saulė: Trečiojo reicho veidrodis

Tarp daugybės išties unikalių technologijų, kurias Antrojo pasaulio karo metu sukūrė vokiečių mokslininkai, yra daug labai keistų. Kitaip projektą „Saulės patranka“ pavadinti neįmanoma – didžiulis orbitinis veidrodis, kuris savo spinduliu degina ištisus miestus, išgarina upes ir...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 16:05 Legenda apie Konvio upę ir pabaisą Afanką
Kalbama, jog kažkada buvo laikai, kai žmonės, gyvenantys Konvio slėnyje, nuolat kentėdavo nuo didžiulių potvynių, kurie pražudydavo jų galvijus ir pasėlius. Tačiau šių nelaimių priežastis nebuvo natūralus reiškinys: visi žinojo, kad potvynius sukelia Afankas....

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:47 Kaimiški tradiciniai bulviniai vėdarai su pienu

Daugelio lietuvių pamėgti ir metai iš metų gaminami kaimiški bulviniai vėdarai. Man asmeniškai patinka ir bulviniai, ir kraujiniai vėdarai. Tad gaminu kartais vienokius, o kartais kitokius, pagal tos dienos norus.

...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:28 Veganiški / vegetariški raudonųjų lęšių ir morkų maltinukai (orkaitėje)
Tokie raudonųjų lęšių ir morkų maltinukai mūsų šeimą labai sužavėjo. Kepsime juos dar tikrai ne vieną kartą. Skonis šiek tiek net priminė tikrą mėsą. Todėl jei ieškote, ką pagaminti tiems, kurie nenori valgyti veganiškai, toks receptas gali būti nuostabus kompromisas tarp įprastų bei veganiškų malti...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:20 Omletas su pienu, keptas orkaitėje
Tai fantastiškas patiekalas vėlyviems pusryčiams - omletui padaryti prireiks vos kelių minučių ir kol jis keps orkaitėje, galėsite laiką leisti lovoje. Man asmeniškai šis omletas labai primena, lygiai tokį koks būdavo patiekiamas darželiuose....

Skaityti daugiau