Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 23

12 magiškų ritualų raganiškoms Kalėdoms

(Paranormal) Kalėdos – atleidimo, meilės ir dovanų laikas. Kodėl gi šiuo ypatingu žiemos metu neišbandžius kalėdinės magijos? Įvairūs ritualai ir afirmacijomis šiomis dienomis veikia ypač stipriai ir gali padėti pasijusti dvasiškais stipresniems, atsikratyti senų meilių vaiduoklių ir pritraukti naują meilę, užtikrinti gausą ateinančiais metais ir, kas svarbiausia, išmokti priimti save.

12 magiškų ritualų raganiškoms Kalėdoms:

Kriaušės burtaiŠį ritualą geriausia atlikti pirmąją Kalėdų dieną. Tam reikės kriaušės. Jeigu perpjausite kriaušę pusiau, pamatysite, kad jos sėklalizdžiai sudaro pentagramos formą. Pentagrama – apsaugos, galios ir magijos simbolis. Atpjauti 4 kriaušės griežinėlius taip, kad kiekvieno jo viduryje liktų sėklalizdžių pentagrama. Sudėti griežinėlius vieną ant kito, padėti lauro lapą ir viską persmeigti mediniu pagaliuku. Tada išeiti į lauką ir padėti po griežinėlį kiekviename išoriniame namo kampe. Manoma, kad tada ateinančiais metais į namus negalės patekti joks blogis. Galės įeiti tik meilė, šviesa ir laimė.

Ateities ir praeities užrašų knygelės. Šiam ritualui reikės dviejų užrašų knygelių: vienos ateičiai, kitos – praeičiai. Į pirmąją knygelę reikia surašyti afirmacijas ir svajones, susijusias su ateitimi, o į antrąją – praėjusius, bet svarbius įvykius. Abi užrašų knygeles po to reikėtų apsmilkyti (ypač tinka frankincenso eterinio aliejaus (bosvelijų) smilkalai). Tai darant sakyti: „Mano ateities afirmacijos taps tikrove. Tai, kas praėjo, jau praeitis, bet atsiminimai išlieka amžiams”.

Atlaisvinti širdį naujai meilei. Į dubenį įdėti tris paukščių plunksnas, ant jų užberti druskos ir pasakyti tokius žodžius: „Visos ankstesnės meilės praėjo ir baigėsi, dingo iš mano širdies viena po kitos”.

kalėdos, burtai, magija

Gydanti keturių magijaŠiam ritualui reikės susirasti keturis mėgstamiausius daiktus, pavyzdžiui, tai gali būti suknelė, bateliai, kvepalai ir muzikos albumas. Pažvelgti į tuos daiktus ir galvoti apie teigiamus dalykus, kurie jums labai patinka. Garsiai pasakyti: „Aš jau išgijau nuo to, kas praėjo. Mane išgydė keturių magija”.

Penkios monetos. Padėti penkias monetas ant kalėdinio stalo lėkštės ir pasakyti: „Mano kalėdinis noras, kad šios penkios monetos padaugintų mano santaupas”. Tada monetas lėkštėje palikti pastovėti 12 dienų ir stebėti, ar santaupos tikrai padidės…

Kleopatros vonia. Visų pirma reikia ąsotyje sumaišyti 6 šaukštus pieno, 3 šaukštus druskos ir 4 lašus eukaliptų eterinio aliejaus. Į ąsotį įpilti 100 ml verdančio vandens. Maišant eliksyrą sakyti: „Gydantys vandenys išlaisvinkite mane, išsklaidykite skausmus, kurie alina mane”. Tada supilkite eliksyrą į vonią ir joje šiek tiek pagulėkite.

Nelaikyti nuoskaudų. Per Kalėdas negalima nešioti pykčio savo širdyje. Tačiau ne visada nuoskaudų galima atsikratyti, vos apie tai pagalvojus. Kartais gali prireikti užsidegti baltą žvakę, pagalvoti apie tą žmogų, kuris jus supykdė ir sukalbėti tokius žodžius: „Aš paleidžiu mane įskaudinusią praeitį. Nelinkiu tau nieko kito, tik visa ko geriausio. Aš paleidžiu tave ir išlaisvinu, nebelaikau savyje jokio pykčio ir nuoskaudų.

Paleisti pasibaigusią meilę. Aplink dvi raudonas žvakes apvynioti gebenės šakele su aštuoniais lapeliais. Uždegti žvakes ir tada įsivaizduoti, kad vieną žvakė – tai jūs, o kita – jūsų buvęs vaikinas ar vyras, su kuriuo norite nutraukti ryšius. Pamedituoti šiek tiek, žvelgiant į žvakių liepsną. Tada su žirklėmis nukirpti gebenės šakelę, jungiančią žvakeles ir pasakyti tokius žodžius: „Daugiau nebebūsim greta vienas kito. Mūsų istorija baigta amžiams”.

Raganų šokiai. Įsijunkite mėgstamą muziką ir pašokite namuose, kartodami pozityvias afirmacijas. Dainuokite pagal muziką, šokite ir sakykite: „Kalėdos jau pagaliau čia. Tegul ir laimė bei sėkmė taip pat greitai atkeliauja ir į mano namus”.

Pamilti savo atvaizdą veidrodyje. Kalėdų dieną atsistokite priešais veidrodį, gražiai susišukuokite ir pasidažykite. Tada pasakykite savo atspindžiui veidrodyje: „Džiaugiuosiu tuo, kaip atrodau. Matau savyje grožį. Šiandien mano išvaizda bus tiesiog pribloškianti!”.

Kad nekiltų pykčių tarp artimųjų prie šventinio stalo… Tam reikės užsidegti dvi raudonas žvakes ir pasakyti: „Prašau, kad šeimos, kuriose santykiai yra sunkūs ir sudėtingi, nesipyktų ir gyventų draugiškai”.

Amalo šakelė. Prieš šventes rekomenduojama įsigyti amalo šakelę su 12 uogų. Ją pakabinti miegamajame. Po to pasakyti tokius žodžius: „Lai į šį kambarį ateina meilė ir aistra. Tegul šios Kalėdos pritraukia į mano namus pozityvią meilės energiją!”.

Šaltinis: priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:10 ‘Let the Hunger Games Begin’- Dystopian Fiction Comparisons As Joe Biden Calls For ‘Unity’
Joe Biden’s inauguration ceremony has been compared to ‘The Hunger Games,’ as many found strange parallels to the dystopian sci-fi movie, whose themes include anything BUT “unity” which the new president spoke of yesterday....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:24 Antifa and Black Lives Matter rioter present at Capitol Hill arrested and charged by feds
A prominent progressive activist and Antifa and Black Lives Matter rioter who was seen leading people into the U.S. Capitol on Jan. 6 during that day’s civil unrest has been charged by the Department of Justice.

Skaityti daugiau