Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Karo Paslaptys » 2022 » Gegužės » 3

Ukrainos kariuomenė pripažįsta, kad "Kijevo vaiduoklis" buvo netikra naujiena

Autorius Bill Pan via The Epoch Times,

Paslaptingas Ukrainos karo didvyris, vadinamas "Kijevo vaiduokliu", ne tik nežuvo mūšyje, bet ir nebuvo tikras, pareiškė Ukrainos kariuomenė.

Nepagrįstas pasakojimas apie anoniminį Ukrainos naikintuvo pilotą, kuris neva per vieną dieną numušė šešis Rusijos karo lėktuvus, socialinėje žiniasklaidoje sklandė nuo pat pirmųjų Rusijos karinio puolimo prieš Ukrainą dienų. Istorija sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio ir buvo palaikoma oficialiuose Ukrainos socialinės žiniasklaidos kanaluose, įskaitant Ukrainos vyriausybės ir buvusio prezidento Petro Porošenkos "Twitter" paskyras.

"Žmonės jį vadina Kijevo vaiduokliu, ir teisingai", - vasario 27 d. "Twitter" rašė Ukrainos vyriausybė.

"Šis UAF asas dominuoja danguje virš mūsų sostinės ir šalies ir jau tapo košmaru įsiveržusiems Rusijos lėktuvams."

Per pastaruosius du mėnesius daugelis žmonių abejojo, ar "vaiduoklis" yra tikras. Tačiau tik tada, kai tariama "Vaiduoklio" mirtis pateko į naujienų antraštes, Ukrainos kariškiai išėjo į viešumą ir pripažino, kad tokio žmogaus niekada nebuvo.

Praėjusią savaitę Londono laikraštis "The Times of London" identifikavo "Vaiduoklį" kaip Stepaną Tarabalką (Stepan Tarabalka), 29 metų vyrą, pilotavusį naikintuvą MiG-29. Pasak pranešimo, Tarabalka numušė net 40 Rusijos lėktuvų, kol kovo 13 d. buvo "užkluptas" priešo pajėgų ir nužudytas.

Pranešimas paskatino Ukrainos karines oro pajėgas paaiškinti, kad Tarabalka tikrai žuvo mūšyje, tačiau jis tikrai nebuvo "Kijevo vaiduoklis", kuris yra tik išgalvotas personažas, sukurtas siekiant pakelti ukrainiečių moralę jų konflikte su rusais.

"Stepanas Tarabilka nėra "Kijevo vaiduoklis" ir jis nenumušė 40 lėktuvų", - laikraščiui "The NY Times" sakė UAF atstovas spaudai Jurijus Ignatas. "2022 m. kovo 13 d. majoras Stepanas Tarabilka didvyriškai žuvo oro mūšyje su pranašesnėmis rusų okupantų pajėgomis."

"Kijevo vaiduoklis" yra superherojus legenda, kurią sukūrė ukrainiečiai! Tai veikiau kolektyvinis 40-osios taktinės aviacijos brigados lakūnų, gynusių sostinės dangų, įvaizdis. Kurie staiga pasirodo ten, kur jų nesitikima".

Kitoje "Facebook" žinutėje Ukrainos karinių oro pajėgų vadovybė dar kartą patvirtino, kad "Kijevo vaiduoklis yra superherojus-legenda".

"Ukrainos didvyris Stepanas Tarabalka NĖRA "Kijevo vaiduoklis" ir jis NENUSTATĖ 40 lėktuvų", - sakoma pranešime.

Ši istorija pasirodė tuo metu, kai Ukraina ir toliau prašo Jungtinių Valstijų suteikti amerikietiškų naikintuvų, pavyzdžiui, F-16, kurie padėtų paneigti Rusijos oro pranašumą Ukrainos danguje. Tačiau aukšto rango Pentagono pareigūnai sakė, kad Ukraina turi oro pajėgas, kurios "iš esmės" remiasi Rusijos gamybos orlaiviais, o F-16 kol kas nėra Amerikos pagalbos plano dalis.

"Mes teikiame ir padedame koordinuoti kitų šalių, turinčių tokius orlaivius, kokiais skraido ukrainiečiai, veiksmus", - balandžio 28 d. spaudos konferencijoje sakė aukštas gynybos pareigūnas, turėdamas omenyje buvusias Rytų bloko nares ir jų sovietinių laikų lėktuvus.

"Neketinu spekuliuoti apie vienokį ar kitokį būsimą orlaivių tiekimą. Vėlgi, tai yra karinės oro pajėgos, kurios iš esmės remiasi senais sovietiniais orlaiviais, būtent jais jie yra įpratę skraidyti, būtent juos turi savo lėktuvų parke", - sakė pareigūnas.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau