Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Gegužės » 4

Keistas animacinis filmas, kuris pralenks Aš, naminis ožys II

Jei šių ar kitų metų sausio mėnesį subursite pagrindinių pasaulio šalių atstovų grupę ir paprašysite šių žmonių įvardyti 3-4 svarbiausius praėjusių metų įvykius, tada ginčai šiuo klausimu bus ilgi ir niekada nebus sutarimo. Ir tai suprantama, nes tokių šalių kaip JAV žmonės gali nežinoti apie, tarkim Etiopijoje vykusius svarbius įvykius.

Tačiau, 2020 metai šiuo atžvilgiu tapo išimtimi, ir bet kuri namų šeimininkė Hondūre nedvejodama pasakys pagrindinius dalykus. O, šie įvykiai buvo: a) pandemija, b) BLM protestai Amerikoje, kurie visą šalį pastatė ant ausų, c) rinkimai JAV, dėl kurių jau visas pasaulis buvo pastatytas ant ausų.

Ir dabar, apsisprendę manau, dėl šių svarbiausių įvykių, kai kuriems animatoriams suteiksime užduotį: sukurti animacinį filmą apie 2020 metus, kuris, aišku ir greičiausiai, atrodys maždaug taip:

Taigi, nors vaizdo įrašų seka yra gana atpažįstama, iš tikrųjų animacinis filmas buvo išleistas 2014 m. gruodžio mėn., originalus pavadinimas 2014 IN ONE MINUTE, tai yra „2014 m. PER VIENĄ MINUTE“ ir buvo pagamintas neaiškioje studijoje Animation Domination High Def. Aukščiau pateiktame vaizdo įraše yra tik 15 sekundžių išpjovimas, o visas filmas atrodo taip:

Kaip matote, garsusis Aš, naminis ožys II, dėl kurio kovojo geriausi sąmokslo protai, tiesiog ilsisi šio animacinio filmo fone - viskas rodoma itin aiškiai ir suprantamai, be jokių užuomazgų.

Nors, be abejo, visi mes esame savo protais stiprūs ir viskas pasirodo aišku tik įvykiams įvykus, todėl įvykiams, kurie vis dar turi įvykti, reikia ieškoti atsakymų. Vienintelis dalykas, kas yra truputi aišku, kas laukia pasaulio artimiausioje ateityje:

a) Meksikos vyriausybės pastato sugriovimas ir padegimas.

nauja pasaulio tvarka, konspirologija

b) Sprogimas tam tikro finansinio burbulo, kuris nuvers rinkas:

nauja pasaulio tvarka, konspirologija

c) Pono Obamos reinkarnacija naujais ir svarbiais kažkokiais sugebėjimais:

nauja pasaulio tvarka, konspirologija

d) Kažkokia nauja pandemija iš Afrikos, greičiausiai iš Siera Leonės

nauja pasaulio tvarka, konspirologija

e) Trečiasis pasaulinis karas ir visko pabaiga.

nauja pasaulio tvarka, konspirologija

Sunku pasakyti, kada prasideda animacinio filmo laiko juosta ir kada ji baigiasi, bet, tikėtina, kad ji apima ir 2018 m., nes, tada mirė paskutinis baltasis raganosis pasaulyje:

nauja pasaulio tvarka, konspirologija

Galbūt raganosis turi visai kitokią simboliką, tačiau jei manysime, kad spėjimas yra teisingas, tada animacinis filmas gali būti tarsi paskutinės savaitės įvykių seka, kuri, kai kuriais skaičiavimais, prasidėjo 2018 m. pagal kitų skaičiavimus - 2017 m. rugsėjo 23 d., kai žvaigždės ir planetos suformavo taip, kai danguje būtų stebima „žmonos reiškinys, įvilktas į saulę“.

Taigi, mums belieka patiems šifruoti šio filmo eigą, kuris buvo sukurtas 2014 metais.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau