Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 20

"Reuters" "faktų tikrintojai" priversti pripažinti, kad po COVID skiepo 1 iš 6 paauglių turi širdies problemų

Vienas iš "Facebook" faktų tikrintojų, kuriam pavesta cenzūruoti interneto turinį, buvo priverstas pripažinti, kad COVID dūriai paaugliams sukelia širdies problemų.

Faktų tikrintoja ir naujienų organizacija "Reuters", atlikdama naujausią "faktų patikrinimą", savo, kaip Demokratų partijos propagandos padalinio, vaidmenį pakėlė į svaiginančias aukštumas.

Socialinės žiniasklaidos pranešimus, kuriuose buvo tiksliai teigiama, kad Tailande atliktas tyrimas parodė, jog trečdaliui paauglių, vartojusių "Covid" injekcijas, išsivysto širdies problemų, "Reuters" cenzūravo ir pažymėjo kaip "melagingus". (Mes apie tai rašėme, kam įdomu (pagaliau tai tiesa, ką mes rašome): Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų)

"Reuters", tikrindama faktus, teigė, kad "tik" 1 iš 6 paauglių, kuriems po "Covid" injekcijų atsirado "laikinų širdies ritmo pokyčių".

mokslas, skiepai, širdis, covid

Thelibertydaily.com praneša: Nemanau, kad tai buvo taip nuraminama, kaip jie tikėjosi.

Iš tikrųjų daugelis perskaičiusių šią naujieną nesupras matematikos pakankamai gerai, kad suprastų, jog vienas iš šešių paauglių, kuriems atsirado kokių nors širdies problemų, yra absoliučiai didžiulis skaičius. Tai bomba, įrėminta į "demaskavimo" rėmus.

Jei dar nesate dūrę, nesidairykite. Jei jums buvo dūrę ir svarstote galimybę pasidaryti injekciją, nedarykite to. Jei jau buvote dūrę ir pasididinote, vadovaukitės daktarės Sherri Tenpenny patarimu ir melskite atleidimo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Todėl, Lietuvos faktų tikrintojams siūlyčiau, truputi tikrai domėtis medicina, o ne paklusniai vykdyti... kažkieno reikalavimus. Tikimės, jei tai buvo tikrinama, atsiprašys (nors abejoju) ir panaikins savo melagingus faktus...  Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau