Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 12

2020 m. gegužės 11 d. Nibiru buvo matoma vienu metu trimis internetinėmis kameromis

Per pastaruosius kelerius metus YouTube pasirodė keli kanalai, kurių kūrėjai visą savą laisvą laiką studijuoja dangų, pasinaudodami įvairių tarnybų teigiamomis paslaugomis bandydami pastebėti Nibiru filmuojamuose kadruose.

Toks vienas kūrėjų yra YouTube kanale Christ Jesus son of ANU – geras vyrukas, kuris daro gerą darbą. Tie kurie domisi tokiais dalykais, nedomina nei reklamos, nei idiotiški muzikiniai akompanimentai vaizdo įrašuose. Kam įdomu, šis žmogus yra tikrai sukaupęs įvairiu vaizdo įrašu apie tariamai esama Nibiru. Vertėtų pažiūrėti. Tie žmonės kurie stebi šio vyruko įrašus, domisi jo pateikta informacija – tai yra tiesioginės nuorodos į kameras, kurios pradeda rodyti keistus dalykus. Šis niekas, ne iš tų, kuris aptikęs įvairius keistus dalykus, palieka vartotoja „kapstytis pačiam“.

Tradicinis „Nibiru“ tokio tipo vaizdo įrašuose yra nesuprantamos juodos dėmės, kuriu niekas negali paaiškinti ir nežino, kas tai yra. Skeptikai sako, kad tai yra „fotokamerų sutrikimai“.

Kita vertus, jei tai yra planeta ar kažkokia žvaigždė, paslėpta cheminių trasų danguje, tada ji turėtų būti matoma vienu metu keliose kamerose, nukreiptose tuo pačiu metu ta pačia kryptimi iš skirtingų vietų. Bet, taip irgi nenutinka.

Todėl sunku sutikti su skeptikų požiūrį į Nibirų, bei su vaizdo įrašų autorių požiūriu. Nepaisant to, gegužės 11 d. paskelbtame vaizdo įraše, pavadintu The Final Days, buvo parodyti tokie dalykai, kad mes įsitempėme ir pradėjome gilintis labiau:

Kaip matote iš šių ekrano vaizdų kolekcijos – nesuprantama raudoną objektą filmuoja keletas kamerų VIENU METU. Be to, kameros stebi objektą ta pačia kryptimi tuo pačiu metu. Vaizdo įraše nepastebimi jokie kamerų sutrikimai – ten tikrai yra kažkoks objektas.

NUORODA į tarnybą, iš kurios buvo padarytas vaizdo įrašas.

Servisas, kaip matote, kanadiečių ir joje nėra tiesioginių nuorodų į tam tikrą ar kitą kamerą, tačiau veikimo principas ten yra paprastas: iš sąrašo pasirenkame norima miestą, pavyzdžiui, Sitka (SIT), kuris pirmas yra vaizdo įraše – ir iškart pasirodo iššokantis langas:

Nibiru, konspirologija, Hipotezės

Tada paspaudžiame ant nuotraukos – ir langas padidinamas, rodomas visas meniu. Deja, archyvo ten nėra, galima tik pamatyti dienos darytas nuotraukas. Šiandiena neradome Nibiru, tačiau The Final Days stebėjo šį paslaugų servisą nuo balandžio pabaigos ir ten nuolat šviečia šis raudonas dalykas.

Ji šviečia ir kituose šaltiniuose:

Be to, kas dar įdomu iš šio kanadiečių tinklalapio – kampiniai matmenys šio nesuprantamo raudono apvalaus objekto atitinka kampiniams matmenims antros saulės, užfiksuota nuotraukose. Tuos pačius kampinius matmenis rodo NASA Helioviewer tarnyba:

Nibiru, konspirologija, Hipotezės

Apskritai atrodo, kad Nibiru jau seniai atvyko, taip sakant, ir buvo netoliese kelerius metus, tačiau dėl cheminių trasų danguje mes to nematėme. Dabar, prie to pridėkime „karantiną“, skraidančias lėkštas, skubų čipavimą ir dar Trečią pasaulinį karą. Panašu, kad derliaus nuėmimas jau prasideda, todėl stebėkime ir toliau, kad dedasi pasaulyje...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau