Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 21

Izraelyje atliktas tyrimas kelia abejonių dėl COVID-19 vakcinos veiksmingumo ir atskleidžia stulbinantį vakcinų daromos žalos laipsnį

(Paranormal) Neseniai Izraelyje atliktame tyrime apie Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos veiksmingumą teigiama, kad šios injekcijos daro daugiau žalos nei naudos.

Praėjusį mėnesį medicinos žurnale "Eurosurveillance" paskelbtame tyrime išsamiai aprašomas hospitalinis SARS-CoV-2 protrūkis Izraelio Meiro medicinos centre. Nozokominis (Nosocomial) reiškia, kad protrūkis kilo ligoninėje.

Jis prasidėjo, kai visiškai paskiepytam dializuojamam ligoninės pacientui buvo nustatytas teigiamas viruso testas. Kilus protrūkiui, pacientas užkrėtė 42 iš 248 sąlytį turėjusių žmonių. Iš 42 asmenų, kurių COVID-19 testas buvo teigiamas, visi, išskyrus tris, buvo visiškai paskiepyti.

Dvidešimt trys iš užsikrėtusiųjų buvo pacientai, o 19 - ligoninės darbuotojai. Labiausiai nukentėjo visiškai paskiepyti pacientai: penki iš jų mirė, o devyni sirgo sunkiomis ligomis. Verta paminėti, kad dviem iš trijų neskiepytų pacientų pasireiškė tik lengvi simptomai.

Tyrimo autoriai išreiškė susirūpinimą dėl savo išvadų, teigdami, kad jos "kvestionuoja prielaidą, jog didelės visuotinės vakcinacijos apimtys užtikrins bandos imunitetą ir užkirs kelią COVID-19 protrūkiams".

Jie priduria: "Čia aprašomo protrūkio metu buvo paskiepyta 96,2 proc. sąlytį patyrusių gyventojų. Infekcija greitai progresavo (daugeliui atvejų simptomai pasireiškė per dvi dienas nuo užsikrėtimo), o viruso krūvis buvo didelis."

Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) iš tikrųjų patvirtino Izraelio tyrimą, teigdamas, kad COVID vakcinos ir stiprinamosios vakcinos negali visiškai apsaugoti žmogaus nuo užsikrėtimo šiuo virusu. Žmonės, turintys natūralų imunitetą virusui - tie, kurie pasveiko nuo COVID-19 - atrodo labiau apsaugoti nei visiškai paskiepyti asmenys.

Vakcina niekaip nesumažina COVID-19 perdavimo

Neurologas daktaras Maiklas Segalas (Michael Segal) paaiškino, kodėl žmonės, paskiepyti nuo COVID-19, vis dar dažnai užsikrečia ir platina ligą.

M. Segalas "Wall Street Journal" paskelbtame straipsnyje rašė, kad vakcinos tik stimuliuoja vidinį imunitetą, bet nieko nesprendžia. Vidinis imunitetas apsaugo organizmo vidų, o gleivinių imunitetas suteikia pirmąją gynybos liniją, apsaugodamas nosį ir burną, ir taip pat sumažina plitimą kitiems.

Jis teigė, kad visos COVID-19 vakcinos "iš esmės neveiksmingai skatina tam tikros formos antikūnų, vadinamų imunoglobulinu A (IgA), išsiskyrimą į nosį, kuris atsiranda po faktinio užsikrėtimo virusu".

Tuo tarpu tie, kurie užsikrėtė šia liga ir pasveiko, turi ir gleivinės, ir vidinį imunitetą. Dėl šios priežasties kai kurie ekspertai dabar rekomenduoja leisti virusui cirkuliuoti visoje populiacijoje, imantis atsargumo priemonių pažeidžiamiems asmenims.

"Mes tikrai negalime daryti nieko kito, kaip tik leisti virusui plisti, kad gyventojai įgytų bandos imunitetą", - sakė Islandijos sveikatos direktorato vyriausiasis epidemiologas Porolfuras Gudnasonas (Porolfur Gudnason). "Turime stengtis skiepyti ir geriau apsaugoti tuos, kurie yra pažeidžiami, bet leiskite mums toleruoti infekciją. Dabar skiepyti visus trečiąja doze nėra prioritetas".

Kai kurie klausia, ar dabar pasigauti COVID-19 yra geriau nei daugiau vakcinų. (Susiję: 95 proc. sunkių ligonių Izraelio ligoninėse yra paskiepyti, perspėja gydytojas).

"Jei tikrai persirgote infekcija, galite turėti geresnį imunitetą bet kokiems naujiems atsiradusiems variantams, nes turėsite imunitetą ne tik smaigaliui [baltymui], - sakė Edinburgo universiteto imunologė Eleonora Riley (Eleanor Riley). "Galime ilgam įsikasti į duobę, jei manysime, kad galime išvengti COVID tik kasmet stiprindami imunitetą."

Pasveikę COVID-19 pacientai išlaiko platų ir ilgalaikį imunitetą

Daugelio tyrimų metu nustatyta, kad dauguma žmonių, pasveikusių nuo COVID-19, išlaiko platų ir ilgalaikį imunitetą šiai ligai.

Žmonėms pasveikus po užsikrėtimo virusu, imuninė sistema išsaugo atmintį apie jį. Organizme cirkuliuojančios imuninės ląstelės ir baltymai gali atpažinti ir sunaikinti patogeną, jei su juo susiduriama dar kartą, taip apsaugodami nuo ligos ir sumažindami ligos sunkumą.

Emorio universiteto tyrime, paskelbtame žurnale "Cell Reports Medicine", nustatyta, kad dauguma pasveikusių pacientų stiprų ir platų imuninį atsaką į virusą išlaikė bent 250 dienų trukmės tyrimą.

Tyrime dalyvavo 254 COVID-19 pacientai nuo 18 iki 82 metų amžiaus, kurie nuo praėjusių metų balandžio mėnesio daugiau kaip aštuonis mėnesius įvairiais laikotarpiais teikė kraujo mėginius. Apie 71 proc. pacientų sirgo lengva liga, 24 proc. sirgo vidutinio sunkumo liga ir 5 proc. sirgo sunkia liga.

Kitame tyrime, kuris buvo paskelbtas sausio 6 d. žurnale "Science", buvo analizuojamos beveik 200 žmonių imuninės ląstelės ir antikūnai, kurie buvo užsikrėtę SARS-CoV-2 ir pasveiko.

Praėjus mėnesiui nuo simptomų pasireiškimo, antikūnų prieš SARS-CoV-2 baltymą smaigalį rasta 98 proc. dalyvių. Antikūnų skaičius tarp asmenų labai skyrėsi, tačiau laikui bėgant jų kiekis išliko gana stabilus, o praėjus šešiems-aštuoniems mėnesiams po užsikrėtimo tik nežymiai sumažėjo.

Daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su vakcinomis nuo koronaviruso, sekite Immunization.news.

Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

WSJ.com

NIH.gov

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Noriu visiems pasakyti, tai kalba ne šiaip sau statistai. O gydytojai turintys mokslinius laipsnius.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau