Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 11

Neurologas paaiškina, kodėl skiepyti žmonės vis dar dažnai užsikrečia ir platina COVID-19

(Paranormal) Dr. Michael Segal, neurologas, neseniai "Wall Street Journal" paskelbtame straipsnyje paaiškino, kodėl žmonės, paskiepyti nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), vis dar labai dažnai užsikrečia ir platina šią ligą.

Segalas rašė, kad vakcinos skatina tik vidinį imunitetą, bet niekaip nesprendžia gleivinių imuniteto problemos. Vidinis imunitetas apsaugo organizmo vidų, o gleivinės imunitetas yra pirmoji gynybos linija, nes apsaugo nosį ir burną, taip pat sumažina plitimą kitiems.

Jis teigė, kad visos COVID-19 vakcinos "iš esmės neveiksmingai skatina tam tikros formos antikūnų, vadinamų imunoglobulinu A (IgA), išsiskyrimą į nosį, kuris atsiranda po faktinio užsikrėtimo virusu". Tuo tarpu tie, kurie užsikrėtė šia liga ir pasveiko, turi ir gleivinės, ir vidinį imunitetą. Jie turi vadinamąjį natūralų imunitetą nuo ligos.

Neseniai Izraelyje atliktas tyrimas įrodė, kad natūralus imunitetas yra geresnis nei skiepijimasis. Tyrėjai nustatė, kad skiepyti žmonės 13 kartų dažniau užsikrėsdavo ir 27 kartus dažniau sirgdavo simptominėmis infekcijomis nei žmonės, turintys natūralų imunitetą.

Pasveikę COVID-19 pacientai išlaiko platų ir ilgalaikį imunitetą ligai

Žurnale "Cell Reports Medicine" paskelbtame Emory universiteto tyrime nustatyta, kad dauguma žmonių, pasveikusių nuo COVID-19, išlaiko platų ir ilgalaikį imunitetą šiai ligai, įskaitant tam tikrą apsaugą nuo jos variantų.

Pagrindinis straipsnio autorius Rafi Ahmedas (Rafi Ahmed) teigė, kad tyrimo rezultatai paneigia pirmuosius pandemijos metu gautus pranešimus, kad COVID-19 virusu sergantiems pacientams apsauginiai neutralizuojantys antikūnai neišlieka.

"Šis tyrimas pasitarnauja kaip pagrindas apibrėžti ir prognozuoti ilgai išliekantį imunitetą SARS-CoV-2 po natūralios infekcijos. Šiame etape taip pat pastebėjome požymių, kad natūralus imunitetas gali išlikti ir toliau", - sakė Ahmedas. SARS-CoV-2 yra virusas, sukeliantis COVID-19.

Žmonėms pasveikus po užsikrėtimo virusu, imuninė sistema išsaugo jo atmintį. Organizme cirkuliuojančios imuninės ląstelės ir baltymai gali atpažinti ir sunaikinti patogeną, jei su juo susiduriama dar kartą, taip apsaugodami nuo ligos ir sumažindami ligos sunkumą.

Tyrime dalyvavo 254 COVID-19 pacientai nuo 18 iki 82 metų, kurie nuo praėjusių metų balandžio mėnesio įvairiu metu daugiau kaip aštuonis mėnesius teikė kraujo mėginius. Apie 71 proc. pacientų sirgo lengva liga, 24 proc. sirgo vidutinio sunkumo liga, o 5 proc. sirgo sunkia liga.

Ahmedas ir jo komanda nustatė, kad dauguma pasveikusių pacientų turėjo stiprų ir platų imuninį atsaką į virusą bent 250 tyrimo dienų.

Ilgalaikė imuninė apsauga apima keletą komponentų. Antikūnai atpažįsta svetimas medžiagas, pavyzdžiui, virusus, ir jas neutralizuoja. Įvairių tipų T ląstelės padeda atpažinti ir sunaikinti patogenus. B ląstelės gamina naujus antikūnus, kai organizmui jų prireikia.

Visi šie imuninės sistemos komponentai buvo nustatyti žmonėms, kurie pasveiko po COVID-19. Tačiau šio imuninio atsako detalės ir tai, kiek laiko jis trunka po užsikrėtimo, buvo neaiškios. Pavieniai pranešimai apie pakartotinį užsikrėtimą SARS-CoV-2 sukėlė susirūpinimą, kad imuninis atsakas į virusą gali būti neilgalaikis.

Sausio 6 d. žurnale "Science" paskelbtame tyrime analizuojamos beveik 200 žmonių, kurie buvo užsikrėtę SARS-CoV-2 ir pasveiko, imuninės ląstelės ir antikūnai.

Tyrimui vadovavo daktarai Daniela Weiskopf, Alessandro Sette ir Shane Crotty iš La Jolla Imunologijos instituto. Jį iš dalies finansavo Nacionalinis alergijos ir infekcinių ligų institutas (NIAID) ir Nacionalinis vėžio institutas (NCI).

Laikas nuo užsikrėtimo buvo nuo šešių dienų nuo simptomų atsiradimo iki aštuonių mėnesių. Daugiau nei 40 dalyvių iki tyrimo pradžios buvo pasveikę daugiau nei šešis mėnesius. Apie 50 žmonių kraujo mėginius pateikė daugiau nei vienu metu po užsikrėtimo.

Tyrėjai nustatė, kad daugumos tirtų žmonių imuninis atsakas buvo ilgalaikis.

Praėjus mėnesiui po simptomų pasireiškimo 98 proc. dalyvių buvo rasta antikūnų prieš SARS-CoV-2 smaigalio baltymą. Kaip pastebėta ankstesniuose tyrimuose, antikūnų skaičius tarp asmenų labai skyrėsi. Tačiau jų kiekis laikui bėgant išliko gana stabilus, o praėjus šešiems-aštuoniems mėnesiams po užsikrėtimo tik nežymiai sumažėjo.

Ekspertai rekomenduoja leisti koronavirusui cirkuliuoti visoje populiacijoje

Kai kurie ekspertai dabar rekomenduoja leisti virusui cirkuliuoti visoje visuomenėje, imantis atsargumo priemonių pažeidžiamiems asmenims.

"Neturime nieko, kas sustabdytų viruso perdavimą, todėl manau, kad susidarė situacija, kai bandos imunitetas yra neįmanomas, ir įtariu, kad virusas sukurs naują variantą, kuris dar geriau užkrės paskiepytus asmenis", - praėjusį mėnesį parlamento ekspertų grupei sakė Oksfordo vakcinų grupės direktorius Endrius Polardas (Andrew Pollard).

A. Pollardas teigė, kad jei masiniai bandymai nebus sustabdyti, "Jungtinė Karalystė gali atsidurti situacijoje, kai gyventojai bus nuolat skiepijami". Jis teigė, kad turėtų būti tikrinami tik tie asmenys, kuriems pasireiškia ligos simptomai, o kiti turėtų gyventi savo kasdienį gyvenimą.

Islandijos valstybinis epidemiologas išreiškė panašias mintis.

"Mes tikrai negalime daryti nieko kito, kaip tik leisti virusui plisti, kad gyventojai įgytų bandos imunitetą", - sakė Islandijos sveikatos direktorato vyriausiasis epidemiologas Porolfuras Gudnasonas (Porolfur Gudnason).

"Turime stengtis skiepyti ir geriau apsaugoti tuos, kurie yra pažeidžiami, tačiau toleruokime infekciją. Dabar skiepyti visus trečiąja doze nėra prioritetas".

Masinius skiepus reikia nutraukti

Vyriausybėms reikia nutraukti masinio skiepijimo vajų, kad gautų bandos imunitetą.

Kovo mėnesį vakcinų ekspertas daktaras Geertas Vanden Bossche'as atvirame laiške teigė, kad vykstantys masiniai skiepijimai "greičiausiai dar labiau sustiprins adaptyviojo imuniteto pabėgimą, nes nė viena iš dabartinių vakcinų neužkirs kelio viruso variantų replikacijai ar perdavimui".

Imuninis pabėgimas - tai terminas, vartojamas apibūdinti, kai šeimininkas nebesugeba atpažinti patogeno, pavyzdžiui, atitinkamo SARS-CoV-2 varianto ar mutanto, ir jam pasipriešinti.

"Kuo dažniau naudosime šias vakcinas žmonių imunizacijai pandemijos metu, tuo užkrečiamesnis taps virusas", - rašė Vanden Bossche. "Didėjant užkrečiamumui didėja viruso atsparumo vakcinoms tikimybė."

Esant tokiam scenarijui, gamintojai bus priversti tobulinti arba gerinti vakcinas, o tai padidins atrankos spaudimą.

Atrankos spaudimas - tai terminas, vartojamas apibūdinti procesui, kuris padeda organizmui ar patogenui evoliucionuoti taip, kad jis geriau prisitaikytų prie kintančios aplinkos. Atsparumas antibiotikams, kurį sukelia per didelis antibiotikų vartojimas, yra geras atrankos spaudimo pavyzdys.

Virusas veiksmingai įveiks labai specifinius antigenais pagrįstus skiepus, kurie yra naudojami ir tobulinami. Vanden Bossche sakė, kad "daug užkrečiamesni" viruso variantai jau yra imuninio pabėgimo nuo mūsų įgimto imuniteto pavyzdžiai.

Sekite Pandemic.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su koronavirusų pandemija.

Šaltiniai:

TheOrganicPrepper.com

TheEpochTimes.com

NIH.gov

TheNewAmerican.com

Dryburgh.com

Straipsnio autoriaus Nolan Barton nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau