Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Spalio » 31

JK ir Škotiją užklupo potvyniai

Du tiltai Škotijoje buvo nuplauti, dėl ko, buvo paskelbta ekstremali situaciją, evakuojant 500 namų gyventojus.

Hoviko gyventojai buvo priversti palikti savo namus, nes pakilus vandens lygiui Tevioto upė dalyje miestelio išsiliejo iš krantų.

"Network Rail Scotland" pranešė, kad greičio apribojimai buvo įvesti, nes penktadienį Škotijoje prognozuojamas labai smarkus lietus, dėl kurio sutriko Vakarų pakrantės pagrindinės linijos tarp Glazgo ir Karlizlo eismas.

Potvyniai, nelaimės, gamta, stichinės nelaimės, vaizdo įrašai, Škotija

Į šiaurę nuo geležinkelio buvo nuplauti du kelio tiltai per Annano upę, todėl traukiniai negalėjo važiuoti per viaduką, todėl linija Dumfries-Karlisle buvo uždaryta iki atskiro pranešimo, pranešė "Network Rail Scotland".

Škotijos pasienyje esančiame Hawicke buvo likviduotas didelis incidentas, sustabdyta evakuacija iš namų, o gyventojams leista grįžti namo po to, kai iškilo grėsmė 500 namų.

Škotijos pasienio taryba sakė: "Gyventojų evakuacija buvo sustabdyta, o visuomenės nariams pranešta, kad jie gali grįžti į savo namus."

Rizikingiausių Hoviko rajonų gyventojai buvo įspėti pasiruošti kuo greičiau bėgti, nes baiminamasi, kad šimtams nekilnojamojo turto objektų gali kilti pavojus.

"NHS Borders" taip pat uždarė "Teviot" sveikatos centrą ir visas jame teikiamas paslaugas, o taryba atidarė "Teviotdale" laisvalaikio centrą, kad padėtų tiems, kurie dėl potvynio pavojaus buvo priversti palikti savo namus.

Penktadienio popietę užtvenkus kelius ir užblokavus kelius, Dumfryje ir Galovėjuje buvo uždarytos kelios mokyklos.

Kitur Kambrijoje buvo užlieta apie 40 namų, o Kokermuto kalnų gelbėtojams teko gelbėti du keliautojus ir jų šunį iš iki krūtinės aukšto potvynio vandens.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau