Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Lapkričio » 6

Pasaulis persiorientuoja į dirbtinį maistą. Po karo plastikas taps geru maistu

Prasidėjus 2021 m. rudeniui, viena iš staiga viešumon iškilusių temų - smarkiai išaugusios maisto kainos. Padidėjimas jau toks didelis, kad pradeda gąsdinti daugelį žmonių. Visų straipsnių necituosime, tai ne apie tai, bet paminėsime įdomiausius ir svarbiausius.

strangesounds.org: Iš JAV į Rusiją eksportuojamų kviečių kaina sparčiai auga, tapdama didžiausia Europoje ir didindama duonos kainą visame pasaulyje. JAV pasėliai, auginami didesniame plote nei bet kurie kiti, šiemet nukentėjo nuo sausros, šalnų ir smarkių liūčių. Dėl to pasiūla šiek tiek ribojama, ir iki šiol Čikagos biržoje bazinės supirkimo kainos pasiekė beveik devynerių metų aukštumas.

zerohedge.com: Spalio mėn. pasaulinės maisto produktų kainos toliau augo trečią mėnesį iš eilės ir pasiekė naujus dešimtmečio rekordus, o tai daugiausia lėmė augaliniai aliejai ir grūdai. Didesnės maisto kainos didina infliacinį spaudimą skurstantiems dirbantiesiems, centriniams bankams ir vyriausybėms. Pasaulinės augalinio aliejaus ir grūdų kainos buvo du didžiausi indekso veiksniai. 

konspirologija, maistas, tiekimas, kontrolė

Savo skaitytojus apie tai, kur link tai veda, įspėjome jau prieš METUS, retkarčiais atkreipdami jų dėmesį tik į netrukus įvyksiančius didelius rinkos svyravimus. Pavyzdžiui, grūdų ir naftos kainų šuolį prognozavome dar vasarą, maždaug liepos mėnesį, kai tapo aišku, kad kviečių ir kukurūzų derlius prastas bent jau JAV ir Brazilijoje, bet greičiausiai ir visur kitur. Ir šioje situacijoje tiesiog juokinga šlovingiems ekonomistams, kurie mano, kad kažkaip su trijų ar keturių mėnesių vėlavimu. O gal šie žmonės mano, kad pieno maišeliai auga ant medžių, o kukurūzai į parduotuves atgabenami iš Marso nusileidusiomis baržomis?

Kas nutiks su maistu trumpuoju laikotarpiu, daug nepasakysime, kviečių supirkimo kainų infografikas pateiktas aukščiau. Tereikia pridėti elektros kainą, kuri sudaro ne mažiau kaip 50 proc. kepamos duonos kainos, mazuto kainą sausakrūviams laivams, dyzelino kainą prekybos centrų sunkvežimiams ir, galiausiai, viršininkų, kurie dėl pandemijos uždarė savo įmones ir kurių pajamos mažėja, apetito kainą. Natūralu, kad jie viską vėl išleis maistui, ir netrukus duonos kaina pakils ne du, o penkis kartus. Bet tai ne esmė, nes savo skaitytojams turime puikių naujienų, kurios pripildys jų skrandžius optimizmo:

konspirologija, maistas, tiekimas, kontrolė

Ketvirtadienį Emerivilyje atidaryta didžiulė gamykla, skirta šimtams tūkstančių kilogramų kultūrinės mėsos gaminti, ir tai yra svarbus žingsnis į priekį besiformuojančioje, bet sparčiai augančioje pramonėje, kurioje mėsa auginama iš gyvūnų ląstelių, jų neskerdžiant.

Šis objektas, kuris yra naujo 53 000 kvadratinių pėdų ploto ir 50 milijonų JAV dolerių vertės miestelio dalis, buvo pastatytas Berklyje įsikūrusiai maisto technologijų bendrovei "Upside Foods". Skelbiama, kad tai pirmasis tokio pobūdžio įrenginys pasaulyje, kurį jau galima naudoti komerciniais tikslais. Nors kitos įmonės augintą mėsą gamina mažose laboratorijose, ši įmonė dabar yra visiškai pramoninė.

konspirologija, maistas, tiekimas, kontrolė

JAV vyriausybė dar turi patvirtinti, kad būtų galima prekiauti ūkiuose užauginta mėsa, tačiau "Upside Foods" vyriausioji veiklos vadovė Amy Chen teigė, kad naujoji gamykla yra įrodymas, jog ši technologija yra parengta.

Kaip galima suprasti iš paskutinės ištraukos, investuotojai į šią įmonę yra šiek tiek pamišę: naujos rūšies "mėsos" pardavimas dar nepatvirtintas, bet jie jau investavo į gamyklą.  Tai ne taip veikia. Įsakymas statyti elektrinę gaunamas iš to paties centro kaip ir JAV vyriausybė, todėl leidimas išduodamas nedelsiant ir nesikartoja. 

Antrasis įdomus aspektas yra tas, kad verslo plėtra sėkmingai vyksta pasaulinės pandemijos fone. Žmonės čia nesugeba sukonstruoti ne tiek lėktuvo, kiek paprasto automobilio, jiems visada ko nors trūksta. Statybinių medžiagų ir aliuminio kainos kyla, uždaromos gamyklos, gaminančios įvairius vertingus prietaisus.  Pasaulyje tvyro panika, niekas nežino, kas bus rytoj ir į ką investuoti. Atsižvelgiant į tai, "mėsos" vyrukams sekasi puikiai. Tai dar kartą parodo, kad kai kurie labai aukšto rango vyrai, visiškai kontroliuojantys pasaulio ekonomiką, jiems patapšnojo per petį ir nuramino "pirmyn, pirmyn". 

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta pirmiau, manome, kad maisto kainų augimas pasaulyje yra visiškai neatsitiktinis ir visa tai yra pasaulinės programos, kuria siekiama proletarus paversti dirbtiniu maistu, dalis.  Iš pradžių normalių produktų kainos vis didės ir didės, o vieną dieną nebeliks nieko normalaus, ir žmonės neturės kito pasirinkimo, kaip tik nueiti į parduotuvę, nusipirkti plastilino ir jį suvalgyti. Ir net dėl tokių stebuklingų maisto produktų žmonės turės dirbti ilgas darbo valandas, reguliariai daryti analinius tamponus ir naudoti QR kodus. Totali kontrolė, priklausomybė nuo bepročių ir vergiškas darbas už maistą. Todėl, mums lietuviams reikia vėl "kabintis" į žemė. Nors nuo įstojimo EU, mus bando pavergti. Bandydami padaryti mus jau vergus priklausomus nuo didžiųjų prekybos centrų. Laivai pjaustomi, nedirbi žemės tau moka pinigus, taip atpratindami nuo darbo, keliamos manau pieno kainos, kad atsisakytų ūkininkai karvių, žmogus nebeleidžiama auginti kiaulių, per dideli reikalavimai, sukurdami kiaulių gripą ir visą verslą atiduodami didelioms fermoms, kurias, po to bus galima labai lengvai "sudoroti". kelis priešus lengviau įveikti, nei kelis šimtus kaimiečių, kurie turi savo užauginta mėsa. tad, manau kas nutiktu, jeigu vėl visi imtu ir pradėtu augintis savo mėsą? Tada, tokiems žmonėms, vienodai būtų, ta ekonominė krizė, ir nebuvimas produktų lentynose.  Ir kontrolės nebėra. Galimai, atsiras greitai ir paukščių gripas vėl... dirbtinai sukurtas, kurį bandė "prastumti", kad žmogus liktu ir be to...

Manau, dabar, kad gyvulių pasai - yra ne kas kita, kaip dar viena sekime, kontrolės priemonė stebėti, kiek kas turi ir kaip einasi jų naikinimo planas. Tik, dabar, atmerkus plačiai akis galime suvokti, kad tas planas buvo jau nuo įstojimo į EU... Vadinasi, tai buvo daroma sąmoningai ir apgalvotai, o tai daug didesnis nusikaltimas. Mūsų tautas bus sunkiausia pavergti, nes vyresni išgyveno ir bado metu. Jaunesnė karta, manau yra žlugusi. Jiems pakaks pipetės su maistu ir džiaugsis, lyg gavę saldainį. O, kad kalbama, kad visa tai daroma, dėl klimato kaitos, manau didelis absurdas, tai priedanga, tam kas dabar daroma. Ar, neateis laikas, kai žmogus auginsis sau maisto, slėpdamas kokį paršiuką, rūsyje? Gal, tai jau vyksta?

Sunku pasakyti, kada visa tai bus visiškai įdiegta, tačiau manome, kad Trečiasis pasaulinis karas padarys viską daug lengviau ir greičiau, todėl stebėkime įvykius. 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau