Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 13

Billas Gatesas sako, kad vyriausybės turi Bausti žmones už tai, kad jie internete abejoja dėl kaukių ir vakcinų

(Paranormal) Neseniai duodamas interviu britų politikui Jeremy Huntui (Jeremy Hunt) Billas Gatesas sakė, kad viso pasaulio vyriausybės turi pradėti Bausti žmones už tai, kad jie internete kvestionuoja kaukes ir vakcinų įgaliojimus. Neužtenka to, kad socialinės žiniasklaidos bendrovės nuėjo Kinijos komunistų partijos keliu, nukreipdamos dėmesį į informaciją, atskleidžiančią nusikaltimus prieš žmoniją, ir įtraukdamos į juodąjį sąrašą svarbią informaciją, kuri padėtų žmonėms priimti pagrįstus sprendimus. Dabar Bilas Geitsas (Bill Gates) nori ne tik nutildyti tuos, kurie su juo nesutinka, bet ir nuteikti vyriausybes prieš savo žmones, kai šie išdrįsta pasisakyti prieš Bilo Geitso pasaulines darbotvarkes, stebėjimo sistemas, ekonomikos kontrolę, genų inžineriją ir medicinos įgaliojimus.

Billas Gatesas siekia atleisti save nuo visuomenės kontrolės, atskaitomybės, teisinės valstybės

Bilas Geitsas atkakliai finansavo ir skatino vakcinų pasų sistemas visame pasaulyje. Jis įnirtingai skatina autoritarinius užraktus ir gina medicininius įgaliojimus, pažeidžiančius asmens neliečiamybę. Gatesas išreiškia norą, kad kiekvienam vyrui, moteriai ir vaikui būtų reguliariai suleidžiamos vakcinos, o nesilaikančiųjų pilietinės laisvės būtų apribotos.

Billas Gatesas yra didžiausias Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) finansinis rėmėjas, todėl jis daro didžiausią įtaką visuomenės sveikatos iniciatyvoms. Šios Bilo Geitso "visuomenės sveikatos" iniciatyvos neatitinka medicinos etikos ir pažeidžia informuoto asmens sutikimo principą, uždaro žmones, riboja jų judėjimą ir verčia juos paklusti mirtinai pavojingiems medicininiams eksperimentams (būtent kovidų vakcinoms).

PSO yra nesibaigiančią "pandemiją" propaguojanti organizacija, suteikianti vyriausybėms neribotus nepaprastosios padėties įgaliojimus atimti žmogaus teises, riboti žmonių judėjimą ir eksperimentuoti su žmonių protu, elgesiu ir fiziologija. Bilo Geitso ir jo "filantropinio" GAVI vakcinų aljanso nurodymu PSO dabar skatina nuolatinės medicininės policijos valstybės, skaitmeninių vakcinų pasų ir ekonominės Ponzi schemos įgyvendinimą, pagal kurią pasaulinis elitas tampa neliečiamas ir apsaugomas nuo visuomenės kritikos, atskaitomybės ir galiausiai teisinės valstybės.

Billas Gatesas jaučia visuotinio nepritarimo karštį

Pasaulyje kilo triukšmas dėl tokių kaip Billas Gatesas, ir vis daugiau žmonių stengiasi išsilaisvinti iš, iš viršaus nuleistos finansinės ir politinės kontrolės sistemos, kuri leido tokiems žmonėms kaip Billas Gatesas be jokio gailesčio vaidinti Dievą ir eksperimentuoti su žmonių gyvybėmis.

Pajutęs visuotinio nepritarimo karštį, Bilas Geitsas dabar ragina vyriausybes bausti žmones, kurie internete priešinasi kaukėms ir vakcinų įpareigojimams. Tai buvo užfiksuota 30 minučių trukmės britų politiko Jeremy Hunto interviu. Interviu Gatesas kalbėjo apie savo norą kontroliuoti vyriausybes ir finansų sistemas visame pasaulyje, prisidengdamas kova su klimato kaita ir pasiruošimu "kitai pandemijai". Pripažindamas, kad dabartinės vakcinos nesustabdo "perdavimo", jis sakė, kad "mums reikia naujo vakcinavimo būdo", kuris apimtų "pleistrus", dedamus ant odos.

Susirūpinęs dėl "neryžtingumo dėl kaukių" ir "neryžtingumo dėl vakcinų", B. Gatesas paragino vyriausybes "pasistengti" ir užgniaužti "klaidingą informaciją" apie kaukes ir kovidinius skiepus. Jis teigė, kad Facebook cenzūra nėra pakankama, kad vyriausybė turėtų įsitraukti į reguliavimą, ką leidžiama platinti internete. B. Gatesas pasiūlė, kad "galiausiai vyriausybės nuspręs [dėl tariamų] laukinių sąmokslo teorijų: ar jas reikia tikrinti du kartus? Ar reikia sulėtinti jų plitimą? Ar reikia pateikti atsveriančias nuomones?"

B. Gatesas nori, kad politikai planuotų "būsimas pandemijas", įdiegdami medicininio stebėjimo programas ir "mikrobų žaidimus", kuriuose imituojami veiksmingiausi būdai kontroliuoti žmones, stebėti jų DNR ir kontroliuoti jų genetinę raišką. Jis nori didesnės darbo grupės nei ta, kurią įsteigė PSO - darbo grupės, kuriai reikia "dešimčių milijardų" dolerių investicijų iš visų pasaulio valstybių. "Taigi, galima manyti, kad tai bus prioritetas", - šyptelėjo jis, prognozuodamas, kad "kitais metais reikės skirti tuos [finansinius] asignavimus, įskaitant šią pasaulinę pandemijos darbo grupę".

Šis šlubuojantis psichopatas dar nebaigė; kuo daugiau žmonių priešinasi, tuo didesnį spaudimą jis daro.

Šaltiniai:

HumansAreFree.com

ChildrensHealthDefense.org

RebelNews.com

VigilantCitizen.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Twitter.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau