Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Archeologija » 2021 » Lapkričio » 30

Iš kur atsirado žvaigždžių kiaurymės granite?

2007 metų lapkričio 30 dieną Norvegijoje darbininkai atliko parko plėtimo darbus ir netikėtai aptiko neįprastos formos kiaurymę akmenyje.

Pašalinę paviršinę augmeniją ir sutežusias paviršines medžiagas, rangovai pradėjo dirbti ant masyvaus kalno. Tada kalno viduje ir buvo atrasta ši skylė. Savotiška skylė, atrodanti kaip septynkraštė žvaigždė. Skylė eina gilyn į kalną. Anot vietinių gyventojų, rangovai įsiskverbė keturis metrus į kalną. Sakoma, kad anga tęsiasi horizontaliai į vidų, paraleliai Voldo fiordui, šiaurės vakarų kryptimi, anga truputį pasikreipia žemyn. Jos skersmuo - 65-70 mm. Šiuo metu niekas nežino, kiek tolį eina ši anga ir kaip ji susidarė.

archeologija, technologijos, istorija, mistika, Norvegija

Anga turėjo septynis kampus, panašius į šakas, šešių centimetrų skersmens, ėjo paraleliai kalno šlaitui ir vedė į fiordą. Angos apdirbimas buvo labai lygus per visą ilgį, jokių nelygumų ar aštrių kampų. Specialistų analizė parodė, kad nebuvo jokių stiklėjimo požymių, kurie būtų galėję rodyti terminę angos apdorojimą. Radioaktyvumo tyrimai taip pat buvo neigiami. Ten net buvo rasta smėlio pėdsakų duobėje. Taigi mokslininkai nesugebėjo duoti aiškaus atsakymo, kaip buvo padaryta skylė.

Anga ėjo toliau žemyn, praeidama per žemę 20-30 laipsnių kampu žemyn. Deja, duobė buvo padengta purvu ir iki šiol neatkurta. Bet, anot ją mačiusių, ji taip pat buvo septynkraštės žvaigždės formos.

archeologija, technologijos, istorija, mistika, Norvegija

Anga buvo pavadinta Voldos žvaigžde. Nors archeologai speleologai bandė išsiaiškinti paslaptį, jų pastangos buvo bevaisės. Kiekvienas bandymas įstrigdavo dėl vieno ar kelių galvosūkio gabalėlių trūkumo. Tiesiog niekas negalėjo paaiškinti, kad galima buvo padaryti tokią visiškai ypatingos formos skylę. Granitą ne taip jau lengva apdirbti.

Įvairūs laikraščiai, ir vietiniai, ir nacionaliniai, bandė rasti sprendimą, bet nė vienam nepavyko. Vyko konsultacijos su geologais, mokslininkais ir gręžimo specialistais, tačiau iki šiol niekas nesugebėjo pasakyti, kaip buvo padaryta ši skylė.

archeologija, technologijos, istorija, mistika, Norvegija

Angą rado statybininkas, kuris šalino iš kalno įvairias medžiagas, kad būtų atlaisvinta vieta statybų projektui. Iškasęs porą metrų kalne, kapodamas didelius uolos gabalus, pastebėjo keistą žvaigždės formos skylę dviejuose akmenyse.

Maždaug už 4 metrų nuo kalno buvo iškasta duobė. Ant kalno viršaus buvo molio ir purvo sluoksnis, kurio, ano kaimynų, niekada niekas nelietė.

archeologija, technologijos, istorija, mistika, Norvegija

Buvo iškelta įvairių versijų, kaip atsirado tą skylė: dieviškas įsikišimas, NSO, mineralinių rūdų dūlėjimas, plaktukiniai grąžtai, nesubalansuotos gręžimo galvutės. Bet iki šiol niekas negalėjo parodyti panašių angų kitur.

Tarp vietinių žmonių sklandančios legendos pasakoja, kad tam tikromis dienomis kelerius metus iš tos vietos, kur yra skylė, kilo garai, skleidę geltonai žalią arba oranžinę arba rausvą šviesą. Žinoma, tai buvo dar iki skylės atradimo, kai žmonės nežinojo, kad ji tokia yra.

Tolesniais metais prie paslapčių tyrėjų prisijungė vis daugiau žmonių, kurie atlikdavo įvairius patikrinimus. Taip buvo atrastos kitos angos. Tačiau atsakymo į klausimus, kas ir kada padarė tas angas storame granite, nėra iki šiol.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau