Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Gruodžio » 2

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną

2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą. Tačiau tiems, kurie bando viską vertinti ir analizuoti globaliai, taip pat egzistuoja tam tikra "problemų suma", kuri kelia dar didesnį nerimą. 

Pirmasis klausimas - tai padėtis La Palmoje, kuri vis dar yra daugmaž stabili, bet turi visas galimybes virsti didžiule katastrofa, paveiksiančia visą pasaulį. Antrasis klausimas - du akivaizdūs konflikto taškai: Ukraina ir Rusija bei Taivanas ir KLR. Trečiasis klausimas - Iranas, su kuriuo derybos, kaip tikėtasi, atsidūrė aklavietėje ir kuris vis labiau artėja prie branduolinio ginklo kūrimo, o žinia apie tai gali padrąsinti mulas ir paskatinti vienus ar kitus beprotiškus veiksmus. Kita sąraše - nauja "omikrono" atmaina, kuri gali išplisti į nežinią.

Natūralu, kad atsižvelgiant į tai, daugeliui kyla klausimas, kur jis bus pirmiausia, o gal jis bus visur vienu metu?  Šioje situacijoje ypač įdomi atrodo nauja žinomo lenkų aiškiaregio Krzysztofo Jackowskio prognozė, kurioje jis teigia, kad pirmoje vietoje, greičiausiai, kol kas bus tema pandemija.  Arba tam tikras, tam tikrų sričių užterštumas. Savo analizei Krzysztofas panaudojo Lenkijos, JAV ir Rusijos aukščiausiųjų vadovų, taip pat Lenkijos gynybos ministro nuotraukas. Taigi.

..man susidaro įspūdis, kad marui atsitiks kažkas netikėto ir staigaus. Aš matau didelius miestus, kurie bus kažkokiu būdu uždaryti, kad niekas negalėtų į juos įvažiuoti ir niekas negalėtų išvažiuoti.  Mane jau seniai gąsdina tai, kas vyksta pastaruosius pusantrų metų, bet tai, kas artėja, bus tam tikras chaosas su visuotiniu bėgimu ir šūksniais "gelbėkitės, kas galite".

Paskui Kšyštofas iš paimtų nuotraukų paeiliui išskiria tam tikrą informaciją. 

Lenkijos gynybos ministro nuotrauka: Jis turi omenyje maždaug tris divizijas, kurias liepta dislokuoti prie rytinės sienos. Šios divizijos nestovi prie sienos, bet yra tarsi nutolusios ir išsibarsčiusios. Jam taip pat kelia nerimą kryptis į Kaliningradą. 

Lenkijos ministro pirmininko nuotrauka: Jo mintys - saugumas, dokumentai, evakuacija . Nežinau, ar tai kažkokia metafora, bet pagrindinis žodis yra evakuacija. Tam tikra evakuacija ir dokumentai.

Rusijos prezidento nuotrauka: jis galvoja apie kažkokį atskleidimą ir vadina tai provokacija.

JAV prezidento nuotrauka: Jis galvoja apie restituciją (nuosavybės teisių atkūrimą ir materialinę kompensaciją) dviem Artimųjų Rytų šalims. Amerika ir kitos valstybės pažadės šioms dviem šalims, kad jos laikysis tokio ir tokio plano ir kad viskas bus gerai.  Po to šios dvi šalys bus JAV rankose, ir JAV nesilaikys savo plano.

Tada iškils kai kurių oro koridorių saugumo klausimas, o už šį saugumą bus atsakingos JAV.  

Po to Jackowskis ėmė kalbėti apie tai, apie ką perspėjo anksčiau, t. y. apie pasaulinio konflikto, kuris vėliau sukeltų gaisrą, galimybę. Pasak jo, konfliktas vyktų tarp mažų valstybių, neturinčių bendros sienos. O kai tai prasidės ten, tai bus visur, ir visi tuoj pat prisimins savo įsisenėjusias problemas ir senas nuoskaudas. 

Lenkijoje, o gal net ir visoje Europoje, susidarys sudėtinga situacija, kai bus kovojama su tam tikra tarša. Tačiau iš tikrųjų taršos nebus ir tai pasirodys esanti fikcija. Matyt, bus blokados ir evakuacijos, tačiau kokio pobūdžio yra šis užkratas ir ar tai bus kokia nors pandemija, J. Jackowskis kol kas nežino. 

Taigi, viena vertus, garsusis lenkų pranašas neprognozuoja nieko ypatingai gero, tačiau, kita vertus, blogiausio dar nematyti. Tai reiškia, kad La Palma per artimiausią mėnesį nesprogs, o branduolinis karas vargu ar įvyks iki Naujųjų metų, todėl sekame įvykius.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau