Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Gruodžio » 6

NSO povandeninio branduolinio sprogimo epicentre 1958 m.

1958 m. gegužės 16 d. Enivetoko atole (Maršalo salos) Ramiajame vandenyne įvyko povandeninis atominis sprogimas. Bandymo kodinis pavadinimas - "Wahoo", o užtaisas - 9 kilotonų taktinė atominė bomba "Mark 7" 150 m gylyje.

Prieš pat sprogimą kadre pasirodo neatpažintas objektas, kuris užfiksuojamas sprogimo epicentre. Apie šį bandymą, kodiniu pavadinimu "Wahoo", nėra duomenų, kad virš sprogimo epicentro būtų naudojami orlaiviai ar bepiločiai orlaiviai.

Testo aprašymas:

1958 m. gegužės 16 d. Praėjus sekundei po sprogimo susidarė kupolas, kuris per septynias sekundes pasiekė 260 m aukštį. Bendra kupolo forma priminė kūgį, kurio šonai buvo pasvirę 45 laipsnių kampu. Po šešių sekundžių pro kupolą į visas puses išsiveržė dūmai. Vertikalus pliūpsnis kilo iki 12 sekundžių po detonacijos, o šoniniai pliūpsniai judėjo 20 sekundžių, kol sustojo.

20 sekundžių atkarpoje kupolo skersmuo buvo maždaug 3 800 pėdų (1 200 m). Bazinė banga per 1,7 sekundės pasiekė 8000 pėdų (2400 m) spindulį pavėjui. Vėjo krypties šuolis siekė 21 mazgą (24 mph; 39 km/h), pučiant 15 mazgų (17 mph; 28 km/h) vėjui.

Kai kupolas ir pagrindinė banga išsisklaidė, nuo vandens paviršiaus į daugiau nei 6 000 pėdų (1 800 m) aukštį išsiplėtė putota dėmė.

Branduolinis sprogimas buvo suprojektuotas taip, kad detonuotų 9 kilotonas trotilo (38 TJ). Visos iškritos liko numatytoje iškritų zonoje, o didžiausias jų kiekis buvo 0,030 R per valandą.

Originalus vaizdo įrašas

Į taikinio laivą, esantį 5900 jardų (3,4 mylios; 5,4 km) atstumu, smūginė banga smogė tiesiogiai, todėl visas laivas smarkiai vibravo ir drebėjo. 2 346 pėdų (715 m) aukštyje prisišvartavęs jūrų prekybos laivas "Moran" dėl smūginės bangos apgadintos pagrindinės ir pagalbinės įrangos nejudėjo, taip pat patyrė nedidelių korpuso pažeidimų. Praėjus valandai ir dešimčiai minučių po detonacijos, tiesiai virš sprogimo vietos paimtas penkių galonų vandens mėginys, kurio rodiklis buvo 5 R/val. Po valandos ir trisdešimt penkių minučių paieškos komanda nustatė 3,8 R/val.

NSO

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau