Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 11

Klinikinio tyrimo metu daugiau žmonių mirė po "Pfizer" COVID-19 vakcinos ir placebo

(Paranormal) Niekas negali teisingai teigti, kad klinikiniais tyrimais įrodyta, jog "Pfizer" vakcina nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) gelbsti gyvybes. Nepaisant to, žmonės spaudžiami skiepytis šia vakcina grasinant karo lauko teismu, darbo praradimu, atsisakymu gydytis ir išstūmimu iš įprasto gyvenimo.

Lapkričio 8 d. Maisto ir vaistų administracija paskelbė ataskaitą, kurioje atnaujinti Pfizer mRNA pagrindu pagamintos COVID-19 vakcinos klinikinių tyrimų rezultatai. Tyrime dalyvavo apie 44 000 vyresnių nei 16 metų žmonių, kurie buvo vienodai suskirstyti į dvi grupes. Viena grupė gavo vakciną, kita - placebą.

Ataskaitos 23 puslapyje nurodyta, kad per visą tyrimo laikotarpį iš viso buvo 38 dalyvių mirtys: 21 vakcinuotos grupės ir 17 placebo grupės dalyvių. Kadangi mirčių skaičius skiepytųjų grupėje nebuvo reikšmingai mažesnis nei placebo grupėje (bet iš tikrųjų yra didesnis nei placebo grupėje), vakcina nepasitvirtino pagal mirtingumo dėl visų priežasčių standartą.

Mirtingumo dėl visų priežasčių standartas

Mirtingumas dėl visų priežasčių - tai mirčių dėl bet kokios priežasties skaičius tiek kontrolinėje, tiek gydomoje klinikinio tyrimo grupėse. Tai nėra pats patikimiausias klinikinis galutinis rodiklis vertinant medicininį gydymą, kuris turėtų sumažinti mirtingumą, nes jis yra objektyvus ir tinkamai atsižvelgia į nenumatytą poveikį, kuris gali atsverti numatomą gydymo naudą.

Nacionalinė mokslų akademija išleido leidinį, kuriame paaiškino visų priežasčių mirtingumo vertinimo pranašumą, pasitelkdama daug pamokų iš medicinos istorijos metraščių. Vienas iš šio leidinio autorių, garsus anesteziologas Džonas P. Bunkeris (John P. Bunker), teigė: "Tai, kas buvo padaryta, yra labai svarbu: B. Bunkeris (Bunkers Bunker), profesorius, kuris yra vienas iš svarbiausių mokslininkų, teigė: "Kai mirtingumas yra galutinis gydymo tikslas, tyrėjų ir visuomenės rizika yra ignoruojamas."

Statistinio reikšmingumo įrodymo našta tenka vakcinai, o ne placebui. Pagrindinė klinikinio tyrimo hipotezė buvo ta, kad vakcina išgelbės gyvybes, o kad hipotezė būtų patvirtinta, mirštamumas skiepytųjų grupėje turėjo būti reikšmingai mažesnis nei placebo grupėje - šiuo atveju taip neįvyko.

Šiuo metu nėra jokio mokslinio pagrindo laikytis hipotezės, kad "Pfizer COVID-19" vakcina gali išgelbėti gyvybę.

Tačiau yra ne tik skiepijimo, bet ir kitų priežasčių, dėl kurių mirtingumas nuo COVID vienoje visuomenėje gali būti didesnis nei kitoje, įskaitant gyventojų pasiskirstymą pagal amžių, skiepijimą ir net gydymo priemonių prieinamumą. Tačiau akivaizdžiausia problema yra gydytojo, kuris žino, ar pacientas buvo skiepytas nuo COVID, ar ne, šališkumo stiprinimas. Tarp kelių gretutinių ligų klinicistas gali būti labiau linkęs priskirti mirtį COVID, jei žino, kad pacientas neskiepytas.

Jei taip atsitiktų, tuomet populiacijose, kuriose yra didesnis skiepijimo lygis, gydytojai mažiau linkę priskirti mirties atvejus COVID nei gydytojai populiacijose, kuriose yra mažesnis skiepijimo lygis.

"Pfizer" vakcina COVID-19 vis dar yra eksperimentinė

Kadangi "Pfizer" vakcina COVID-19 nėra sėkmingai ištirta dėl visų mirties priežasčių, ji vis dar lieka eksperimentinė.

Nė vienas iš bandymų nebuvo skirtas nustatyti, ar sumažėjo kokių nors sunkių padarinių, pavyzdžiui, hospitalizacijų ir mirčių. Nors vakcinos vadinamos pandemijos sprendimu, klinikiniai tyrimai negalėjo įrodyti ir neįrodė, kad jos gali išgelbėti gyvybes. Nė viena iš tirtų vakcinų nebuvo pagrįsta konkrečiais įrodymais, kad jos gali nutraukti viruso perdavimą.

Iš dalies įtikinamų rezultatų trūkumo priežastis gali būti skaičius, nes daugumai žmonių, užsikrėtusių simptomine COVID-19 infekcija, pasireiškia tik lengvi simptomai, net ir atliekant tyrimus, kuriuose dalyvavo 30 000 ar daugiau pacientų.

"Hospitalizacijos ir mirtys nuo KOVID-19 tiesiog per retai pasitaiko tiriamoje populiacijoje, kad veiksminga vakcina galėtų įrodyti statistiškai reikšmingus skirtumus 30 000 žmonių tyrime. Tas pats pasakytina ir apie tai, ar ji gali išgelbėti gyvybes arba užkirsti kelią infekcijos plitimui. Tyrimai nėra skirti tam išsiaiškinti", - sakė pasaulinio sveikatos priežiūros žinių leidinio BMJ asocijuotas redaktorius Peteris Doshi.

Daugiau naujienų, susijusių su koronaviruso pandemija, skaitykite svetainėje Pandemic.news.

Šaltiniai:

LifeSiteNews.com

FDA.gov

BMJ.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau