Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 21

Nustatyta, kad laktoferino ir difenhidramino derinys 99 % slopina kovidų dauginimąsi

(Paranormal) Nauji Floridos universiteto (FU) tyrimai parodė, kad du paprasti be recepto parduodami junginiai labai veiksmingai slopina Vuchano koronaviruso (Covid-19) replikaciją.

Tyrėjų grupė nustatė, kad difenhidraminas (diphenhydramine), antihistamininis vaistas, naudojamas nuo alergijos simptomų, ir laktoferinas (lactoferrin), karvės ir žmogaus piene esantis baltymas, iki 99 proc. trukdo SARS-CoV-2 daugintis.

Visa tai atskleidė bandymai, atlikti naudojant beždžionių ir žmonių ląsteles. Tyrimo rezultatai paskelbti žurnale "Pathogens".

"Išsiaiškinome, kodėl tam tikri vaistai yra aktyvūs prieš virusą, sukeliantį SARS-19, - sakė daktaras Davidas A. Ostrovas (David A. Ostrov), imunologas ir UF Medicinos koledžo Patologijos, imunologijos ir laboratorinės medicinos katedros docentas.

"Tada radome antivirusinį derinį, kuris gali būti veiksmingas, ekonomiškas ir turi ilgą saugumo istoriją".

Anksčiau atlikti tyrimai leido Ostrovui padaryti išvadą, kad difenhidraminas potencialiai gali būti veiksmingas nuo Fauci gripo vienas. Dabar, neseniai įvykusio Pasaulinio virusų tinklo COVID-19 darbo grupės mokslininkų susitikimo dėka, į repertuarą įtrauktas laktoferinas.

Pasak pranešimų, susitikime dalyvavęs mokslininkas pateikė neskelbtų duomenų apie įvairius federaliniu lygmeniu patvirtintus junginius, turinčius antivirusinių savybių. Laktoferinas buvo vienas iš tokių junginių.

"Kaip ir difenhidraminą, laktoferiną galima įsigyti be recepto", - pranešė SciTechDaily. "Ostrovas sugalvojo jį sujungti su difenhidraminu ir įgyvendino šią idėją".

"Atlikus laboratorinius bandymus su žmonių ir beždžionių ląstelėmis, šis derinys buvo ypač stiprus: Abu junginiai atskirai slopino SARS-CoV-2 viruso replikaciją maždaug 30 %. Kartu jie sumažino viruso replikaciją 99 %."

Panašu, kad kovidą galima išgydyti be "vakcinų" ir kaukių

Šis atradimas, pasak Ostrovo, yra pirmasis žingsnis kuriant preparatą, kuris galėtų būti naudojamas siekiant paspartinti pasveikimą nuo kinų mikrobų. Galiausiai tai galėtų paskatinti akademinės bendruomenės ir korporacijos partnerystę klinikiniams bandymams su žmonėmis, kurių centre būtų kovid-19 prevencija.

Taip pat jau atliekami papildomi šių dviejų konkrečių junginių tyrimai su pelėmis.

Atlikdami šiuos naujausius tyrimus mokslininkai daugiausia dėmesio skyrė specifiniam žmogaus ląstelėse išreikštam baltymui, vadinamam sigma receptoriais. Teigiama, kad Fauci gripas "užgrobia" organizmo atsako į stresą mechanizmus, įskaitant sigma receptorius, kad galėtų daugintis organizme.

Ostrovas teigia, kad trukdymas šiai signalizacijai gali būti raktas į tai, kaip sustabdyti kinų gripą, kad jis nebūtų pakankamai stiprus ir nesukeltų infekcijos.

"Dabar žinome išsamų mechanizmą, kaip tam tikri vaistai slopina SARS-CoV-2 infekciją", - pridūrė jis pareiškime.

Ostrovo eksperimentų duomenys rodo, kad labai specifinis sigmos receptorius jungiantis vaistas, pasižymintis skausmą malšinančiomis savybėmis, kartu su tokiais be recepto parduodamais produktais kaip difenhidraminas ir laktoferinas galėtų slopinti virusinę infekciją ir sutrumpinti jau užsikrėtusiųjų sveikimo laiką.

Nors visa tai skamba viltingai, Ostrovas nerekomenduoja savarankiškai gydytis šiais dviem junginiais bandant išgydyti Fauci infekciją be profesionalaus gydytojo patarimo ir priežiūros.

Ostrovas taip pat atkreipė dėmesį, kad jo eksperimentuose naudotas laktoferinas šiek tiek skiriasi nuo įprastai vartotojams prieinamo maisto papildo. Plačiai paplitusi rūšis paprastai naudojama skrandžio ir žarnyno opoms, be kitų sveikatos sutrikimų, gydyti.

Laktoferinas yra tokia stipri imunitetą stiprinanti maistinė medžiaga, kad JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC), farmacijos stumiama netikra mokslo įstaiga, patarė motinoms nemaitinti kūdikių krūtimi, nes motinos piene yra daug laktoferino. CDC pageidauja, kad motinos maitintų savo kūdikius pramoniniais mišiniais kūdikiams, todėl jų mažytė imuninė sistema būtų pažeista ir ligota.

Ostrovo tyrimo pavadinimas: "Labai specifinės Sigma receptorių ligandai pasižymi antivirusinėmis savybėmis SARS-CoV-2 infekuotose ląstelėse". Jį galima toliau peržiūrėti žurnale "Pathogens".

Naujausias naujienas apie mokslinius atradimus, susijusius su Fauci gripu, galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

SciTechDaily.com

Doi.org

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau