Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 31

IVERMEKTINAS: nuo Covid amerikiečiams, jis vadinasi "vaistai arkliams", tačiau Kongresui PIRMASIS jų prevencijos ir gydymo pasirinkimas

(Paranormal) Ivermektinas yra generinis vaistas, kuriam nebegalioja patentas, ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl garsiausias pasaulyje podkasteris Džo Roganas (Joe Rogan) tikina, kad medicinos pramonė ir pagrindinė žiniasklaida jį bara už tai, kad jis jį naudoja Kovidui nugalėti - nes farmacijai iš to nėra pinigų. Kadangi vienos dozės vertė yra tik apie 30 centų, tai yra, kaip diena ir naktis, palyginti su vakcinų pelnu, kurį "Covid" skiepų gamintojai susižeria milijardais. Merck ir Pfizer turi savo receptinių vaistų versijas, kurios veikia taip pat, naikina parazitus ir tam tikrus virusinius ligų sukėlėjus (tik neprekiauja jais dėl pinigų, kontrolės ir krešulių "terapijos" darbotvarkės).

IVERMEKTINAS: bet kuris amerikietis, kuris vartoja nuo Covid, jis vadinasi "vaistai arkliams", tačiau Kongresui tai yra PIRMASIS jų prevencijos ir gydymo pasirinkimas.

Plaučių ir kritinės terapijos specialistas, "Frontline" (FLCCC) aljanso prezidentas daktaras Pierre'as Koris (Pierre Kory) jau išrašė Ivermektino 200 žmonių Kongrese.

Daktaras Pjeras Koris (Dr. Pierre Kory) iš FLCCC gydė Joe Roganą kartu ir 200 Kongreso narių monokloniniais antikūnais, prednizonu, Z-pak, NAD, vitaminais ir ivermektinu. Taip, ivermektinu, vaistu, kurį visas medicinos kompleksas ir didžioji žiniasklaida vadina "vaistais arkliams" ar "vaistai arkliams nuo kirminų".

Dr. Pjeras Koris (Pierre Kory) savo interneto svetainėje atskleidžia labai informatyvų tyrimą apie ivermektiną, atliktą Kovid-19 infekcijos profilaktikai ir gydymui. Tai metaanalizė, skirta informuoti apie klinikines naudojimo gaires, o dokumentą neseniai (2021 m. birželį) paskelbė "American Journal of Therapeutics". Išvada? Paprasta:

"Vidutinio patikimumo įrodymais nustatyta, kad naudojant ivermektiną galimas didelis mirčių nuo COVID-19 sumažėjimas. Naudojant ivermektiną ankstyvuoju klinikinės eigos etapu, gali sumažėti skaičius, kai liga progresuoja iki sunkios formos. Akivaizdus saugumas ir nedidelė kaina leidžia manyti, kad ivermektinas gali turėti didelį poveikį SARS-CoV-2 pandemijai visame pasaulyje."

Dr. Kory toliau pasakoja, kad ivermektinas yra gerai žinomas, FDA patvirtintas vaistas, kuris jau 4 dešimtmečius sėkmingai naudojamas konkrečioms žmonių, ne tik ūkinių gyvūnų, ligoms gydyti. Tai vienas saugiausių vaistų, tačiau Covido tironijos lyderiai to nenori, kad mes žinotume.

Ivermektinas taip pat yra įtrauktas į Pasaulio sveikatos organizacijos ESMINIŲ vaistų sąrašą. Leiskite tai įsisąmoninti minutėlę. Ar tai girdite per žinias, ar iš ligoninių gydytojų? Ivermektinas žmonėms buvo paskirtas daugiau kaip 3 milijardus kartų. Ar tai taip pat girdėjote per naujienas ar socialinėje žiniasklaidoje? Kongresas tikrai žino. Jiems išrašomas ivermektinas kovidų PREVENCIJAI, ir visa tai daroma tuo pat metu, kai amerikiečiams, kaip vienintelę galimybę stumiami skiepai nuo krešulių ir sakoma, kad jei jų nesiimsime, prarasime darbą ir galimybę apsipirkti maisto. Kaip ironiška.

Viena iš priežasčių, kodėl ivermektinas taip veiksmingai padeda žmonėms įveikti Covid, yra jo "unikalus ir labai stiprus gebėjimas slopinti SARS-CoV-2 replikaciją ir slopinti uždegimą", todėl visa daktaro Kory komanda savo pacientams ir giminaičiams skiria ivermektiną visų stadijų Covid profilaktikai ir gydymui.

Net FDA peikia Džo Roganą (Joe Rogan) už tai, kad jis vartoja ivermektiną Kovidui gydyti, o 200 Kongreso nariams jis jau buvo slapta paskirtas

Visas šis toksiškų vaistų stūmimas yra toks pat, kaip ir didžiosios medicinos srovės stumiama toksiška chemoterapija beveik visiems vėžiu sergantiems pacientams. Toksiškos smailių baltymų injekcijos, kaip ir chemoterapija, sukelia stiprų sisteminį uždegimą ir sugriauna imuninę sistemą, sukeldamos nuolatinį šoką (pagalvokite apie miokarditą, dar daugiau vėžio ir milijonus besiformuojančių mikroskopinių kraujo krešulių). Taigi visame pasaulyje stengiamasi parduoti vakcinas (jos nėra nemokamos, nes finansuojamos iš mokesčių mokėtojų pinigų).

Dabar labai garsus žmogus paskelbė, kad Ivermektinas yra saugesnis, veiksmingesnis ir jam veikė Kovid, kartu su maždaug 200 žmonių iš Kongreso, kuriems slapta išrašomas Ivermektinas, o likusiai šalies daliai sakoma, kad tai nacionalinė nepaprastoji padėtis, kad visi gauna mirtinų krešulių skiepus.

FDA, CDC ir Kongresas pyksta ant Džo Rogano už tai, kad jis pasakoja pasauliui, jog Ivermektinas yra geresnis už vakcinas, nors visi jie naudoja Ivermektiną. Tas pats ir su Kovido kaukėmis, kurias visi politikai nusiima, kai tik nustoja suktis kameros po interviu ir spaudos konferencijų.

Nusistatykite savo tiesos žinių ciferblatą į Pandemic.news, kad būtumėte informuoti apie sukonstruotas Covid sukčiavimo epidemijos pinkles. Nereikia būti mokslininku ar gydytoju, kad suprastum, jog "Covid" vakcinos, "Remdesivir", kaukės ir ventiliaciniai aparatai apsunkina pandemijos problemas ir sukuria savo pačių pandemiją.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

TruthWiki.org

Paranormal.lt

ZeroHedge.com

TheGatewayPundit.com

MedRXiv.org

Covid19CriticalCare.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau