Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Gruodžio » 23

Froido paslydimas? PSO direktorius per spaudos konferenciją paslydo sakydamas, kad kovidų preparatai naudojami "žudyti vaikams" (VIDEO)

Radikalus Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generalinis direktorius Tedrosas Ghebreyesus (Tedros Ghebreyesus) šios savaitės pradžioje sukėlė audrą, kai per klaidą pasakė, kad "Covid-19" stiprinamieji skiepai naudojami "žudyti vaikams".

PSO, Nutikimai, vaistai, sveikata

Pirmadienį per spaudos konferenciją Ženevoje T. Ghebreyesus patyrė netyčinę Freudo klaidelę, kai kalbėjo apie omikrono varianto grėsmę ir stūmė eksperimentines vakcinas.

Kalbėdamas apie tai, kaip pasiekti vakcinų "teisingumą" neišsivysčiusiose šalyse, ir pabrėždamas, kad reikia sutelkti dėmesį į tai, kad pirmiausia būtų suleista vakcinos dozė pagyvenusiems ir labiausiai pažeidžiamiems žmonėms, Ghebreyesus netyčia garsiai pasakė tyliąją dalį.

Iš jo komentarų:

"Turime visada atsižvelgti į teisingumo klausimą. Nes jei nesistengsime paskiepyti neskiepytųjų, ypač tų, kurių trūksta dėl teisingumo problemų, galime nepasiekti norimo rezultato. Tai ne tik skiepų stiprinimo klausimai. Pavyzdžiui, kai kurios šalys labai agresyviai atlieka stiprinamuosius skiepus, nors jų ligoninės pilnos neskiepytų žmonių...

...Taigi, jei ji [Covid-19 vakcina ir stiprinančioji vakcina] bus naudojama, geriau sutelkti dėmesį į tas grupes, kurios sunkiai serga ir miršta, o ne, kaip matome, kai kurios šalys naudoja stiprinančiąsias vakcinas, kad nužudytų vaikus - tai nėra teisinga."

Pažiūrėkite:

https://twitter.com/ArtValley818_/status/1473679943045468161

Kaip nurodo "InfoWars", jei peržiūrėjus vaizdo įrašą kilo kokių nors abejonių dėl to, ką sako PSO vadovas, "YouTube" dirbtinio intelekto sukurtoje stenogramoje užfiksuota tiksli jo formuluotė, kurioje taip pat padaryta išvada, kad jis pasakė žodį "žudyti":

PSO, Nutikimai, vaistai, sveikata

Nepaisant vis gausėjančių įrodymų, patvirtinančių jo teiginį, radikalusis PSO direktorius jokiu būdu negali sąmoningai pripažinti, kad eksperimentinė vakcina yra mirtina vaikams.

Tačiau tai nesutrukdė isteriškiems faktų tikrintojams tuoj pat imtis veiksmų ir absurdiškai tvirtinti, kad šie žodžiai net neišsprūdo iš jo lūpų.

"Snopes" šį teiginį pavadino melagingu:

Ne, PSO generalinis direktorius nesakė, kad "Kovid" vakcinos "naudojamos vaikams žudyti".

Ghebreyesus pareiškė: "Geriau sutelkti dėmesį į tas [pažeidžiamas] grupes, kurioms gresia sunkios ligos ir mirtis, o ne, kaip matome, kai kurios šalys naudoja tam, kad duotų vaikams stiprinamuosius skiepus, o tai nėra teisinga". Jis suklupo ties žodžiu "vaikai", netyčia ištaręs pirmąjį skiemenį su garsu "k", o paskui iš karto pasitaisė.

PSO atstovas spaudai BBC sakė: "Jis pakartojo tą patį skiemenį ir ištarė "cil-children". Bet koks kitas aiškinimas yra 100 % neteisingas".

Vertimas: netikėkite savo meluojančiomis ausimis.

Užuot tiesiog pripažinę klaidą, jie begėdiškai elgiasi taip, tarsi jos apskritai nebūtų buvę.

PSO net pašalino šį žodį iš oficialios renginio stenogramos, kuri buvo paskelbta internete.

PSO, Nutikimai, vaistai, sveikata

Akivaizdu, kad Tedrosas norėjo pasakyti ne tai, kad "skiepai naudojami vaikams žudyti" - jis kaip tik propagavo, kad žmonės skiepytųsi vakcina. Tai buvo galima lengvai paaiškinti, nepaneigiant to, kas iš tikrųjų nuskambėjo iš jo lūpų, tačiau net ir to įstaiga negali pripažinti, nes tai per daug arti tiesos.

(Jordan Conradson straipsnis perspausdintas iš TheGatewayPundit)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau