Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Sausio » 5

Technologinis parazitizmas: Covid vakcinose yra savaime susiformuojančių "nano-oktopus" mikrodalelių

(Paranormal) La Quinta Columna paskelbtame vaizdo įraše atskleidžiama, kad Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" sudėtyje yra "nanooktipų" ir kitų mikrodalelių, kurios, įšvirkštos į organizmą, turi savybę savaime susirinkti.

Belaidis nanojutiklių tinklas (Wireless Nano-Sensors Network, WNSN), kuris susidaro šio proceso metu, išsamiau išdėstytas straipsnyje, paskelbtame žurnale "Journal of Communications".

"WNSN - tai tinklas, jungiantis mikroįrenginius ir nanovamzdelius arba nanojutiklius. Nano mazgus, t. y. nanometrinio dydžio įrenginius, sudaro nanoprocesorius, nano atmintis, nano baterijos, nano imtuvas, nano antenos ir nano jutikliai, veikiantys nano lygmeniu", - aiškinama dienraščio "The Daily Exposé" straipsnyje.

Laikraščio "La Quinta Columna" žurnalistas Ricardo Delgado (Ricardo Delgado) toliau rašo, kad šiose injekcijose naudojamos nanotechnologijos atkuria jau naudojamas ryšių technologijas, tik šiuo atveju jos įterpiamos į kūną.

"Kalbame apie nanokomunikacijas", - sako Delgado. "Visos jos yra nanotechnologijos, skirtos nanokomunikacijoms."

Sakydamas "visos", Delgado turi omenyje visas iki vienos šiuo metu esamas kovidų injekcijas. Tarp jų yra "Pfizer-BioNTech" ir "Moderna" gaminamos mRNA (pasiuntinių RNR) injekcijos, taip pat "AstraZeneca" ir "Janssen" ("Johnson & Johnson") gaminamos virusinių vektorių injekcijos.

Kovid injekcijos, Elonas Muskas ir siekis paversti žmonių kūnus transžmogiškais borgais

Mikas Andersenas (Mik Andersen) aiškina, kad nanovamzdeliams, sutelktiems į žmogaus kūną, reikia naudoti specialias nanoantenas, veikiančias terahercų diapazone. Taip jau atsitiko, kad jos yra tokio paties tipo kaip ir tos, kurios randamos kovidų injekcijų mėginiuose.

"Aiškus antenos tipo ir kūno viduje esančių nanotinklų technologijos paminėjimas patvirtintų, kad vakcinos, be kita ko, yra nanotechnologijų arba nanoprietaisų diegimo į žmogaus kūną vektoriai", - sako daktaras Pablo Campra (Pablo Campra), surinkęs kovidinių "vakcinų" mėginių vaizdus.

"Tačiau, be gryno atsitiktinumo, autoriai aiškiai nurodo grafeno ir anglies nanovamzdelių, kaip būtinų šio tinklo modelio elementų, naudojimą."

Pasirodo, milijardierius narcizas Elonas Muskas dalyvauja šioje operacijoje, kuria siekiama žmogaus kūną paversti transhumanistinėmis mašinomis, valdomomis mažyčių kūno viduje esančių nanotinklų. O kovidiniai žabtai yra jų komponentų pristatymo priemonė.

24 skaidrių prezentacijoje paprastais brėžiniais ir lengvai virškinamais punktais paaiškinama, kaip šis procesas veikia. Šią prezentaciją galite peržiūrėti internetu arba atsisiųsti iš pirmiau pateiktos nuorodos.

Iš esmės šios vadinamosios "vakcinos" nuo Fauci gripo sujungia žmogaus kūną su "daiktų internetu". Jos iš esmės sukuria pagrindą žmogaus anatomijai funkcionuoti per daiktų interneto tinklą ir būti jo valdomai.

Įšvirkšti kūnai nebebus autonomiški, o veiks transžmogiškumo "debesyje". 5G technologija taip pat yra lygties dalis, nes ji maitins ir sujungs daiktų interneto tinklą ir visus jame esančius asmenis.

Dar vienas terminas, kuriuo apibūdinama ši naujai atsirandanti virtualioji realybė, yra metaverslas. Gali būti, kad tik "paskiepytieji" bus pasirengę dalyvauti metaversle, o ten patekę "paskiepytieji" niekada nebegalės jo palikti.

"Laikui bėgant norima sujungti visus pasiskiepijusius į "proto avilį", - taip sako vienas Daily Exposé komentatorius.

"Klausas Švabas (Klaus Schwab) (Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas) tai paaiškina čia, savo knygoje / manifeste (nemokama PDF versija), žr. 1 poslinkis: implantuojamos technologijos, p. 110-111 ir t. t.", - rašė kitas, pateikdamas nuorodą į Švabo knygą "Ketvirtoji pramonės revoliucija".

Kitas nurodė, kad injekcijose esančios grafeno oksido dalelės, atrodo, veikia kaip elektros laidininkai, kurie tarnautų transžmogaus kūnų, į kuriuos jis buvo įšvirkštas kaip "skiepijimo" ir "stiprinimo" proceso dalis, maitinimui.

Naujausias naujienas apie kovido injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

DailyExpose.uk

Orwell.city

Orwell.city

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau