Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Vasario » 16

PATVIRTINTA: "Covid" "vakcinos" buteliukuose tikrai yra grafeno oksido

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Jungtinės Karalystės mokslininkai neseniai atliko Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" turinio teismo ekspertizę, kurios metu nustatė, kad paslaptingame skystyje yra grafeno oksido.

Jie sužinojo, kad šios grafeno nanomedžiagos gali prasiskverbti pro natūralius organizmo barjerus, įskaitant kraujo ir smegenų barjerą. Tai gali pažeisti centrinę nervų sistemą ir vidaus organus, taip pat sunaikinti kraujo sveikatą, sukelti vėžį ir negrįžtamus genų funkcijos pokyčius.

Dar gruodžio mėn. į pagalbą tyrimui kreipėsi britų gydytoja, kuri pati nukentėjo nuo vakcinų. Buvo siekiama nustatyti, ar galima antrą kartą patikrinti ankstesnius grafeno oksido įrodymus buteliukuose, kas ir buvo padaryta. (Susiję: Ispanijos naujienų portalas patvirtino, kad kovido "vakcinų" buteliukuose yra iki 99 proc. grafeno oksido).

Ši gydytoja paėmė injekcijos buteliuką iš šaldytuvo, esančio kabinete, kuriame ji dirba. Tuomet ji perdavė jį nepriklausomam tyrėjui, padedančiam tirti bylas, susijusias su injekcijų sukeltais sužalojimais.

Nuo to laiko analizei buvo gauti ir kiti buteliukai. Dabar tyrimas apima tris pagrindinius kovidų injekcijų gamintojus Jungtinėje Karalystėje: "Pfizer", "Moderna" ir "AstraZeneca".

Galutinė ataskaita, pavadinta "Kokybinis "Moderna", "AstraZeneca" ir "Pfizer Covid-19" vakcinose esančių intarpų vertinimas", buvo pateikta policijai, susijusiai su Jungtinės Karalystės baudžiamąja byla 6029679/21. Autoriai teigia, kad tai yra daugiau nei pakankamas pagrįstas įtarimas, jei ne patikrinamas įrodymas, kad dėl šių eksperimentinių "gydymo priemonių" vartojimo buvo įvykdyti sunkūs kaltinamieji nusikaltimai.

"Ataskaitoje pateikiamos injekcinių buteliukų, kurie buvo ištirti teismo medicinos ekspertizės metu, toksikologinės ataskaitos, kurių išvados yra "daugiau nei pakankamas pagrindas" policijai prašyti 1984 m. Policijos ir kriminalinių įrodymų įstatymo (Police and Criminal Evidence Act 1984 Warrant) ir pačiai konfiskuoti injekcinius buteliukus", - praneša "Daily Exposé".

"Tuomet policija galės pateikti juos Vidaus reikalų ministerijos laboratorijai, kad būtų galima pakartoti išvadas, ir tai leis jai pačiai turėti patikimų įrodymų, pagrindžiančių sunkius kaltinamuosius nusikaltimus... Be to, policijos, laikantis pareigos rūpintis visuomene, buvo paprašyta prašyti nedelsiant nutraukti eksperimentinio gydymo diegimą."

Visose kovidų vakcinose yra grafeno nanodalelių, nustatyta tyrime

Paaiškėjo, kad nė vienas iš minėtų covid injekcijų gamintojų savo sudedamųjų dalių sąrašuose nenurodo grafeno ar su anglimi susijusių nanostruktūrų anglies ar grafeno kompozitų pavidalu. Jie taip pat nenurodo grafeno kartu su polietilenglikoliu, grafeno oksidu, geležies oksido junginiais ir kalcitu.

Ir vis dėlto visos šios ir kitos sudedamosios dalys buvo aptiktos buteliukuose, o tai įrodo užterštumą, jei ne tyčinį žmonių nuodijimą metalinėmis cheminėmis medžiagomis. Štai visos nustatytos paslaptingos sudedamosios dalys:

1. Grafeno nano juostelės, padengtos polietilenglikoliu
2. Grafeno kompozito 1 forma
3. Grafeno kompozito 2 forma
4. Mikrokristalinis kalcitas su anglies intarpais
5. Grafeno nano forma su fluorescencija ir be fluorescencijos
6. Grafeno nanoobjektai
7. Grafeno nano ritinėliai

Šių teršalų ir konkrečių buteliukų, kuriuose jie buvo rasti, vaizdinę medžiagą galima pamatyti ekspozicijoje.

"Visose trijose vakcinose kaip vaistų pristatymo mechanizmai paprastai naudojamos savaime susiformuojančios lipidų nanodalelės", - rašoma "Exposé". "Kai pagrindinis šio projekto atradimas buvo grafeno buvimo visuose keturiuose mėginiuose patvirtinimas, svarbu įvertinti šį radinį paties objekto kontekste."

"Taip pat svarbu paminėti, kad fluorescencijos šaltinis mėginiuose nebuvo žinomas, kol vyko tyrimai, ir dėl įtemptų terminų tuo metu jo nebuvo galima ištirti."

Daugiau susijusių naujienų apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinas" rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

DailyExpose.uk

Paranormal.lt

P komentaras: Sąmokslas, kažkaip tampa tiesa... masinės žiniasklaidos, taip vadinami faktų tikrintojai, ne karta mano straipsnius "naikino" .... klausymas, kuo dabar jūs tikite? O, jeigu daugiau norite sužino, kas yra ši medžiaga paranormal.lt paieškoje suveskite grafeno oksidas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau